PlayStation Plus

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
په نه په:|
من چه میدونم، قدیمیه گفتم شاید نداره :D
یه چندتا ویدیوازش دیدم تو یوتیوب که به درد نمیخوره در مقایسه با بازیای الان، همون بخش داستانیش بهتره

کال آف دیوتی 4 رو همه بازی کردن دیگه...باید بلک آپس 4 رو رایگان میکردن :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من چه میدونم، قدیمیه گفتم شاید نداره :D
یه چندتا ویدیوازش دیدم تو یوتیوب که به درد نمیخوره در مقایسه با بازیای الان، همون بخش داستانیش بهتره

کال آف دیوتی 4 رو همه بازی کردن دیگه...باید بلک آپس 4 رو رایگان میکردن :D
برعکس ایرانیا خارجیا فقط بخاطر انلاینش میخرن

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
الان این کال اف دیوتی که رایگان شده پلیر هم داره؟ چطوریه شلوغه سرورهاش یا قبرستونه؟
یه مشت کمپر ریختن همدیگه رو دارن پاره می کنن. هیچ 1 هفتم نمی تونید تحملش کنید اگه کمپر نباشید. وقت واسه انلاینش تلف نکنید.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
الان این کال اف دیوتی که رایگان شده پلیر هم داره؟ چطوریه شلوغه سرورهاش یا قبرستونه؟
به احتمال زیاد داره ولی اگه نداشته باشه هم مطمئنا با رایگان شدن بازی کلی بازیکن جدید به بازی اضافه میشن و قرار نیست فقط با اونایی که شب و روز دارن بازیو تجربه می‌کنن، دربیوفتیم!

• Like
Reactions: Mazi_z

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان من یه تعداد از بازی هایی که هر ماه رایگان میشه رو دانلود کردم و الان اکانت پلاسم تموم شده و قفل شدن و الان میخوام رو یه اکانت جدید پلاس بگیرم میخواستم ببینم اگه رو اکانت جدید بگیرم هم بازی ها باز میشن یا حتما باید روی همون اکانت بگیرم؟ بازی ها هم مال ماه های قبل هست که الان اصلا دیگه رایگان نیستن. اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
دوستان من یه تعداد از بازی هایی که هر ماه رایگان میشه رو دانلود کردم و الان اکانت پلاسم تموم شده و قفل شدن و الان میخوام رو یه اکانت جدید پلاس بگیرم میخواستم ببینم اگه رو اکانت جدید بگیرم هم بازی ها باز میشن یا حتما باید روی همون اکانت بگیرم؟ بازی ها هم مال ماه های قبل هست که الان اصلا دیگه رایگان نیستن. اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
سلام حتما باید روی همون اکانت پلاس فعال داشته باشی

F.E.A.R.

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
سلام
دوستان من یه اکانت پلاس 14 روزه خریدم و باهاش for honor و hitman دانلود کردم ولی رو اکانت اصلیم بازیا قفلن نمیتونم بازی کنم ...هردو اکانت هم Active کردم.

اگر پندی اندرزی دارید ممنون میشم.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام
دوستانی که Hitman رو از بازی‌های پلاس گرفته بودن، احتمالاً باید بازی رو دوباره به اکانتشون اضافه کنن:
Free Games
تا سه‌شنبه بعد از ظهر بیشتر وقت ندارید.

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام
دوستانی که Hitman رو از بازی‌های پلاس گرفته بودن، احتمالاً باید بازی رو دوباره به اکانتشون اضافه کنن:
Free Games
تا سه‌شنبه بعد از ظهر بیشتر وقت ندارید.
چرا؟ مشکلی نداره واسه من تو لیست دانلود هست.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
چرا؟ مشکلی نداره واسه من تو لیست دانلود هست.
توی نسخه‌ی اولی که داده بودن Bouns Episode رو نمی‌شه بازی کرد که جزء سیزن 1 بوده.
الان که مشکل رو برطرف کردن، میشه بازی رو مجدداً به اکانت اضافه کرد. محض احتیاط بهتره بازی رو دوباره بگیرید.

• Like
Reactions: mehran2190

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان من میخوام یه پلاس یک ساله بگیرم حالا اگه این رو فعال کنم روی ps دوستم که اکانت من از قبل روش primary هست هم همون لحظه واسه همه اکانت های دستگاهش پلاس فعال میشه؟ میخوام ببینم اگه اینطوریه با هم نصف نصف پولش رو بدیم

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
دوستان من میخوام یه پلاس یک ساله بگیرم حالا اگه این رو فعال کنم روی ps دوستم که اکانت من از قبل روش primary هست هم همون لحظه واسه همه اکانت های دستگاهش پلاس فعال میشه؟ میخوام ببینم اگه اینطوریه با هم نصف نصف پولش رو بدیم
کلا سیستم به این شکل هست که شما وقتی پلاس رو اکتیو میکنی اون کسی که اکانت پلاس رو اکتیو کرده توی همه ی اکانت هاش میتونه آنلاین بازی کنه ولی نفر دوم که اکتیو نکرده فقط داخل اکانتی که پلاس خریداری شده میتونه از پلاس استفاده کنه !

• Like
Reactions: sam.fisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر