PlayStation Plus

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با درود
یک سوال
الان من یه پلاس یک ماهه بخرم
میتونم تمام بازی هایی که تا حالا روی پلاس رایگان شده رو دانلود کنم ؟
با تشکر
خیر فقط بازیای همون ماهو میتونید بگیرید که اونم بعد از تموم شدن پلاس قفل میشه و نیاز به تمدید مجدد پلاس داره

• Like
Reactions: jjhha

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
خب
وقت شد دانلودش کنم (52 گیگ ناقابل )
یه مقداری بازی کنم
گرافیک بازی عالیه
ولی گیم پلیش عالی تره
مخصوصا از دیوار که به صورت افقی راه میره خیلی سرعتیش کرده تایتان بازی که تنوع جالبی به بازی داده
بخش مولتیش عالی ولی سروراش جالب نیس خیلی دیر مچ میشه

اون سر اینترنت گند ایرانه
اون اوایل لانچ سریع وصل میشد بعد یهو ترکید دیر وصل میشد خطاهای عجیب ولی از خارجی ها من دیدم مشکلی نداشتن

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
اون سر اینترنت گند ایرانه
اون اوایل لانچ سریع وصل میشد بعد یهو ترکید دیر وصل میشد خطاهای عجیب ولی از خارجی ها من دیدم مشکلی نداشتن
خدایا این همه کشور چرا.....
پیش پا افتاده ترین تفریحات اینجا ارزو بود الان شده رویا چند وقت دیگه میشه جرم

knight_

کاربر سایت
Oct 25, 2009
22
سلام
برای خریدن ps4 plus فرقی نمیکنه که region چه کشوری بخری ؟؟ یعنی من از سوئد میتونم region آمریکا بخرم ؟ و اگه ps4 plus بخرم ps now هم فعال میشه؟ ممنون میشم جواب بدین

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام
برای خریدن ps4 plus فرقی نمیکنه که region چه کشوری بخری ؟؟ یعنی من از سوئد میتونم region آمریکا بخرم ؟ و اگه ps4 plus بخرم ps now هم فعال میشه؟ ممنون میشم جواب بدین
درود. باید اکانتت رجین چنده پلاس هم همون رجین بخری، ps now هم برات یه هفته قالبه استفاده میشه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

knight_

کاربر سایت
Oct 25, 2009
22
درود. باید اکانتت رجین چنده پلاس هم همون رجین بخری، ps now هم برات یه هفته قالبه استفاده میشه،

یعنی میتونی تو سوئد زندگی کنی و اکانتت رو رجین آمریکا درست کنی ؟ یا از آی پی آدرس رجین مشخص میشه ؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
یعنی میتونی تو سوئد زندگی کنی و اکانتت رو رجین آمریکا درست کنی ؟ یا از آی پی آدرس رجین مشخص میشه ؟
ریجن ربطی به آی پی نداره هر جای دنیا هر ریجنی که خواستی میتونی درست کنی.یه خوبی ریجن اروپا اینه که راحت میتونی ریجن استور رو تغییر بدی ولی ریجن امریکا نمیشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
رجین رو برمبنای کشور و شهری که تو اکانت انتخاب میکنی برات میده، الان تو ایران 80 درصد کاربرا اکانت شخصیشون رجین یک امریکاست

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
وجدانا مگه یه ایندی برای هر سری چیه که مضایقه میکنند :-w
هزار الله اکبر پلاس PS3 , VITA هم که جمع کردن ، دیگه دردشون چیه نمیدونم

• Like
Reactions: Persona.Q

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان من چند وقت پیش یه ps3 اکبند خریدم داخلش یه پلاس 1 ماهه بود الان دو تا سوال دارم اول این که روی این کارت نوشته شده valid through 2013/31/3 الان این کارت باطل شده و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد یعنی؟ دوم این که پلاس به درد ps4 هم میخوره یا نه؟ ممنون میشم سریعا به من جواب بدید دوستان برام مهمه

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
دوستان من چند وقت پیش یه ps3 اکبند خریدم داخلش یه پلاس 1 ماهه بود الان دو تا سوال دارم اول این که روی این کارت نوشته شده valid through 2013/31/3 الان این کارت باطل شده و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد یعنی؟ دوم این که پلاس به درد ps4 هم میخوره یا نه؟ ممنون میشم سریعا به من جواب بدید دوستان برام مهمه
به نظر خودت الان 2020 هستیم هنوز منقضی نشده؟!8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر