Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    420

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
443
Ps5نمیتونه ۱۰۸۰ و 60فریم
نگفته نمی تونه گفته تو یه مرحله از توسعه بازی این مشکل بوده و نگفته خروجی این خواهد بود و گفته خروجی 4k هست!
اول دقیق بخون کی چی گفته
یه روز میاد رقیب ما سونی نیست
اون رو اسپنسر در مورد چی گفته بود؟
در مورد سرویس های ابری و منظورش شرکت هایی بود که زیرساخت کاملی دارند و چند تا از اون شرکت ها امازن و گوگل هستن
همون طور که الان اگه سونی بگه در زمینه تلویزیون مایکروسافت رقیب ما نیست درست گفته
بازم مثل قبلی دقت کن

و مثل اینکه عصبانی هستی و من دلیلش رو نمی دونم :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
389
نام
روزبه
هرچی میگذره صحبت های اون یارو فیک مهندسه توی کرایتک بیشتر معلوم میشه اشتباه بوده، همونجور قبلا گفتم کلاک متغیر GPU و Cpu یه جور مشکل شده برای بازیسازها ولی کم کم یاد می‌گیرند باهاش چجوری کار کنند، اون یارو کرایتکی میگفت ps5 بهشت بازیسازها ست در عمل میبینی اینجور نیست
مصطفی از تو بعید بود طرف هیج کارس یا بهتر بگمInsider هست که نمیشه به حرفاش اعتماد کرد طرف ۴۰‌خط می نویسه شاید فقط یه خطش درست باشه تا الان بیشتر بازیساز از معماریPS5تمجبد کردن تا کنسول ها نیان نمیشه نظر قطعی داد ولی مشخصه کیفیت بازی رو XSXبه مراتب بهتره از PS5هست این یه فکت طبیعی هست

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,873
نام
Javad
باشه شما درست میگی،من ذوب مایکرو شدم ولی شما ذوب سونی نشدی و هر روز در حمایتش یقه جر نمیدین
باور کن، شما اقایون بی طرف فقط کافیه یه گیم انحصاری مثل GOWو..... داشتید اونوقت به جای یقه جر دادن خشتک پرچم میکردید ، هرچند سعی خودتونو میکنید.....:|

پیشنهاد میکنم ببینی مایکروسافت چه بازیای هایی داره و تجربشون کنی تا بفهمی منظورم از تنوع چیه
پیشنهاد میکنم ببینی مایکروسافت چه بازیای هایی داره و تجربشون کنی تا بفهمی منظورم از تنوع چیه
.
دیگه بازی های لیگ 60یی نیازی به تجربه کردن ندارن، وقتمون با ارزش تر از این حرفاست !!:-";)
به دور از شوخی و ترول مایکی نسل 8 تنها کاری که کرد، شیلنگو به عنوانای خوبش بست، نمونش همین (فکت)Halo، Gears

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
389
نام
روزبه
وقتی میگی تکرار Forza و Gears معلومه،فکر میکنی کل بازیاش همینا هست
مگه غیر از اینا هست از سال ۲۰۱۴ تا الان به جز SUNSET و QBو RECOREچه بازی عرضه شده روی ONEهر سال اوضاع همین بود یه Fmبا یه GEOWشاید یه CdیاSDهم میومد سال بعدش یه FHبا یه GEOWیعنی هرسال یهForzaداشتیم
من‌ تو اون ۳ سال کهoneداشتم کلا از یه QBو SUNSET خوشم‌‌اومد بخاطر همین میگم‌‌مایکرو تو چرخه تکراری‌قرار گرفته

از اون‌طرف میبینم سونی تو همین نسل یه Spiderman یه DGیا orderو دریم و نک و Dcو GOT خلق کرد‌‌ ولی طرف مابکرو‌ یه RECOREو RYSEو Sunset و QBبود

پس کاملا مشخصه تنوع IPسونی بیشتر بوده سونی این نسل اشتباهش فقط نداشتن یه FPS تازه خلق شده بود

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,195
نام
علی
هرچی میگذره صحبت های اون یارو فیک مهندسه توی کرایتک بیشتر معلوم میشه اشتباه بوده، همونجور قبلا گفتم کلاک متغیر GPU و Cpu یه جور مشکل شده برای بازیسازها ولی کم کم یاد می‌گیرند باهاش چجوری کار کنند، اون یارو کرایتکی میگفت ps5 بهشت بازیسازها ست در عمل میبینی اینجور نیست
شما چقدر بی ادبی عمو، یارو یعنی چی ؟ زشت نیست پسر خوبی مثل شما اینطوری حرف بزنه؟/:):D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,689
نام
سبحان
باور کن، شما اقایون بی طرف فقط کافیه یه گیم انحصاری مثل GOWو..... داشتید اونوقت به جای یقه جر دادن خشتک پرچم میکردید ، هرچند سعی خودتونو میکنید.....:|

.
دیگه بازی های لیگ 60یی نیازی به تجربه کردن ندارن، وقتمون با ارزش تر از این حرفاست !!:-";)
به دور از شوخی و ترول مایکی نسل 8 تنها کاری که کرد، شیلنگو به عنوانای خوبش بست، نمونش همین (فکت)Halo، Gears
دوست عزیز ما بی طرف ها اصلا حس مالکیتی روی بازی نداریم که بگیم ما (فلان بازی)داریم
در حقیقت شما هم بازی ای ندارید،صاحب بازی سونی هست،باور کن اون افرادی هم که توی سانتا و ناتی نشستن اینقد روی بازی حس مالکیت ندارن که شما و رفیقاتون دارید
آره وقتت خیلی با ارزشه که همش تو بازی سنتر داری مایکروسافت رو ترول میکنی ولی همین وقت رو نمیزاری بازی کنی :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
389
نام
روزبه
نگفته نمی تونه گفته تو یه مرحله از توسعه بازی این مشکل بوده و نگفته خروجی این خواهد بود و گفته خروجی 4k هست!
اول دقیق بخون کی چی گفته

اون رو اسپنسر در مورد چی گفته بود؟
در مورد سرویس های ابری و منظورش شرکت هایی بود که زیرساخت کاملی دارند و چند تا از اون شرکت ها امازن و گوگل هستن
همون طور که الان اگه سونی بگه در زمینه تلویزیون مایکروسافت رقیب ما نیست درست گفته
بازم مثل قبلی دقت کن

و مثل اینکه عصبانی هستی و من دلیلش رو نمی دونم :D
شما‌‌ انگار درست متوجه نشدی توییت اولی دقیقا گفتPS5تو اجرا ۱۰۸۰و60فریم مونده بعد دید اوضاع خطری و حرفش خیلی عجیبه گفت منظورم فقط Re8بود دید بازم ضایع اومد گفت 4K Fakeحداقل خودتون حرف‌قبلتون رو نگاه کنید

بعدش ‌عصبانی برا چی 😂😂دارم سعی میکنم‌ دوستان رو با واقعیت آشنا کنم

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
389
نام
روزبه
میگم حالا خوب شد هالو بروت اینفینیت تاخیر خورد، اینجوری باز tlou p2 و cyperpunk 2077 هم یه شانسی برای گوتی میتونن داشته باشن اخر سال
داریم رایزنی ‌کنیم حداقل جایزه با مزه ترین شخصیت سال رو به بروت مهربان بدیم

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
389
نام
روزبه
دوست عزیز ما بی طرف ها اصلا حس مالکیتی روی بازی نداریم که بگیم ما (فلان بازی)داریم
در حقیقت شما هم بازی ای ندارید،صاحب بازی سونی هست،باور کن اون افرادی هم که توی سانتا و ناتی نشستن اینقد روی بازی حس مالکیت ندارن که شما و رفیقاتون دارید
آره وقتت خیلی با ارزشه که همش تو بازی سنتر داری مایکروسافت رو ترول میکنی ولی همین وقت رو نمیزاری بازی کنی :D
انصافا ‌فکر‌‌کنم بیشترین کسی که تو این قسمت فروم باشه شما دوتا بی طرف عزیز وLOVE CONSOLعزیز و ALI VENOMو کوروش کبیر‌ باشید جون هر صفحه شما ۴تا پایه ثابت پست ها باشید و برو بشین HZرو PC HIGHبا بالاترین تنظیمات 60بزن

D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,570
نام
مصطفی682سابق
انصافا ‌فکر‌‌کنم بیشترین کسی که تو این قسمت فروم باشه شما دوتا بی طرف عزیز وLOVE CONSOLعزیز و ALI VENOMو کوروش کبیر‌ باشید جون هر صفحه شما ۴تا پایه ثابت پست ها باشید و برو بشین HZرو PC HIGHبا بالاترین تنظیمات 60بزن

D
خدمتت

Attachments

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,689
نام
سبحان

D
برای فعالیت تو تاپیک باید از شما اجازه بگیریم؟اگه خیلی ناراحتی میتونی نیای تاپیک که کامنت های مارو نبینی یا راحت بلاک کنی
شما غصه گیم زدن من رو هم نخور،هواریزون رو هم روی بالاترین تنظیمات ممکن با فریم بالا میزنم چون pc گیمینگ برای همین گرفتم

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,094
نام
علی
اون فیک مهندسی که میگی قطعا از خیلی از ماها بیشتر حالیشه اتفاقا چون فیک نی در کمپانی مثل کرایتک کار میکنه ولی باشه میگیم اصن اون آقا تعطیله ... PS5 بهشت بازیسازهاست حتی بازی ساختن براش راحت تر از PS4 هم هست و کمتر زمان میبره چون سرنی اینو گفت , من ترجیح میدم رو حرف یکی مثل اون که آخرین کارنامش یه کنسولیه که 112 میلیون فروخته حساب کنم تا یه فیک توییتر اینسایدر . اون کلاک متغیر هم (که در اصل اسمش SmartShift هست) هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه سرنی قشنگ توضیح داد به چه صورت کار میکنه و بیشتر اوقات چه عملکردی هم دارن ولی خب اینجا چون چند نفر اطلاعات سخت افزاریشون خلاصه میشه به 2 تا کلمه ای که شنیدن متوجه نمیشن چیه و فکر میکنن خیلی چیز عجیب غریبیه . در عمل رو هم حدود سه ماه دیگه مشخص میشه ... فعلا اسپایدرمن با گرافیک نسل بعدی 4K/60 با ری تریسینگ داره اجرا میشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 7)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟