PlayStation Plus

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام من الان دو روز هست که دقیقه ۶۰ به بعد هی تو بازی ۱۰ ثانیه استپ میکنه نمیدونم از چیه به پشتیبانی هم زنگ زدم میگن مشکلی نیست دو تا اینترنتم امتحان کردم دو تاشم همین طوری شد خواستم ببینم شما هم این مشکل و دارین؟

منم این مشکل رو دارم maboodi عزیز
هی 5 تا 10 ثانیه گیر می کنه و بعد راه می افته

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خب دوستان ریجن 1 هم بازیهاش تایید شد.تنها تفاوتش با اروپا اینه که به جای lego batman برای ویتا muramasa rebirth فری میشه.این ماه دعوا نداریم:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
رجين 1 امريكا strider واسه من رايگان نيست پلاسم دارم .

مگه فري نشده بود ؟

4 شنبه هفته بعد فری میشن.
پالس یک ماهه و سه ماهه چقدره معمولا
بازی های رایگان چی داره..؟
حدودا ماهی 8 دلار پلاس هست! سه ماهه 20 دلار 1 ساله 50 دلار (قیمتها استور آمریکا) حالا دیگه قیمت PSN کارتها متفاوته تو سایها خودت پیدا کن.
بازیها هم که چندتا پست بالاتر گفتم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Leaving PS Plus:
2nd July: Pixeljunk Shooter Ultimate
2nd July: Trine 2: The Complete Story
2nd July: NBA 2K14
2nd July: Sly Cooper Thieves in Time
2nd July: Puppeteer
2nd July: Lone Survivor
2nd July: Dragon’s Crown
2nd July: Surge Deluxe

Entering PS Plus:
2nd July: TowerFall Ascension
2nd July: Strider
2nd July: Dead Space 3
2nd July: Vessel
2nd July: LEGO Batman 2: DC Superheroes
2nd July: Doki Doki Universe

STRIDER :| NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:|:((
باو من فعلا" نميخوام پلاس شم :| چرا اخه استرايدر رو ميدن :|

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

آیا برای بازی کردن آنلاین فیفا باید اکانت پلاس خرید؟ قبلا ps3 داشتم برای آنلاین بازی کردن نیازی به خرید اکانت نبود مثل مایکروسافت گلد.آیا سیستم سونی هم مثل مایکروسافت شده و برای آنلاین بازی کردن هم باید پول داد؟

ممنون

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
پيكسل

آخه اين بازيهاى مضخرف چيه واسه پلاس ميده،اگه قرار بود بازى پيكسلى بازى كنيم خل نبوديم ١٧٠٠ بديم دستگاه بخريم،ميرفتيم سگا ميخريديم ده تومن،والا من اينا رو با تبلت هم بازى نميكنم عارم ميشه،،،شورشو درآورده ديگه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آخه اين بازيهاى مضخرف چيه واسه پلاس ميده،اگه قرار بود بازى پيكسلى بازى كنيم خل نبوديم ١٧٠٠ بديم دستگاه بخريم،ميرفتيم سگا ميخريديم ده تومن،والا من اينا رو با تبلت هم بازى نميكنم عارم ميشه،،،شورشو درآورده ديگه
سالی 50 دلار میدیم، غیر از استفاده از سرویس های آنلاین بازی ها ، ماهی 6تا بازی میگیریم! و جدا از تخفیف ها و ...
یه حساب بکن،توی سال نصف بازی هاشم نگیری، بازم بیشتر از 50 دلار بازی دانلود میکنی:-" همین استرایدر بازی بدیه؟ یا Trine 2 ؟ :| حالا کاری نداریم بقیه ی بازی ها گیم پلی جذابی دارن یا نه،ولی همین 2تا گرافیکشون خوبه :d (اگر فقط به دنبال گرافیکی:-" )

الان من خودم اینا رو گرفتم : رزوگان و Stick it to man رو تموم کردم، رزوگان که عالی بود، اونم بد نبود :d ، Trine 2 رو 100% دوباره بازی میکنم! استرایدر رو 150% ! :d
پیکسل جانک شوتر،دد نیشن و Don't Starve هم هر موقع بیکار بشم :d ( Don't Starve رو روی PC زدم، واقعا بازی جالبیه! :x )

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
اتفاقا من با مجانی شدن و تخفیف خوردن این جور بازی ها خیلی بیشتر حال می کنم
چون ما می تونیم بازی های با حجم بالا به صورت فیزیکی بخریم و بعدا بفروشیم اما این جور بازی ها فقط دیجیتالی هستن و چون بازی های خوب توشون زیاد هست اگه بخواهیم همه بخریم خیلی برامون گرون تموم میشه
پس بهترین راه همین مجانی شدن یا تخفیف خوردن از طرف پلاس هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اتفاقا من با مجانی شدن و تخفیف خوردن این جور بازی ها خیلی بیشتر حال می کنم
چون ما می تونیم بازی های با حجم بالا به صورت فیزیکی بخریم و بعدا بفروشیم اما این جور بازی ها فقط دیجیتالی هستن و چون بازی های خوب توشون زیاد هست اگه بخواهیم همه بخریم خیلی برامون گرون تموم میشه
پس بهترین راه همین مجانی شدن یا تخفیف خوردن از طرف پلاس هست

موافقم. واسه کسی که قصدش خرید این بازیا باشه خیلی خیلی خوبه.
البته من که اهل بازی آنلاین و تروفی و ... نیستم، واسه همین این بازی‌های گوگولی مگولی رو واسه PC تهیه می‌کنم :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Doki doki بازي جالبيه:d فكر كنم بعد از Dont starve دومين بازي بدرد بخورش براي من باشه:d
--
خب تایید شد رسما روی پلی استیشن بلاگ قرار گرفت علاوه بر اون دو تا, بتای دستینی هم برای دارندگان پلاس در دسترس هست .
PlayStation Plus in July: Strider, Dead Space 3, Towerfall Ascension, more - PlayStation.Blog.Europe
Destiny beta براي پلاس نيست اشتباه گفته:
Destiny PS4 beta won’t be available to all PS Plus members in July after all | VG247

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر