PlayStation Plus

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
سلام یه سوال دارم جواب واضحی براش تو نت پیدا نکردم . اگه یه اکانت روی Ps4 باشه که پلاس داشته باشه و پلاسشو با اکانت خودم شیر کنم . آیا میتونم بازی های رایگان را روی اکانت خودم دانلود کنم و در library خودم داشته باشم ؟ یا فقط باید اکانت خودم پلاس داشته باشه تا بتونم بازی های رایگانو روی اکانت خودم دی ال کنم ؟ میخوام این اکانتای 14 روزه که بعضی سایتا برای فروش میذارنو بخرم اما باید بدونم بازیها رو فقط روی اکانت 14 روزه میشه دانلود کرد یا اکانت خودم . ممنون میشم کسی که مطمئنه شفاف سازی کنه

آخرین ویرایش:

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام سه سوال دارم جواب واضحی براش تو نت پید نکردم . اگه یه اکانت روی Ps4 باشه که پلاس داشته باشه و پلاسشو با اکانت خودم شیر کنم . آیا میتونم بازی های رایگان را روی اکانت خودم دانلود کنم و در library خودم داشته باشم ؟ یا فقط باید اکانت خودم پلاس داشته باشه تا بتونم بازی های رایگانو روی اکانت خودم دی ال کنم ؟ میخوام این اکانتای 14 روزه که بعضی سایتا برای فروش میذارنو بخرم اما باید بدونم بازیها رو فقط روی اکانت 14 روزه میشه دانلود کرد یا اکانت خودم . ممنون میشم کسی که مطمئنه شفاف سازی کنه
درود

فقط رو اکانت اصلی که پلاس داره و به مدت همون 14 روز قابل استفاده هست.

• Like
Reactions: iman136938

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام دوستان من میخوام انلاین بازی کنم میخواستم پلاس یکساله بگیرم که بین 700 تومن تا 900 تومن هست
حالا سوالم اینه که این اکانت پلاس قانونی 14 روزه چیه همه دارن میخرن ؟ میدونم به شکل یک اکانته که میتونم پرایمری کنم و با اکانت خودم انلاین بازی کنم
میخوام بدونم مشکلی از بابت بن شدن ایجاد نمیکنه ؟
و اینکه بازی های رایگان فقط روی همون اکانت 14 روزه استفاده میشه ؟
در کل حساب کردم برای یکسال اینطوری خیلی خیلی کمتر

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سلام دوستان من میخوام انلاین بازی کنم میخواستم پلاس یکساله بگیرم که بین 700 تومن تا 900 تومن هست
حالا سوالم اینه که این اکانت پلاس قانونی 14 روزه چیه همه دارن میخرن ؟ میدونم به شکل یک اکانته که میتونم پرایمری کنم و با اکانت خودم انلاین بازی کنم
همین چند وقت پیش توی تخفیفات میشد با 450 تا 500 تومن یه ساله شارژ کرد. حواستون یه تخفیفات باشه خوبه

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
این اکانتا کاملا قانونی ان وهکی تو کار نیست خودتونم می تونید بسازید برید یوتیوب مراحلش هس ساختنشم 10 دقیقه بیشتر طول نمی کشه بازیهام رو همه اکنتا فعال میشه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
این اکانتا کاملا قانونی ان وهکی تو کار نیست خودتونم می تونید بسازید برید یوتیوب مراحلش هس ساختنشم 10 دقیقه بیشتر طول نمی کشه بازیهام رو همه اکنتا فعال میشه
اخه اینطوری 24 بار در سال بگیره ادم هر دفعه 5 تومن میشه 120 تومن یکساله
ولی یک ساله الان 800 تا 900 تومنه خیلی به صرفه تره حتی ادم بخره داستان چیه واقعا اینقدر به صرفس ؟

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
دوست من دقیق میشه بگی بازی های ماهیانه رو میشه رو Library اکانت خودمونم دانلود کنیم یا نه

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
ولی یک ساله الان 800 تا 900 تومنه خیلی به صرفه تره حتی ادم بخره داستان چیه واقعا اینقدر به صرفس ؟
خب عزیز اونی که 800 900 تومنه از استور خریداری میشه وقیمتش به دلاره اینی که شما می خری اکانتی که پلاس رایگان14 روزه روش فعاله تفاوتشون تو اینه والا تو عملکرد فرقی نمی کنن
دوست من دقیق میشه بگی بازی های ماهیانه رو میشه رو Library اکانت خودمونم دانلود کنیم یا نه
شما اکانت پلاس 14 روزه رو داخلش می ری بازی می زنی تولیست دانلود می ری تو اکانت خودت دانلودش می کنی تا14 روز وقت داری بازی کنی تموم که شد یه اکانت دیگه می گیری اکتیوش می کنی دوباره 14 روز دیگه می تونی همون بازی رو اکانت خودت بازی کنی

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
پلاس ۱۲ماهه ۲۰٪آف خرده شد36دلار و ۶ماهه هم ۳۰٪آف خرده

با یکی از دوستان هم شیر کنی ارزونترمییفته

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کجا میگیری که 800 900 تومن بههت میدن؟ :|

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
رایگان هر اکانت یکبار میتونه !تازه اونم کریدت کارت میخاد

شاید یکی بخاد اکانت اصلی و قدیمی ش پلاس باشه و تروفی هاش سینک بشه مخصوصا کسی که بخاد بازیهای فیری شده پلاس رو بازی کنه ک باید اکانت اصلی پلاس باشه

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
این جا من چند تا پست دیدم، برای همین به شک افتادم در مورد نحوه کار بازیهای فری شده روی پلاس 14 روزه.
الآن مثلا من روی یک اکانت اسپانیا (که نیاز به کردیت کارت واقعی نداره) یک اکانت ساختم و یک پلاس 14 روزه رو می خوام روش فعال کنم برای دیترویت. با این کار، من فقط می تونم روی همین اکانت دیترویت رو بازی کنم (تا 14 روز) یا این که روی اکانت های دیگه هم می شه؟ بعضی ها گفتن نمی شه، بعضی ها هم گفتن در این جا می زنی دانلود بعد روی اکانت اصلی دانلود رو ادامه می دم و بازی می کنم. الآن کدومشون درسته؟ دلیل این که این سوال رو می پرسم اینه که می خوام دیتای بازی رو با پی سی قبل فعال سازی دانلود کنم و میخوام ببینم دیتای چه ریجنی رو دانلود کنم چون اکانت اصلیم ریجن 1 عه و اکانت اسپانیا فکر کنم ریجن 2 محسوب می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر