PlayStation Plus

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
آقا یکم تعریف کنید از بازیاش ببینیم چطورین؟ ارزش وقت گذاشتن دارن؟
Days Gone اثر خوب و سرگرم‌کننده‌ایه. الان هم با آپدیتا خیلی از مشکلات فنیش حل شدن. داستان نسبتا قابل قبول، دنیای جالب و گیم‌پلی جذابی داره. اوایلش تا جا بیفته یه مقدار ریتم کندی داره که به مرور خوب می‌شه. محتواش هم زیاده و حدود ۵۰ ساعت من رو سرگرم کرد.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
سلام کسی راه حلی واسه پلاس 14روزه داره یا کلا این قضیه جمع شده؟ ولی اگه جمع هم شده چطور هنوز سایتها دارن میفروشن

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام کسی راه حلی واسه پلاس 14روزه داره یا کلا این قضیه جمع شده؟ ولی اگه جمع هم شده چطور هنوز سایتها دارن میفروشن
باید اکانت پی پال داشته باشی که اونم شماره موبایل خارج از ایران و مسترکارت میخواد

• Like
Reactions: Dementia

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
من خودم خریدم 28 دلار ازین سایت. یه ساله که میخری 15 ماه میده. یعنی 12 ماه +3 ماه جایزه.
اگه خواستین من میخرم واستون شما تو ایران واسم بریزین.
سلام عزیز خوبی
من خواستم ببینم امکانش هست برای منم بگیرید من ریال این کشور رو تقدیمتون کنم ?

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
آقا هر کار میکنم نمیتونم پلاس 14روزه رایگان رو فعال کنم لطفاً راهنمایی کنید ایشالا من هم برای شادی امواتتون فاتحه تلاوت کنم هر کار میکنم میگه روشی که بعداً قراره کاملش رو بخری مثل اطلاعات پی پال روارد کن

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,793
نام
حامد
قبلا میشد رایگان بگیری. الان حتما کردیت کارت میخواد. 900 تومن یه تومن هزینه کن یک سال پلاس رو روی اکانت خودت بگیر راحت بشی. بازی هاش هم رو اکانتت میمونه تا هر وقت پلاس داشته باشی.

• Like
Reactions: Bellic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر