PlayStation Plus

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
دوستان یه چند تا سوال دارم که احتمالنم تکرارین

تا اونجایی که من می دونم برای خرید پلاس باید ریجن اکانت با ریجن کدی که میخریم یکسان باشه، حالا از کجا بفهمم ریجن اکانتم چیه؟

اگه پلاس رو شیر کنم با دوستم فرق اکانت پرایمری با غیر پرایمری چیه؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان یه چند تا سوال دارم که احتمالنم تکرارین

تا اونجایی که من می دونم برای خرید پلاس باید ریجن اکانت با ریجن کدی که میخریم یکسان باشه، حالا از کجا بفهمم ریجن اکانتم چیه؟

اگه پلاس رو شیر کنم با دوستم فرق اکانت پرایمری با غیر پرایمری چیه؟

دوست خوبم اکانتیکه رو دستگاهت پریمری هست میتونه رو همه اکانتات شیر بشه مثلا اگه بازی گرفته باشی میتونی با هر اکانتی که تو همون دستگاه هست بازی کنی کلی بگم کل امکانات اون اکانت به اشتراک بقیه اکانتات در میاد ولی کسی که اکانت غیر پریمری داره فقط با اون اکانت میتونه اون بازی یا از پلاس استفاده کنه چون قابلیت اشتراک گذاری رو نداره راستی باید همیشه هم آنلاین باشه راستی از طریق استور میری قسمت کیف پولت اگه پوند بود انگلیسه اگه دلار بود آمریکا ین بود ژاپنه میتونی با اینترنت بری اطلاعات اکانتت اونجا هم نوشته

- - -ویرایش - - -

دوستان خوب بازیسنتر من تازه میخوام پلاس بگیرم یه سوال داشتم بازیهای فری پلاس مثلا درایو کلاب این ماه فری میشه اگه دانلود کنم ماه بعد که بازی جدید میاد از کار میافته یا تا زمانی که پلاس داشته باشی میتونی استفاده کنی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان خوب بازیسنتر من تازه میخوام پلاس بگیرم یه سوال داشتم بازیهای فری پلاس مثلا درایو کلاب این ماه فری میشه اگه دانلود کنم ماه بعد که بازی جدید میاد از کار میافته یا تا زمانی که پلاس داشته باشی میتونی استفاده کنی

تا زمانی که Plus داشته باشی و بازی داخل Library باشه می توانی بازی کنی.زمانی که پلاس تمام بشه کنارش یک قفل میاد که نمی زاره بازی کنی و باید دوباره پلاس را شارژ کنی تا امکان بازی کردن برات فراهم بشه.

AMIR.021

کاربر سایت
Dec 19, 2014
2
نام
امير
من الان ١هفته از پلاسم مونده ميخوام ١ سال شارژ كنم، كسى ميدونه اين ١ سال از الان شروع ميشه يا بعد از اين مدتى كه مونده شروع ميشه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب يك عدد خبر خوشحال كننده و يكي نيمه خوشحال كننده حداقل براي من :d

اول خبر نيمه خوشحال كننده
مي گن يكي از بازي هاي پلاس اكتبر SUPER MEATBOY مي باشد و البته هنوز در حد شايعه است !

و اما خبر خوشحال كننده اينه كه يه عكسي در رفته توي استور كه اين شايعه رو درست كرده كه بالاخره يه بازي AAA هم خواهيم داشت و اون هم چيزي نيست جز AC4 : BF >:)
Sony Advertisement Suggests Assassin's Creed IV: Black Flag Will Be Free PlayStation Plus Game
البته نمي دونم چرا نتونستم خبر رو باز كنم و اين كه خبر رو چند جاي ديگه هم ديدم اماشايعه SMB يه كم قوي تره
@Akiba

>:)>:)>:)

ويرايش:
بالاخره تونستم خبر رو بخونم ! بيشتر به نظر مياد يه اشتباه بوده باشه تا يه خبري كه درز كرده

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,594
خوب يك عدد خبر خوشحال كننده و يكي نيمه خوشحال كننده حداقل براي من :d

اول خبر نيمه خوشحال كننده
مي گن يكي از بازي هاي پلاس اكتبر SUPER MEATBOY مي باشد و البته هنوز در حد شايعه است !

و اما خبر خوشحال كننده اينه كه يه عكسي در رفته توي استور كه اين شايعه رو درست كرده كه بالاخره يه بازي AAA هم خواهيم داشت و اون هم چيزي نيست جز AC4 : BF >:)
Sony Advertisement Suggests Assassin's Creed IV: Black Flag Will Be Free PlayStation Plus Game
البته نمي دونم چرا نتونستم خبر رو باز كنم و اين كه خبر رو چند جاي ديگه هم ديدم اماشايعه SMB يه كم قوي تره
@Akiba

>:)>:)>:)

ويرايش:
بالاخره تونستم خبر رو بخونم ! بيشتر به نظر مياد يه اشتباه بوده باشه تا يه خبري كه درز كرده
بالاخره باور کنیم یا نه؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
بازی های این ماه plus مشخص نشد؟ بازم چرت و پرته؟

خیلی کم پیش میاد که بازی خوبی برای پلاس بیاد
شاید یکی از خوبهاش همون درایو کلاب باشه

فقط یه سوال از دوستان

چند ماه پیش درایو کلاب روی استور برای پلاس رایگان بود
حالا اگر من الان پلاس سالانه بخرم میتونم اون بازی درایو کلاب رو دانلود کنم و به صورت رایگان اونو بازی کنم یا اینکه
بازیهایی پلاسی که رایگان میشن رو باید فقط در همون بازی زمانی که روی استور قرار میگیرن دانلود کرد؟

اینم بگم که اگر جواب نه هست باز یه سوال پیش میاد
من در همون زمان که بازی روی استور قرار گرفت پلاس نداشتم ولی بازی رو دانلود کردم و فقط مرحله هندش رو داشتم و بازی هم الان روی کنسولم هست
حالا اگر پلاس بخرم بقیه بازی برای من باز میشه یا خیر؟

با تشکر

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خیلی کم پیش میاد که بازی خوبی برای پلاس بیاد
شاید یکی از خوبهاش همون درایو کلاب باشه

فقط یه سوال از دوستان

چند ماه پیش درایو کلاب روی استور برای پلاس رایگان بود
حالا اگر من الان پلاس سالانه بخرم میتونم اون بازی درایو کلاب رو دانلود کنم و به صورت رایگان اونو بازی کنم یا اینکه
بازیهایی پلاسی که رایگان میشن رو باید فقط در همون بازی زمانی که روی استور قرار میگیرن دانلود کرد؟

اینم بگم که اگر جواب نه هست باز یه سوال پیش میاد
من در همون زمان که بازی روی استور قرار گرفت پلاس نداشتم ولی بازی رو دانلود کردم و فقط مرحله هندش رو داشتم و بازی هم الان روی کنسولم هست
حالا اگر پلاس بخرم بقیه بازی برای من باز میشه یا خیر؟

با تشکر

همه بازیهای پلاس فقط زمانی که پلاس دارید قابل انتخاب برای دانلود و استفاده هستند
بازی های رایگان پلاس در زمانی که شما پلاس دارید کافیه بزنیدش برا دانلود طوری که داخل Library وارد بشه ، از اون به بعد هر وقت شما پلاس داشته باشید میتونید دانلود استفاده کنید
حالا فرض کنیم امروز پلاس شما تموم میشه در اون صورت بازیهایی پلاسی که زدید رفته داخل Library و دانلود نکردید و بازیهایی پلاسی که دانلود کردید همه قفل میشن تا وقتی دوباره پلاس بخرید و بتونید استفاده کنید

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
super meat boy که تایید شده برای اعضای plus رایگانه.
فعلا assassin در حد شایعست
http://blog.us.playstation.com/2015/06/08/super-meat-boy-coming-to-ps4-ps-vita-yes-really/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر