PlayStation Plus

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
دوستان من اکانت ژاپن ساختم. 14 روز پلاس رو گرفتم. پریماری اکتیو کردم. ولی پلاس رو اکانت اصلیم که آمریکا هست شیر نشده. مشکل از کجاست؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستان من اکانت ژاپن ساختم. 14 روز پلاس رو گرفتم. پریماری اکتیو کردم. ولی پلاس رو اکانت اصلیم که آمریکا هست شیر نشده. مشکل از کجاست؟
منظور از شیر این نیست که شما برای با اکک اصلی خودت بازی های پلاس بخری : منظور این هست که اولا شما میتونی بازی های آنلاین ر که نیاز به پلاس دارن ر انجام بدی(با اکانت آمریکات) و هیمن طور میتونی با پلاس ژاپنت بازی هایی ر که برای پلاس هستن ر دان کنی و تو اکانت آمریکاست بازی کنی
mgs هم برای اکک ژاپن اومد فکر کنم با یه روز تاخیر:d

Mehrab07

کاربر سایت
Sep 17, 2014
8
نام
Mehrab
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من ی psn account دارم که region شو زدم امارات(UAE ) آدرسم زدم دوبی الان ی سال میگذره پلاسم تموم شده میخوام region همین اکانتمو بزارم آمریکا و آدرسو عوض کنم که با پلاس آمریکا وصل شم منتها میخواستم بپرسم چطوری باید اینکارو انجام بدم و اینکه اگه عوض کردم بن نشم ؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین
icon7.png

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
دوستان من الان میخواستم بعد از مدتها اون 14 روز مجانی رو فعال کنم ولی کردیت کارت میخواد چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
چون فقط و فقط واسه متال گیر میخوامش

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
منظور از شیر این نیست که شما برای با اکک اصلی خودت بازی های پلاس بخری : منظور این هست که اولا شما میتونی بازی های آنلاین ر که نیاز به پلاس دارن ر انجام بدی(با اکانت آمریکات) و هیمن طور میتونی با پلاس ژاپنت بازی هایی ر که برای پلاس هستن ر دان کنی و تو اکانت آمریکاست بازی کنی
mgs هم برای اکک ژاپن اومد فکر کنم با یه روز تاخیر:d
داداش بازی رو از اکانت ژاپن خریدم با پلاس رایگانی که گرفته بودم. ولی بازی تو اکانت اصلیم قفله.

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
نه داداش تموم نشده. همین دیروز 14 روز رایگان گرفتم

برید توی ستینگ کنسول،قسمت PSN Account،بعد هم Restore licences رو بزنید.
در این صورت اگه اکنات ژاپن پریماری باشه میتونید از همه بازیاش استفاده کنید توی اکانت های دیگه.

موفق باشید.

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
برید توی ستینگ کنسول،قسمت PSN Account،بعد هم Restore licences رو بزنید.
در این صورت اگه اکنات ژاپن پریماری باشه میتونید از همه بازیاش استفاده کنید توی اکانت های دیگه.

موفق باشید.
ممنونم از شما.انجام دادم.اوکی شد.:>

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
خدا بگم این سونی را چیکار کنه با این وضعیتی که سر استور در آورده. اون از وضع دانلود بازی ها که زحمت میکشه فقط یه روز مونده به انتشارشون میزاره دانلود بشن و اینم از گیفت کارت هاش.

واقعا این چه وضعه دسته بندی گیفت کارت هاش هستش؟ گیفت کارت هاش فقط محدود به 10، 20، 50، 60، 75 و 100 دلار هستن.

ولی با خودشون نمیگن تکلیف اونی که مثلا بخواد یه بازی 25 دلاری بخره این وسط چیه؟ الان به خاطر همین کار سونی مجبورم که یه کارت 20 دلاری و یه کارت 10 دلاری بگیرم تا بتونم DMC 4 SE را بگیرم و 5 دلار این وسط بیخودی میمونه و کلی پولمم تو این وضع دلار هدر میره. خوب شاید یکی نخواد پول بیشتری برای گیفت کارت بده

الان کلی بازی تو استور هست که رنج قیمتشون یا 15 دلار یا 25 دلار هستن. واقعا یه فکری برای این مشکل بکنن خیلی بهتر میشه.

الان رفتم سایت Xbox را دیدم، اونجا کارت های 15 یا 25 دلاری هم وجود داره تا طرف راحت بتونه برای یه بازی که قیمتشون تو همین حدود 15 یا 25 دلار هست، پول بیشتری خرج نکنه.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
سلام
برای پلاس کردن اکانت سوال داشتم از دوستان:
بازی هام ریجن 2 هستند-کارتی که گرفتم 50 دلار امارات هست-از قبل هم اکانت امریکا انگلیس و امارات داشتم
حالا برای اینکه بتونم دی ال سی های بازیامو بخرم و همینطور از استور استفاده کنم این کارت اماراتی روی کدوم اکانت میشه ریخت؟و کدوم اکانت پلاس کنم تا دی ال سی راحت بگیرم برای ریجن -یا این کارت فقط روی اکانت امارات جواب میده؟

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
تورو خدا يكي كمك كنه كنسولو تازه ميخوام پلاسشو فعال كنم ولي اطلاعات كرديت كارتو ادرس ميخواد چيكار كنم راهنمايي كنيد لطفا

aminkarimir

کاربر سایت
Jul 21, 2013
14
سلام دوستان نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم گفتم اینجابه سوالم بیشتر ربط داشته باشه من میخوام psnبسازم کدوم کشور بهترینه تو انتخاب کردن ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر