Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    452

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,705
نام
malek
حقیقتش بیشترین تایم پلیم التیمیت فیفا هست که خب آنلاینه، معمولا پروفایل های رقیب رو چک میکنم تقریبا بیشتر کسایی چک کردم (فیفا 19 در کل پلتفورم ها 24 میلیون نسخه فروخته) این بچه های فیفا باز بالای 90% فیفا و کالاف و nfs و فورتنایت و... میزدن رد دد اومد یه سریا رد دد هم میزدن ولی تموم هم نکرده بودن، البته یه چندتایی هم انچارتد 4 بازی کرده بودند، بچه های مولتی باز فیفا زیاد اهل سینگل و انحصاری نیستن (الان یه عده نقل و قول میگیرن کلی تیکه به ما میندازن، اساتید من این بازی‌ها رو با کنسول ps4 Pro بازی کردم نه ایکس باکس
خب یه چیزی گفتی نمیشه جواب نداد.چرا همیشه فیفا بازها رو از گیمر جماعت مجزا میکنی.اتفاقا همه کسایی که من میشناسمشون و هر روز فیفا میزنن همه انحصاری ها رو هم بازی میکنن و البته بازیهای آنلاین دیگه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,585
نام
مصطفی682سابق
خب یه چیزی گفتی نمیشه جواب نداد.چرا همیشه فیفا بازها رو از گیمر جماعت مجزا میکنی.اتفاقا همه کسایی که من میشناسمشون و هر روز فیفا میزنن همه انحصاری ها رو هم بازی میکنن و البته بازیهای آنلاین دیگه
چون چیزی من دیدم ملاک قرار میدم، اهل حرف کشکی نیستم، شما فکر نکنم یه صدم منم آنلاین فیفا و زده باشی (ربطی به برد و باخت نداره از لحاظ تایم میگم نه اینکه من چون زیاد بازی میکنم شمارو میبرم و آهای ملت من شکست ناپذیرم و از این حرفها، دارن اطلاعات خودمو با بقیه اشتراک میذارم حوصله یه عده نه چندان قدیمی که برای لایک گرفتن نقل و قول میکنن ندارم)

• Haha
Reactions: Sepi_60 and IMANOKA

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,689
نام
سبحان
حقیقتش بیشترین تایم پلیم التیمیت فیفا هست که خب آنلاینه، معمولا پروفایل های رقیب رو چک میکنم تقریبا بیشتر کسایی چک کردم (فیفا 19 در کل پلتفورم ها 24 میلیون نسخه فروخته) این بچه های فیفا باز بالای 90% فیفا و کالاف و nfs و فورتنایت و... میزدن رد دد اومد یه سریا رد دد هم میزدن ولی تموم هم نکرده بودن، البته یه چندتایی هم انچارتد 4 بازی کرده بودند، بچه های مولتی باز فیفا زیاد اهل سینگل و انحصاری نیستن (الان یه عده نقل و قول میگیرن کلی تیکه به ما میندازن، اساتید من این بازی‌ها رو با کنسول ps4 Pro بازی کردم نه ایکس باکس)
اینطوری زیاد دیدم،پسر دایی خودم،پی اس ۴ داره،اصلا نمیدونه انحصاری چیه،فرست پارتی چیه،فقط توی فورتنایت و جی تی ای آنلاین هست و بعضی وقتا ماینکرفت
کلا از آفلاین هم بدش میاد :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,585
نام
مصطفی682سابق
اینطوری زیاد دیدم،پسر دایی خودم،پی اس ۴ داره،اصلا نمیدونه انحصاری چیه،فرست پارتی چیه،فقط توی فورتنایت و جی تی ای آنلاین هست و بعضی وقتا ماینکرفت
کلا از آفلاین هم بدش میاد :|
گیمرهای جدید، خصوصا آنلاین بازهای حرفه ای اینجورین، حالا مثلا الان من در مورد آفلاین همین بحث رو کنم 20099.999نفر نقل و قولم میکنن تیکه بهم میپرونن و اینقدر براشون لایک میزنن که تاحالا همچین لایکی ندیدن)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,705
نام
malek
چون چیزی من دیدم ملاک قرار میدم، اهل حرف کشکی نیستم، شما فکر نکنم یه صدم منم آنلاین فیفا و زده باشی (ربطی به برد و باخت نداره از لحاظ تایم میگم نه اینکه من چون زیاد بازی میکنم شمارو میبرم و آهای ملت من شکست ناپذیرم و از این حرفها، دارن اطلاعات خودمو با بقیه اشتراک میذارم حوصله یه عده نه چندان قدیمی که برای لایک گرفتن نقل و قول میکنن ندارم)
من روزی ۱.۵-۲ ساعت شاید فیفا میزنم،پس با این حساب شما روزی ۲۰۰ ساعت فیفا میزنی.الان این حرف کشکی نیست پ چیه؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,585
نام
مصطفی682سابق
من روزی ۱.۵-۲ ساعت شاید فیفا میزنم،پس با این حساب شما روزی ۲۰۰ ساعت فیفا میزنی.الان این حرف کشکی نیست پ چیه؟؟؟
بیا این مال 2019 هست

Attachments

• Like
Reactions: Love Console

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,705
نام
malek
بیا این مال 2019 هست
من که نگفتم دروغ میگی،میگم خیلی اغراق میکنی.میدونم فقط آلتیمیت میزنی ولی همه اینجوری نیستن.هم وقتشو ندارن و هم اعصابش رو
همه هم به خاطر یه گیم کنسول نمیخرن بلکه کنسول میخرن گیم بازی کنن.حالا یه عده مثل خودت استثنا هستن که کلید میکنن رو یه بازی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,585
نام
مصطفی682سابق
من که نگفتم دروغ میگی،میگم خیلی اغراق میکنی.میدونم فقط آلتیمیت میزنی ولی همه اینجوری نیستن.هم وقتشو ندارن و هم اعصابش رو
همه هم به خاطر یه گیم کنسول نمیخرن بلکه کنسول میخرن گیم بازی کنن.حالا یه عده مثل خودت استثنا هستن که کلید میکنن رو یه بازی
اولا سه تا بازی بوده، من دارم میگم یه عده زیادی انحصاری براشون مهم نیست و من زیاد دیدم میای میگی اینجوری نی من هرچی دیدم انحصاری زدن
ضمنا یه بازی نیست بفرما بازی‌های من اینان

Attachments

• Like
Reactions: Love Console

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 38, مهمان: 19)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟