PlayStation Plus

amiriv

کاربر سایت
Sep 20, 2009
114
سلام.
این جا من چند تا پست دیدم، برای همین به شک افتادم در مورد نحوه کار بازیهای فری شده روی پلاس 14 روزه.
الآن مثلا من روی یک اکانت اسپانیا (که نیاز به کردیت کارت واقعی نداره) یک اکانت ساختم و یک پلاس 14 روزه رو می خوام روش فعال کنم برای دیترویت. با این کار، من فقط می تونم روی همین اکانت دیترویت رو بازی کنم (تا 14 روز) یا این که روی اکانت های دیگه هم می شه؟ بعضی ها گفتن نمی شه، بعضی ها هم گفتن در این جا می زنی دانلود بعد روی اکانت اصلی دانلود رو ادامه می دم و بازی می کنم. الآن کدومشون درسته؟ دلیل این که این سوال رو می پرسم اینه که می خوام دیتای بازی رو با پی سی قبل فعال سازی دانلود کنم و میخوام ببینم دیتای چه ریجنی رو دانلود کنم چون اکانت اصلیم ریجن 1 عه و اکانت اسپانیا فکر کنم ریجن 2 محسوب می شه.
سلام شما چون بازی رو اکانت اسپانیا خریدی باید همون دیتا اسپانیا رو بریزی فرقی هم نداره رو کدوم اکانت دانلود میکنی...اکانت رو پرایمری کنی میتونی رو اکانت اصلی بازی کنی .راستی حواست باشه دیتا اسپانیا با انگلیس فرق داره

• Like
Reactions: titansarus

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
رایگان هر اکانت یکبار میتونه !تازه اونم کریدت کارت میخاد

شاید یکی بخاد اکانت اصلی و قدیمی ش پلاس باشه و تروفی هاش سینک بشه مخصوصا کسی که بخاد بازیهای فیری شده پلاس رو بازی کنه ک باید اکانت اصلی پلاس باشه
شما خیلی راحت میتونی کریدت کارت پی پال بسازی و هر 14 روز هی اکانت جدید بسازی و پلاس داشته باشی
تنها مشکل همینه که بازی های فری هر ماه رو روی اکانت اصلی نمیشه بازی کرد و روی اکانت الکی که ساختی برای پلاس 14 روزه باید بازی کنی
وگرنه ساخت این اکانت های پلاس 14 روزی نه اکانت پی پال معتبر میخواد نه چیزی مثل آب خوردنه و هر کسی میتونه انجام بده
یه سری هم دارن با همین روش اکانت میسازن و دونه ای 5 تا 20 تومن میفروشن

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
سلام وقت بخیر دوستان بازی سنتر
من تازه میخوام به جمع دوستان پلاس دار وکلا میخوام وارد دنیای بازی های انلاین بشم.
یک مقدار بتل بازی کردم خوشم امد از انلاینش و میخوام یک پلاس سه ماهه خریداری کنم.
حالا سوالم اینه با یک گیفت کارت 25 دلاری میتونم پلاس سه ماهه خریداری کنم.؟؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام وقت بخیر دوستان بازی سنتر
من تازه میخوام به جمع دوستان پلاس دار وکلا میخوام وارد دنیای بازی های انلاین بشم.
یک مقدار بتل بازی کردم خوشم امد از انلاینش و میخوام یک پلاس سه ماهه خریداری کنم.
حالا سوالم اینه با یک گیفت کارت 25 دلاری میتونم پلاس سه ماهه خریداری کنم.؟؟

سلام

بله

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان من پلاس،سه ماهه گرفتم الان میخوام با یک نفر دیگه به اشتراک بزارمش.
سوالم اینه اگر این کار رو انجام بدم هر دومون میتونیم همزمان انلاین بازی کنیم و همینطور دانلود بازی ها ی پلاس به چه صورته در حالت به اشتراک گذاشتن پلاس؟؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من پلاس،سه ماهه گرفتم الان میخوام با یک نفر دیگه به اشتراک بزارمش.
سوالم اینه اگر این کار رو انجام بدم هر دومون میتونیم همزمان انلاین بازی کنیم و همینطور دانلود بازی ها ی پلاس به چه صورته در حالت به اشتراک گذاشتن پلاس؟؟؟؟

بله میتونین بازی کنین همزمان، اکانتت رو باید بدی به دوستت اون روی دستگاه خودش اکتیو کنه بعد هرکی توی اکانت خودش بازی میکنه

برا بازی ها پاس هم باید بری بازیو اضافه کنی به بازیهات بعد دوستت از داخل اکانت بازیو بزنه برا دانلود و بعدش میتونه روی اکانت خودش بازی کنه

• Like

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
بله میتونین بازی کنین همزمان، اکانتت رو باید بدی به دوستت اون روی دستگاه خودش اکتیو کنه بعد هرکی توی اکانت خودش بازی میکنه

برا بازی ها پاس هم باید بری بازیو اضافه کنی به بازیهات بعد دوستت از داخل اکانت بازیو بزنه برا دانلود و بعدش میتونه روی اکانت خودش بازی کنه
مممون و تشکر از توضیحاتتون
یعنی باید دوتامون انلاین باشیم یا فرقی نداره.؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مممون و تشکر از توضیحاتتون
یعنی باید دوتامون انلاین باشیم یا فرقی نداره.؟؟؟

برای بازی کردن شما باید همیشه آنلاین باشی، دوستتون لازم نیست، آفلاین هم میتونه بازیو بازی کنه

• Like

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من وقتی اکانت خودم پلاس داشت ، یه بازی ک برای پلاس فری شده بود رو گذاشتم روی لایبریری ، ولی الان پلاسم تموم شده اون از لایبریری غیب شده !
اگ یه اکانت دیگ بخرم ک پلاس داشته باشه روی کنسول پرایمری کنم ، اون بازیه برای اکانت خودم برمیگرده ؟
اون بازی هم mgs ground zero بود

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
من وقتی اکانت خودم پلاس داشت ، یه بازی ک برای پلاس فری شده بود رو گذاشتم روی لایبریری ، ولی الان پلاسم تموم شده اون از لایبریری غیب شده !
اگ یه اکانت دیگ بخرم ک پلاس داشته باشه روی کنسول پرایمری کنم ، اون بازیه برای اکانت خودم برمیگرده ؟
اون بازی هم mgs ground zero بود
نه بازی پلاس فقط رو اکانتی م باهاش دانلود شده میمونه و قابل بازبه

• Like
Reactions: Darkside Fury

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
نه بازی پلاس فقط رو اکانتی م باهاش دانلود شده میمونه و قابل بازبه
نه منظور من هم بازی با اکانت خودم بود
ولی میگم من وقتی اکانت خودم پلاس داشت این بازی رو اد کرده بودم تو لایبریری که بعدا بازی کنم ، ولی الان توی لابریری دیگه نیست ! در صورتی که من اوهن موقع شنیده بودم اگ اد تو لایبریری رو بزنی دیگه هر وقت دلت خواست میتونی اون بازی رو داشته باشی !
حالا من میگم نکنه چون الان پلاسم تموم شده نشونش نمیده توی لایبریری ؟ اگه به خاطر نداشتن پلاس هست که حذف شده ، آیا با خرید دوباره پلاس برمیگرده ؟
ولی سوال اصلی من اینه که اگه جواب سوال قبلیم بله هست ، آیا میشه اکانت دیگه ای بخرم که پلاس هم داشته باشه و من پرایمری کنم تا در این صورت بازی روی اکانت خودم برگرده ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
نه منظور من هم بازی با اکانت خودم بود
ولی میگم من وقتی اکانت خودم پلاس داشت این بازی رو اد کرده بودم تو لایبریری که بعدا بازی کنم ، ولی الان توی لابریری دیگه نیست ! در صورتی که من اوهن موقع شنیده بودم اگ اد تو لایبریری رو بزنی دیگه هر وقت دلت خواست میتونی اون بازی رو داشته باشی !
حالا من میگم نکنه چون الان پلاسم تموم شده نشونش نمیده توی لایبریری ؟ اگه به خاطر نداشتن پلاس هست که حذف شده ، آیا با خرید دوباره پلاس برمیگرده ؟
ولی سوال اصلی من اینه که اگه جواب سوال قبلیم بله هست ، آیا میشه اکانت دیگه ای بخرم که پلاس هم داشته باشه و من پرایمری کنم تا در این صورت بازی روی اکانت خودم برگرده ؟
دوست عزیز لایسنس بازی مربوط به اکانت شماست وقتی شما یه اکانت پلاس دار دیگه رو پرایمری میکنی فقط به بازی های اون اکانت دسترسی داری نه اکانت خودت همونطور که دوستان گفتن تنها راه شما برای فعال کردن اون بازی خرید پلاس رو اکانت خودته

• Like
Reactions: Darkside Fury

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر