PlayStation Plus

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان سلام. پلاس تخفیف 50 درصدی خورده. ارزش داره بگیرم؟ من کم آنلاین بازی میکنم ولی هم بخش آنلاین هم تخفیف ها و هم بازیهای رایگانش داره وسوسه ام میکنه دوباره برم سراغش
حداقلش بازی های رایگان ماهانه هستش که ارزشش رو داره
یکم مولتی پلیر بازی کنی دوباره دستت گرم میشه فقط مولتی میزنی 😊

• Like
Reactions: Democracy

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
دوستان سلام. پلاس تخفیف 50 درصدی خورده. ارزش داره بگیرم؟ من کم آنلاین بازی میکنم ولی هم بخش آنلاین هم تخفیف ها و هم بازیهای رایگانش داره وسوسه ام میکنه دوباره برم سراغش
نریمان به نظرم حتما بگیر... و اگه هنوز نرفتی نسل 9، شده 5 دقیقه رو PS5 دوست یا اشنا لوگین کن و بازی های پلاس کالکشن رو به لایبرری اضافه کن.. برای اینکه اگه در اینده لیستش پرید یا تغییر کرد تو پاچه نره... من این کار رو کردم چون بعضی از بازی هارو نداشتم.

و اینکه تو 1 سال اخیر بازی های فری برای 5 زیاد جالب نبوده. ولی خب از طرفی قابل درکه چون اول نسلیم. به نظرم 1 سال اینده از این نظر هم بهتر باشه. احتمالا برای 4 هم خوب باشه از اون جایی که اخر کار هست....

• Love

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
فقط برای کسایی که الان ندارن خورده؟

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
فقط برای کسایی که الان ندارن خورده؟
بله فقط برای کسانی که پلاس ندارن تخفیف خورده

نریمان به نظرم حتما بگیر... و اگه هنوز نرفتی نسل 9، شده 5 دقیقه رو PS5 دوست یا اشنا لوگین کن و بازی های پلاس کالکشن رو به لایبرری اضافه کن.. برای اینکه اگه در اینده لیستش پرید یا تغییر کرد تو پاچه نره... من این کار رو کردم چون بعضی از بازی هارو نداشتم.

و اینکه تو 1 سال اخیر بازی های فری برای 5 زیاد جالب نبوده. ولی خب از طرفی قابل درکه چون اول نسلیم. به نظرم 1 سال اینده از این نظر هم بهتر باشه. احتمالا برای 4 هم خوب باشه از اون جایی که اخر کار هست....

گرفتم :D دوباره برم سراغ مولتی آنچارتد :-"

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
خبری نیس؟ شایعه ایی چیزی؟
دوستان چند درصد احتمال میدید Mafia Definitive Edition بشه یکی از بازیهای پلاس تو ماه های اینده؟ میخوام بخرمش.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
سه تا بازی زباله ، واقعا که دست سونی درد نکنه
واقعا سونی داره چیکار میکنه من نمیدونم هر ماه بدتر از ماه قبل از اونور ماکرو هر ماه بهتراز ماه قبل
من خودم گفتم سونی این ماه بخاطر رو کم کنی هم که شده پلاسو ابرومند میکنه که کلا دیدم ولش کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر