Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
235

فوق العادست عملکرد ایکس کلود... با 4g هم جواب میده....وسط همین نسل فرغون فن ها همشون اشتراک گیم پس گرفتن دارن رو گوشیاشون انحصاری ایکسباکس بازی میکنن...این خط این نشون =))=))=))=))=))=))=))=))
نسل 10 همه با هم انحصاری سونی میزینیم رو ایکس کلود:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,585
نام
مصطفی682سابق
شما چون چندان قدیمی نیستی حرفت حساب نیست الکی تلاش نکن:D (یوزرت از طرف قدیمی تره ولی خب فقط حرف فیفا بازها ملاکه:D)
اولا چه ربطی به یوزر داره، من از 11 دارم فیفا آنلاین میزنم این دوستمون pes باز بوده از بس تاپیک رو ترکوند که سرور نداره (کسی 5 دقیقه این دوتا رو آنلاین بزنه میفهمه از کونامی نباید توقع آنلاین داشت) حالا از 17یا 18 اومده آنلاین زده و دوتا یوزر دیده که انحصاری میزدن همش (لابد دسته 9) اومده فکت میده، من اون عکس تایم پلی رو گذاشتم که حرفها بخوابه نمیخواستم کار به اینجا برسه خودتون باعث شدید و خودش
این پروفایل ایشونه
sandbad911's PSN Profile
اینم پروفایل من
LegendPlatHunter's PSN Profile
دیگه هرکی بهره هوشیش از یه حد بالاتر باشه میگیره مطلب رو
ضمنا تایم پلی رو پیوست کردم، شک و شبهه بخوابه، دیگه هرکی باس متوجه بشه شده

این آخرین پستم در مورد این قضیه هست، آره شما راست میگی هرکی کنسول میخره برای انحصاری میخره از آمار فروش هم مشخصه کنسول 115 میلیون فروخته بیشترین انحصاری هم 130 میلیون :))

Attachments

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,474

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,878
نام
سامان
PlayStation 5: two companies reported console issues - Somag News
PS5 Developers Reportedly Struggling With Game Development On Hardware
خودتون بخونید.چیزی بگم میگید جف گراب هم خود فروخته هست،از این مطلب میزارید.فقط لپ مطلب اینه که فعلا سازنده ها با اسمارت شیفت درگیرن.تا حالا یاد بگیرن و بتونن خودشون رو باهاش وفق بدن.
همون روز معرفی مشخصات خیلیا حدس میزدن این فرکانس متغیر مشکل ساز بشه بهتره بیان فرکانس رو فیکس کنن درسته کنسول میشه ۹ ترافلاپ ولی دیگه این مشکلاتو نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,388
PlayStation 5: two companies reported console issues - Somag News
PS5 Developers Reportedly Struggling With Game Development On Hardware
خودتون بخونید.چیزی بگم میگید جف گراب هم خود فروخته هست،از این مطلب میزارید.فقط لپ مطلب اینه که فعلا سازنده ها با اسمارت شیفت درگیرن.تا حالا یاد بگیرن و بتونن خودشون رو باهاش وفق بدن.
یکی نیست بگه پروفسور مگه مجبورت کردن وقتی کنسولت GPU ضعیف تری داره بیای فرکانس رو در اون حد ببری بالا و باز مجبوری بشی کلاک متغیر بذاری که 9 ت بشه10
فکر کن یارو هر نسل تازه سفر میکنه با توسعه دهنده ها گفت و گو میکنه که چی بسازه
بعد تهش میشه این فرغون بی خاصیتی که الان ساخته
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,705
نام
malek
اولا چه ربطی به یوزر داره، من از 11 دارم فیفا آنلاین میزنم این دوستمون pes باز بوده از بس تاپیک رو ترکوند که سرور نداره (کسی 5 دقیقه این دوتا رو آنلاین بزنه میفهمه از کونامی نباید توقع آنلاین داشت) حالا از 17یا 18 اومده آنلاین زده و دوتا یوزر دیده که انحصاری میزدن همش (لابد دسته 9) اومده فکت میده، من اون عکس تایم پلی رو گذاشتم که حرفها بخوابه نمیخواستم کار به اینجا برسه خودتون باعث شدید و خودش
این پروفایل ایشونه
sandbad911's PSN Profile
اینم پروفایل من
LegendPlatHunter's PSN Profile
دیگه هرکی بهره هوشیش از یه حد بالاتر باشه میگیره مطلب رو
ضمنا تایم پلی رو پیوست کردم، شک و شبهه بخوابه، دیگه هرکی باس متوجه بشه شده

این آخرین پستم در مورد این قضیه هست، آره شما راست میگی هرکی کنسول میخره برای انحصاری میخره از آمار فروش هم مشخصه کنسول 115 میلیون فروخته بیشترین انحصاری هم 130 میلیون :))
خب این کامنتت داره حرفم رو تایید میکنه که کسی که آنلاین بازه به این معنی نیست که انحصاری نمیزنه
اون توضیحات اضافیت هم به درد خودت میخوره.و اینکه یه جا هم شروع کردی به توهین کردن به کسایی که درکت نمیکنن و بهره هوشیشون رو گذاشتی رو ترازو.
دیگه افتادی تو شخصی کردن بحث برا همین دیگه از طرف من منتظر جواب نباش،پس برو حال کن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,177
نام
مازیار
به نظر من بهتره کارت هاتون رو روی خبر های معتبر تر و بازی های که واقعا نسل بعدی باشن شرط ببندید تا دوباره ،، مجبور نشید یه چند روز ناپدید بشید ... و با یکی دیگه از این شایعات خوشحال شید برگردید ... قشنگ اوج نا امیدی از تیم xbox رو نشون میده ...

یادش بخیر اون روزا که ps5 ری تریسینگ هم نمیتونست اجرا کنه ...

الانم نمیتونه این رو 1080 اجرا کنه ...

160394

چه فاجعه ای

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,177
نام
مازیار
ما ترجیح میدیم کنسولی داشته باشیم که از پس native 4k بر بیاد و از سره ناتوانیش نیایم ماله کشی کنیم که 4k مهم نیست
این همه ادم تلویزیون 4k نخریدن که بشینن باهاش 1080 یا 1440p یا اپسکیل بازی کنن
به جای این حرفا برید سرنی رو فحش کش کنید که فرغون تحویلتون نده که الان مجبور بشید این طوری ملات درست کنین
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
160395

این جور بازی ها رو ps2 هم 4k و60 فریم اجرا می‌کنه ... راحت باش ...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,689
نام
سبحان
پیرو بحث رزولیشن

اگه سونی یا مایکرو هدف رو 4k نیتیو نزارن و بتونن هر کدوم به نوعی با تکنیک های خاص خودشون که مشابه dlss 2 هست بازی رو از لحاظ وضوح بالا ببرن واقعا واقعا یه کاره دو سر برده واسه هم گیمر و هم دولوپر.

چقدر قدرت و توان کنسول که گرفته نمیشه سر همین مسخره بازی به اسمه 4k native.

چقدر فیزیکها و چقدر افکتها باید حذف بشن تا ما به رزولیشن 4k برسیم.

شما خودتون ترجیح میدین یه تخریب پذیری با دنیای پویا و بزرگ داشته باشید به علاوه یه فریم قابل قبول یا یه بازی که صرفا اسمه 4k یدک بکشه؟!
Dlss 2 :|:|:|:|
برادر این خیال پردازیا رو از کجا میاری؟
این تکنولوژی حاصل سالها تحقیق و توسعه انویدیا هست و چیز ارزونی هم نیست،به این صورت که اومدن برای پردازش این هوش مصنوعی هسته سخت افزاری جدا توی کارت گرافیک قرار دادن و قیمت کارت رو بالا برده،بعد شما توقع داری یه تکنولوژی مشابه همین رو بزارن توی یه کنسول ۵۰۰ دلاری؟اگه قرار باشه چیز مشابهش رو هم پیاده کنن یچیز نرم افزاری هست که عمرا به پای dlss برسه
چه رویا پردازی هایی که بخاطر ps5 نمیشه تو این تاپیک:D
یکی میگه بزودی ssd جایگزین رم میشه
یکی میگه بزودی مایکروسافت ورشکسته میشه و میشه ناشر و بازیاشو برای ps5 هم میده
یکی میگه ssd هسته مخفی داره
اینم از این دوستمون:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,474
همون روز معرفی مشخصات خیلیا حدس میزدن این فرکانس متغیر مشکل ساز بشه بهتره بیان فرکانس رو فیکس کنن درسته کنسول میشه ۹ ترافلاپ ولی دیگه این مشکلاتو نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممکنه با گذشت زمان یاد بگیرن چجوری ازش استفاده کنن.یه فناوری جدیده،تو قبلیا که انویدیا استفاده میکردیکی رو میاورد بالا،اون یکی رو میبرد پایین.اینجا هر دو رو میبره بالا.
و بعید نیست چون فناوری جدیده ایراداتی داشته باشه. رو نسخه لپ تاپیش هم دمای بالا ماحصلش بود.سونی شده برا با دولوپرها همکاری کنه،باید بره.تا این مشکلو حل کنه با آپ اسکیل و اینا.
اگه با آپ اسکیل رفعش کنه.کمتر کسی متوجه میشه.فقط بدرد کری میخوره.
روزی که رزیدنت معرفی شد همه از محیطشتعریف میککردن وای این چهقدر خفنه و ... و ذالک.
اینکه اسمی از دو تا نبرده ولی همینکه معلوم شده یکیش کپ کامه با همت مثال زدنی سعی در تخریب گرافیک و بازی دارن.تا 4-5 روز دیگه اگه کپ کام اعلام نکنه که اینا اشتباهه.رزیدنت رو تا ride to hell میارن پایین.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,550
نام
defective pixel
جدی با این وضع مایکروسافت انگیزه کل کل و بحث هم نمونده. اخه ادم بیاد چیه کنسولی که رسما تا دو سال اول عرضه باید با شبیه‌ساز خلبانیش سرگرم شی رو ترول کنه؟

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
400
نام
روزبه
ممکنه با گذشت زمان یاد بگیرن چجوری ازش استفاده کنن.یه فناوری جدیده،تو قبلیا که انویدیا استفاده میکردیکی رو میاورد بالا،اون یکی رو میبرد پایین.اینجا هر دو رو میبره بالا.
و بعید نیست چون فناوری جدیده ایراداتی داشته باشه. رو نسخه لپ تاپیش هم دمای بالا ماحصلش بود.سونی شده برا با دولوپرها همکاری کنه،باید بره.تا این مشکلو حل کنه با آپ اسکیل و اینا.
اگه با آپ اسکیل رفعش کنه.کمتر کسی متوجه میشه.فقط بدرد کری میخوره.
روزی که رزیدنت معرفی شد همه از محیطشتعریف میککردن وای این چهقدر خفنه و ... و ذالک.
اینکه اسمی از دو تا نبرده ولی همینکه معلوم شده یکیش کپ کامه با همت مثال زدنی سعی در تخریب گرافیک و بازی دارن.تا 4-5 روز دیگه اگه کپ کام اعلام نکنه که اینا اشتباهه.رزیدنت رو تا ride to hell میارن پایین.
جناب بی طرف یه ۲ تا ۳ماهی صبر کن تا کنسول ها بیان از نظر دوتا آدم که یکیش اول گفت Ps5نمیتونه ۱۰۸۰ و 60فریم بده الان خودش دیدچه حرف اشتباهی زده گفته 4kfakeبهش اعتماد نکن که بازم از غار سر در بیازی

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
400
نام
روزبه
Dlss 2 :|:|:|:|
برادر این خیال پردازیا رو از کجا میاری؟
این تکنولوژی حاصل سالها تحقیق و توسعه انویدیا هست و چیز ارزونی هم نیست،به این صورت که اومدن برای پردازش این هوش مصنوعی هسته سخت افزاری جدا توی کارت گرافیک قرار دادن و قیمت کارت رو بالا برده،بعد شما توقع داری یه تکنولوژی مشابه همین رو بزارن توی یه کنسول ۵۰۰ دلاری؟اگه قرار باشه چیز مشابهش رو هم پیاده کنن یچیز نرم افزاری هست که عمرا به پای dlss برسه
چه رویا پردازی هایی که بخاطر ps5 نمیشه تو این تاپیک:D
یکی میگه بزودی ssd جایگزین رم میشه
یکی میگه بزودی مایکروسافت ورشکسته میشه و میشه ناشر و بازیاشو برای ps5 هم میده
یکی میگه ssd هسته مخفی داره
اینم از این دوستمون:D
احتمالی که مایکروسافت بازی هاش رو براPs5بده کم نیست ولی مشکل اینه بازی نیست که بخواد عرضه بشه
جناب بی طرف

فکر کنم تنها تو دنیا بی طرف ها و مایکروفن ها فقط تو دنیاشXBOXهر نسل برنده میشه

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
400
نام
روزبه
ما هم از خدامونه مایکروسافت بتونه وارد رقابت با سونی باشه تا مثل نسل۷ شاهد خلق IPجدید از طرف سونی باشیم ولی مشکل اینه مایکرو توانایی ایجاد این کار رو نداره یا بهتره بگیم ابزارش رو نداره کسی که یهترین IPهاش استدیو های شبیه اپیک و ... ساخته

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,689
نام
سبحان
احتمالی که مایکروسافت بازی هاش رو براPs5بده کم نیست ولی مشکل اینه بازی نیست که بخواد عرضه بشه
جناب بی طرف

فکر کنم تنها تو دنیا بی طرف ها و مایکروفن ها فقط تو دنیاشXBOXهر نسل برنده میشه
والا بازیاش رو برای ps5 هم بده من یکی خوشحال میشم چون انحصاری از بین میره و من کلا مخالف انحصار هستم
ولی خب تا وقتی سونی انحصار طلبی میکنه بعیده همچین اتفاقی بیوفته
ایکس باکس برنده میشه؟نسل ۷ و ۸ برنده نشد که بخواد نسل ۹ برنده بشه ولی حداقل فاجعه نسل ۸ تکرار نمیشه
در ضمن با برنده شدن سونی توی نسل ۸ چیزی به شما سونی فن ها نرسید و نمیرسه که اینقد حرصش رو میخورید .سودشم رفت تو جیب مالکان سونی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 49, مهمان: 10)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟