PlayStation Plus

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام پلاس یکساله حدودا یک تومن میشه جاهای دیگه هم تفاوتش خيلی باشه 50 تومن ولی برای یکساله باید ظرفیتی بخری ظرفیت 2 میشه 600 ظرفیت 3 میشه 400 و به صرفه تر هست جای مطمئن هم هست بهت معرفی میکنم اگر خواستی

14 روزه هم نمیشه ساخت فعلا
دوست عزیز میشه برای منم معرفی کنی؟

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
  • Like
Reactions: avands

avands

کاربر سایت
Aug 18, 2008
119
یعنی چی شده دقیقا؟

منظورتون چیه
یعنی اکانتو اکتیو میزنین رو همه اکانتا پلاس نمیاد؟

مشکل برای یک ساعت وجود داشت همینطور که گفتید. Active deactive کردم اکانت اصلی رو درست شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
این باگ اسنکس رو الان نمیشه اد کرد؟ باید بعد 12 نوامبر ادش کنیم؟ با مرورگر رفتم هیچ گرینه ای برای اد کردن وجود نداره.

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
دوستان باورتون ميشه پلاس دوساله گرفتم به قيمت ٥٠ دلار دوتا كد پلاس واسه امريكا

سوال داشتم دوستان پى اس باز يسوال چون من تازه كارم توى پليستيشن اينكه بازياى پلاس رو اگه ادد كردم به لايبررى و اون بازى از پلاس حذف شد منى كه اددش كردم تا وقتيكه پول ميدم واسه پلاس واسم ميمونه با اينكه از پلاس حذف شده يا نه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
دوستان باورتون ميشه پلاس دوساله گرفتم به قيمت ٥٠ دلار دوتا كد پلاس واسه امريكا

سوال داشتم دوستان پى اس باز يسوال چون من تازه كارم توى پليستيشن اينكه بازياى پلاس رو اگه ادد كردم به لايبررى و اون بازى از پلاس حذف شد منى كه اددش كردم تا وقتيكه پول ميدم واسه پلاس واسم ميمونه با اينكه از پلاس حذف شده يا نه؟
بازی ها توی لایبرری میمونن. تا هر زمان پلاس داشته باشین قابل بازی هستن.
جدیدا با 50 دلار دوساله گرفتین؟ میشه بپرسم چطور و از کجا؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
اها سایت خارجیه؟ فکر کردم از داخل ایران هم میشه
یسوال دیگه مثلا اگه دیسک بازی من عربی باشه و اکانتم امریکا بازی زیرنویسو میاره ؟ و اگه دی ال سی بخرم کار میکنه تو اکانت امریکا در حالیکه بازیم ریجنه اماراته ؟ همون 2

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یسوال دیگه مثلا اگه دیسک بازی من عربی باشه و اکانتم امریکا بازی زیرنویسو میاره ؟ و اگه دی ال سی بخرم کار میکنه تو اکانت امریکا در حالیکه بازیم ریجنه اماراته ؟ همون 2
زیرنویس چه زبونی میخواید؟ اکانت ربطی به بازی نداره... اگر دیسکتون ریجن2 هست و زیرنویس عربی هم داره، آره میاره...انگلیسی هم که پیشفرض همه بازیا هست

دی ال سی رو باید رو یک اکانت ریجن2 بخرید، تا روی دیسک ریجن2 کار کنه ... بعد از خرید میتونید با همون اکانت آمریکاتون از بازی و DLCها هم استفاده کنید (البته خریدهای واحد پولی بازی ها، به قولی پرداتت درون برنامه ای ها فقط مخصوص یک اکانت هستن و share نمیشه با بقیه ی اکانت های روی کنسول! و اینو نمیدونم در صورت داشتن ریجن مختلف اکانت و بازی، اصلا میشه خرید یا نه)

• Like
Reactions: noorihamid99

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر