PlayStation Plus

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان خبری خوندم که به کاربرای پلاس به مناسبت 10 سالگی پلی استیشن پلاس 10 دلار میدن برای آمریکا، 10 پوند برای انگلیس، 10 یورو برای اروپا این حقیقت داره؟

اگه داره با این 14 روزه ها هم میشه؟
بله
خیر

• Love
Reactions: Bijanlll

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان. سونی یک کد تخفیف 33% برای اشتراک 3 ماهه یا 12 ماهه پلاس برام فرستاده که مثلا با این کد قیمت 60 دلاری اشتراک 12 ماهه پلاس میشه 40 دلار. اشتراک پلاس من تا آخر سال 2021 اعتبار داره و فعلا نمی خوام تمدیدش کنم. اگه کسی لازم داره استفاده کنه. فقط اعتبار استفادش تا 3 روزه دیگه هستش و 9 آگوست آخر اعتبارشه.

RBR4JCBRCH

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان الان بازی pubg برای پلاس رایگان شده من الان پلاس یکساله بگیرم تا یک سال میتونم رایگان بازی کنم ؟بعد از یک سال که پلاسم تموم شد دوباره پلاس بگیرم باز میتونم رایگان بازی کنم؟

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان الان بازی pubg برای پلاس رایگان شده من الان پلاس یکساله بگیرم تا یک سال میتونم رایگان بازی کنم ؟بعد از یک سال که پلاسم تموم شد دوباره پلاس بگیرم باز میتونم رایگان بازی کنم؟
جواب هر دو سوالت بله هست.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان آموزش پلاس 14روزه رو کسی داره؟
کارت اد شده به اکانت دارم ولی موقع گرفتن ارور میده.اون ارور رو چطوری فیکسش کنیم؟
روشی که 2تا کارت اد میکردی و کارت اولی رو حذف میکردی هم از کار افتاده
کسی اگه بلده بگه
چون بعضی جاها دارن میفروشن
تو رددیت دیدم بعضیا گفتن باید یه خرید ریز بکنی.مثلا 1 سنت.اینم یه روشیه که گفته شده
باز کسی میتونه تست بزنه و بگه؟

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
کارت اد شده به اکانت دارم ولی موقع گرفتن ارور میده.اون ارور رو چطوری فیکسش کنیم؟
کسی اگه بلده بگه
تو رددیت دیدم بعضیا گفتن باید یه خرید ریز بکنی.مثلا 1 سنت.اینم یه روشیه که گفته شده
سلام اره متاسفانه این روش خرید ریز فعلا انجام میشه مابقیه روش های موجود error ws-43689-0 رو میدن که شانسیه بشه
هرچند یه روشم هست که از خود استور فعالش میکنن که مال من نشد
خلاصه من دیگه حوصله نداشتم هکیم که با جاش قبول ندارم رفتم با دوستم اشتراکی یک ساله خریدیم ۱۲۰۰ ناقابل خوبیش این بود که اون قبلا پلاس میزد تمام بازیاش که پلاسی بود باز شده من میرم دانلودش میکنم حدود ۴۰ تای بازی داره تو ابن یکساله هم ماهی دوتا بازی میده فقط وقت حوصله ندارم

• Like
Reactions: ehsas1

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
سلام کسی میتونه پلاس 14 روزه بزنه؟
سلام تموم راه ها بسته شده فقط psnow میشه که رایگان نیست
کسی اگه بلده بگه
این روش فقط برای psnow کار میکنه پلاس خیر

• Like
Reactions: ehsas1

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
درود دوستان جابی میشناسین قیمت مناسب بدن پلاس 1 ساله رو !
پلاس 14 روزه هم اگر جای مطمنی میشناسین بگین ممنون !
سلام پلاس یکساله حدودا یک تومن میشه جاهای دیگه هم تفاوتش خيلی باشه 50 تومن ولی برای یکساله باید ظرفیتی بخری ظرفیت 2 میشه 600 ظرفیت 3 میشه 400 و به صرفه تر هست جای مطمئن هم هست بهت معرفی میکنم اگر خواستی

14 روزه هم نمیشه ساخت فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر