PlayStation Plus

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
برادر من، منظورشون اینه که با توجه به سبک بازیتون بین اشتراک psnow و بازی ظرفیتی ویا گیفت کارت انتخاب کنید. بستگی داره هرکس چطوری بیشتر استفاده و لذت میبره.
اینکه حرف بدی نیست. صرفا بنده و دوستان از این تاپیک هدفمون اینه که نهایت استفاده رو ببریم. دوشواری نداریم
شاید من منظورم رو نتوستم بفهمونم
من از سال 2014 که PS4 خریدم، تمام راه های ممکن رو برای تجربه بازیها استفاده کردم. خرید دیسک، اکانت های اشتراکی، خرید شریکی با دوستان، خرید در تخفیف ها، استفاده از Plus, Now و EA Access و...
منظورم این این بود که این چیزا رو متوجه هستم.
عذر میخوام اگر نتونستم منظورم رو برسونم.

• Like
Reactions: Mahdi_MM

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
شاید من منظورم رو نتوستم بفهمونم
من از سال 2014 که PS4 خریدم، تمام راه های ممکن رو برای تجربه بازیها استفاده کردم. خرید دیسک، اکانت های اشتراکی، خرید شریکی با دوستان، خرید در تخفیف ها، استفاده از Plus, Now و EA Access و...
منظورم این این بود که این چیزا رو متوجه هستم.
عذر میخوام اگر نتونستم منظورم رو برسونم.
خواهش میکنم شما بزرگوارید. بله همینطور خودم و سایر دوستان، کلا هرکسی که مدتیه تو فضای گیم ایران زندگی میکنه مجبور به استفاده از سایر روش هاست؛ از قانونی تا هکی بالاخره شرایطیه که هممون داخلشیم و درکش میکنیم. هدفمون هم یه راه بهتره
امیدوارم یه روزی درست بشه همه چیز

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza
سلام و خسته نباشید
یکی از دوستام پلاس میخاد تمدید کنه، ۱۱ پوند موجودی ولت پلی استیشنشه، منتها وقتی پلاس یک ماهه میخاد بگیره، پیام میاد Something went wrong و اصلا نمیشه خریدش
اکانتشم برا انگلیسه
اگه کسی راه حلی سراغ داره بگه ، تشکر

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
816
دوستان از بازی هایی که برای این ماه معرفی شده هیچ کدوم ارزش دانلود داره؟ اگه آره به چه دلیل؟

بعد اینکه، قسمت پیشنهاد های editors که تو استور هست خوبن بازیهاش؟ (غیر از بازی های خیلی معروف)

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
سلام و خسته نباشید
یکی از دوستام پلاس میخاد تمدید کنه، ۱۱ پوند موجودی ولت پلی استیشنشه، منتها وقتی پلاس یک ماهه میخاد بگیره، پیام میاد Something went wrong و اصلا نمیشه خریدش
اکانتشم برا انگلیسه
اگه کسی راه حلی سراغ داره بگه ، تشکر
با سایت و یا اپ گوشی امتحان کرده؟

دوستان از بازی هایی که برای این ماه معرفی شده هیچ کدوم ارزش دانلود داره؟ اگه آره به چه دلیل؟
هیچکدوم :)

• Like
Reactions: jdepp

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
سلام
من پلی استیشن 4 دارم و یه مدتی میشه که از اون بازیهای اکانتی ریختم که هاردو پر میکنن 300 تومن
الان کنسول رو آنلاین کردم و یه اکانت ساختم برا خودم بدون اینکه اکانت پلاس و ... داشته باشم همه بازیهارو آپدیت کردم و دارم آنلاین بازی میکنم..کسی میدونه جریان چیه؟ در ادامه ممکنه کنسول بن بشه؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
سلام
من پلی استیشن 4 دارم و یه مدتی میشه که از اون بازیهای اکانتی ریختم که هاردو پر میکنن 300 تومن
الان کنسول رو آنلاین کردم و یه اکانت ساختم برا خودم بدون اینکه اکانت پلاس و ... داشته باشم همه بازیهارو آپدیت کردم و دارم آنلاین بازی میکنم..کسی میدونه جریان چیه؟ در ادامه ممکنه کنسول بن بشه؟
خیرررررررررررررررررررر

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
برای ماه آینده god fall میاد؟ یا شایعه هستش؟
یکی از اینسایدر ها گفته و به احتمال خیلی قوی بله رایگان میشه، مورتال شل هم رایگان میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر