PlayStation Plus

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
جاست کاز 4 که ترش کامله اون دو تا رو کسی آمار داره؟ جاست کاز 4 روی ps now بود نیم ساعت رفتم ایمیدیتلی دلیت
Worms Rumble رو اطلاعی ندارم ولی Rocket Arena یک افتضاح به تمام معناست روی EA Access که سرورهاش تعطیل و خلوت بود حالا نمیدونم پلاس نجاتش میده یا نه ! مپ هاش با اینکه خیلی کوچیکه از نظر طراحی هم واقعا افتضاحه گیم پلی دهن پر کنی هم نداره کلا چیز شتی هست !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
باید یه فرندلی داشته باشی که 5 داشته باشه یوزر پس بدی روش لاگین کنه بعد روی 4 میتونی بازیشون کنی

آقا این جریان رو من توی ردیت دیدم گفته بودن نه از طریق ps app و browser میشه این کارو کرد

من bugsnax رو تونستم با app اضافه کنم به library ولی ps plus collection رو نمی‌دونم چه مدلی میشه :|

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
دوستان یه سوال، کسی تابحال تونسته از سایت CDKEYS خرید کنه؟
پلاس 1 ساله رو 30 دلار میفروشه. از طریق ردیت فهمیدم که کدی که میفرسته از اوناس که بجای 1 سال، 1 سال و 3 ماه هم اضافه میده. خیلی تلاش کردم از طریق "اول پرداخت" و "ایرانیکارت" از این سایت خرید کنم، نتونستن برام خرید بزنن.

دوستان من بالاخره تونستم از سایت CdKeys خرید کنم. پلاس 1 ساله برام در اومد 765 تومن. کدهایی که 1 ساله + 3 ماهه میداد تموم شده بود. کسی راهنمایی خواست پخ بده کمکش کنم.

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
من توی 20 روز اخیر سه تا پلاس خریدم هر سه تاشونم پریده....
کسی کلیپی چیزی داره که پلاس 14 روزه بسازیم استفاده کنیم ؟؟
الان فقط با کارت واقعی میشه پلاس که میخری ساین اوت کن ننیپره البته اگه 14 روزه میگیری اگه هکی میگیری راهی نداره بعضی از فروشنده ها گرونتر میدن ولی ضمانت میکنن من خودم بیشتر میدم تا یکسال هر بار میپره یکی دیگه بهم میده

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
خداروشکر پلاس 14 روزه دوباره اومده ولی سایتا میدن 50!
از سایتا نگیرین کانالا هستن میدن 20
باو برین یاد بگیرید چرا پول یا مفت میدید بع این ادما
برای ۱ سال باید حداقل ۲۰ تا بخری میشه ۴۰۰ خب برو یه پلاس اورج بخر با رفیقت شیر کن همین درمیاد تازه راحت بازیای پلاسم برای ۱ سال داری
من الان دیدم قیمتcdkay خیلی مفته برات در میاد پر پرش ۹۰۰ با دوستت شیر کنی نفری ۴۵۰ در میاد بخرید من که دوماه پیش با پسر خالم ۱۲۰۰ افتادیم

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
باو برین یاد بگیرید چرا پول یا مفت میدید بع این ادما
برای ۱ سال باید حداقل ۲۰ تا بخری میشه ۴۰۰ خب برو یه پلاس اورج بخر با رفیقت شیر کن همین درمیاد تازه راحت بازیای پلاسم برای ۱ سال داری
من الان دیدم قیمتcdkay خیلی مفته برات در میاد پر پرش ۹۰۰ با دوستت شیر کنی نفری ۴۵۰ در میاد بخرید من که دوماه پیش با پسر خالم ۱۲۰۰ افتادیم
از این جور دوستا ندارم :D
و البته 450 تومن هم ندارم:))
بازیای پلاس هم که مسخرست

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
از این جور دوستا ندارم :D
و البته 450 تومن هم ندارم:))
بازیای پلاس هم که مسخرست
خب پلاس ۱۴ روزه ۲۰ بخری همین درمیاد برات :|
حداقل برو خودت یاد بگیر پول به این دلال جماعت نده
بازیای پلاس مفت باشه کوفت باشه حالا ماهی دوتا بازیم کاسب میشی تو این اوضاع گرونی بازی،
برای ما ایرانیا بهشته
باز هرجور راحتی عزیز :x

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
خب پلاس ۱۴ روزه ۲۰ بخری همین درمیاد برات :|
حداقل برو خودت یاد بگیر پول به این دلال جماعت نده
بازیای پلاس مفت باشه کوفت باشه حالا ماهی دوتا بازیم کاسب میشی تو این اوضاع گرونی بازی،
برای ما ایرانیا بهشته
باز هرجور راحتی عزیز :x
آره منم دنبال پلاس شیرینگ هستم هیچ سایتی نداره دوست قابل اعتماد هم ندارم با هم شیر کنیم

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
من الان میخوام شیرینگ بگیرم ظرفیت 3 برای بازیای رایگانش فقط یه سوال
راستش من یه پلاس 14 روزه گرفتم بعد فال گایز رو اد تو لایبرری کردم بعد اکانت رو به دوستم هم داده بودم اون اکتیو کرد من دی اکتیو شدم بعد فال گایز قفل بود توی همون اکانت پلاس بودم و درواقع ظرفیت 3 بودم چون دی اکتیو بودم بازی قفل بود کنار قفل عکس پلاس هم اومده بود آنلاین هم بودم به نظرم بازیای پلاس برای ظزفیت 3 قفله شما میشه تست کنید اطلاع بدید بهم؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
من الان میخوام شیرینگ بگیرم ظرفیت 3 برای بازیای رایگانش فقط یه سوال
راستش من یه پلاس 14 روزه گرفتم بعد فال گایز رو اد تو لایبرری کردم بعد اکانت رو به دوستم هم داده بودم اون اکتیو کرد من دی اکتیو شدم بعد فال گایز قفل بود توی همون اکانت پلاس بودم و درواقع ظرفیت 3 بودم چون دی اکتیو بودم بازی قفل بود کنار قفل عکس پلاس هم اومده بود آنلاین هم بودم به نظرم بازیای پلاس برای ظزفیت 3 قفله شما میشه تست کنید اطلاع بدید بهم؟
شما احتمالا Sign out کرده بودی. اون علامت ینی اینکه اینترنتت قطه. من خودم اکانتم پلاس داره و با رفیقم شیر کردیم و همچین مشکلی رو ندارم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر