PlayStation Plus

Farhanmajidi

کاربر سایت
Dec 22, 2018
16
سلام .دوستان یک سوال داشتم .من اسفند قبلی پلاس یکساله قانونی خریدم و تا الان همه بازی هارو داخل لیبراری ادد کردم ولی فرصت نکردم بازی کنم .دوماه دیگه پلاسم تموم میشه و بازی ها قفل .آیا با پلاس هکی میشه دوباره بازی کرد یا اصلا راهی هست پلاسمو تمدید کنم و ارزون باشه ؟

چ
اگر نسخه‌ی PS3 بازی Amplitude رو به اکانتتون اضافه کنید، نسخه‌ی PS4 هم به بازی‌هاتون اضافه می‌شه.
طوری اضافه کنم؟

Last edited by a moderator:

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام .دوستان یک سوال داشتم .من اسفند قبلی پلاس یکساله قانونی خریدم و تا الان همه بازی هارو داخل لیبراری ادد کردم ولی فرصت نکردم بازی کنم .دوماه دیگه پلاسم تموم میشه و بازی ها قفل .آیا با پلاس هکی میشه دوباره بازی کرد یا اصلا راهی هست پلاسمو تمدید کنم و ارزون باشه ؟
نه با پلاس هکی نمیشه. باید همون اکانتی که روش پلاس فعال بوده رو دوباره براش پلاس بگیری. فک کنم الان بخری پلاس، سه ماه اضافه هم میده. یه باندل هم هس پابجی که میخری یه پلاس 1 ساله هم روش میدن. 70دلاره

چ

طوری اضافه کنم؟
اسمشو تو استور سرچ کن، اومد بزن دانلود، خودش اتومات نسخه ps4 رو برات میزنه

• Like
Reactions: Darkkahn

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
نه با پلاس هکی نمیشه. باید همون اکانتی که روش پلاس فعال بوده رو دوباره براش پلاس بگیری. فک کنم الان بخری پلاس، سه ماه اضافه هم میده. یه باندل هم هس پابجی که میخری یه پلاس 1 ساله هم روش میدن. 70دلاره
اون 15 ماهه تموم شد. یه مدت کوتاهی بود.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
چ

طوری اضافه کنم؟

اسمشو تو استور سرچ کن، اومد بزن دانلود، خودش اتومات نسخه ps4 رو برات میزنه
همین طور که EL-BARTO گفتن، اول نسخه‌ی PS3 رو که الان واسه +PS رایگان هست، به اکانت اضافه کنید. بعدش از PS4 می‌تونید بازی رو دانلود کنید.

• Like
Reactions: EL-BARTO

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
آقا یکم بازی اش عذر میخوام "خر تو خر" نیس؟ یا شاید من هنوز نتونستم با جوش کنار بیام
بازیش کاملا خر تو خر و اصله فانه، ولی تو همین خر تو خری قوائد و قانون های قوی هم در حال اجراست و این این محیط خر تو خر حیله و ترفند های زیادی قابل اجراست

• Like
Reactions: EL-BARTO

Farhanmajidi

کاربر سایت
Dec 22, 2018
16
همین طور که EL-BARTO گفتن، اول نسخه‌ی PS3 رو که الان واسه +PS رایگان هست، به اکانت اضافه کنید. بعدش از PS4 می‌تونید بازی رو دانلود کنید.
من اسم بازی سرچ کردم زده 20 دلار قیمتشه نمیشه دانلود کرد که

اون 15 ماهه تموم شد. یه مدت کوتاهی بود.
به نظرت کی پلاس تخففی میزاره بخرم .

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
دوستان یه اتفاق جالب افتاده!چند وقت پیش من یه اکانت هکی پلاس گرفتم که فرداش پاکش کردم.بعد خودم از این اکانت 14 روزه های پلاس ساختم و استفاده کردم تا اینکه 14 روز
تموم شد ولی در کمال تعجب همچنان پلاس دارم و بازیهایی مثل فیفا آنلاینش و رینبو رو بازی میکنم!!چجوری میشه؟
در حالیکه رو هیچ کدوم از اکانت هایی که دارم علامت پلاس نیست!

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
سلام.
دوستان من حدودا دو سه ماه بود دیگه پلاس نخریدم و کریدیت کارت داشتم و هر دوهفته یه اکانت میساختم و دو هفته پلاسشو استفاده میکردم و هر وقت تموم میشد اکانت رو پاک میکردم و یدونه دیگه میساختم.. دیروز نشد دیگه و ارورری داد که سرچ کردم میگف این کریدیت کارت توسط یه اکانت دیگه استفاده شده! خواستم بدونم کسی خبری داره ؟ اینم بفنا رفت ؟

و سوال بعدیم اینه که پلاس هکیا چجوریه ؟در مورد بن شدن و اینا یه توضیحی میدین ؟ ممنون..

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
درود بر دوستان اقا ی مشکلی برام پیش امده دوستانی اگه اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

من 2 تا بازی دیجیتالی خریدم رو اکنتم بعد با دوستم داریم اشتراکی بازی میکنیم

امروز تو بازی این پیغام برام امده دلیلش چی هست و باید چیکار کنم !

application suspending 15 minutes because license cannot be verified

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر