PlayStation Plus

salehking

کاربر سایت
Oct 25, 2012
37
اقا من 2 تا سوال داشتم
من کنسولم رج 3 هست واسه ساخت اکانت کدوم کشورو انتخاب کنم بهتره؟ بعد بازیا ک میخرم احتمال نداره ریجیون دستگاه و اکانت متفاوت باشه مشکلی پیش بیاد؟ چون بازی رج 3 کمیاب تر شده نسبت به 2 رجیون قبل>
کاش بازیا ریجیون های دیگه رو 3 میومد
:|

و این ک بازیبایی ک ب صورت افلاین خریداری میشه .و هزینش 30 هزار تومانه ب دستگاه اسیب نمیزنه؟ تا انلاین نشیم؟ چون خیلی از بازیها فقط سیر داستانی دارن و انلاین اونا واقعا ب کار ادم نمیاد

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
اقا من 2 تا سوال داشتم
من کنسولم رج 3 هست واسه ساخت اکانت کدوم کشورو انتخاب کنم بهتره؟ بعد بازیا ک میخرم احتمال نداره ریجیون دستگاه و اکانت متفاوت باشه مشکلی پیش بیاد؟ چون بازی رج 3 کمیاب تر شده نسبت به 2 رجیون قبل>
کاش بازیا ریجیون های دیگه رو 3 میومد
:|

و این ک بازیبایی ک ب صورت افلاین خریداری میشه .و هزینش 30 هزار تومانه ب دستگاه اسیب نمیزنه؟ تا انلاین نشیم؟ چون خیلی از بازیها فقط سیر داستانی دارن و انلاین اونا واقعا ب کار ادم نمیاد
تفاوتی نمیکنه . اگه ریجن دستگاه و بازی متفاوت باشن مشکلی پیش نمیاد در هر صورت بازی اجرا میشه .
تو انتخاب کشور هم تفاوتی نیست تنها تفاوت تو محتویات Store اکانت های ریجن 1 و 2 و 3 هست و سرویسایی که میدن . مثلا اگه اکانت شماه ریجن 3 باشه واسه بازی آنلاین 14 روز پلاس Trial بت میده ولی ریجن 1 فقط 2 روز میده . نکته دیگه هم در مورد PSN Card هست . یعنی اگه شما PSN Card ریجن 2 خریدی اکانتت هم باید ریجن 2 باشه . البته میتونی مثلا PSN Card ریجن 3 بخری که ارزون تره بعد اکانتت قبلی که ریجن 1 یا 2 هست رو شیر کنی تا اکانت قبلی هم Plus بشه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه یه add-on رو از اکانت امریکا دانلود کنم رو اکانت UK هم میاد ؟
نه
هر اکانتی مجتویاتش برای خودش هست . منتهی اگر از امریکا دانلود کنی و بازیت ریجن 1 باشه و نصب بشه و Primary بشه در دسترس بقیه اکانتها هم معمولا هست

boyswon

کاربر سایت
Jun 21, 2015
9
دوستان یه راهنمایی میکنید لطفا" ، من میخوام پلاس 1 ساله بگیرم ، اول اینکه دستگاهم رجین 2 هست بازی هم باید رجینش 2 باشه برای آنلاین بازی کردن ؟ اگه رجین بازی آل باشه بازم میشه ؟

سوال دوم این که من رو کنسول خونه 3 تا اکانت دارم این پلاس رو فقط رو همون اکانتی که اکتیو میشه باید بازی کرد ؟ یعنی داداشم با اکانت خودش نمیتونه با پلاس که من گرفتم بازی کنه ؟

ممنونم

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
دوستان یه راهنمایی میکنید لطفا" ، من میخوام پلاس 1 ساله بگیرم ، اول اینکه دستگاهم رجین 2 هست بازی هم باید رجینش 2 باشه برای آنلاین بازی کردن ؟ اگه رجین بازی آل باشه بازم میشه ؟

سوال دوم این که من رو کنسول خونه 3 تا اکانت دارم این پلاس رو فقط رو همون اکانتی که اکتیو میشه باید بازی کرد ؟ یعنی داداشم با اکانت خودش نمیتونه با پلاس که من گرفتم بازی کنه ؟

ممنونم
ریجن دستگاه کاری به ریجن بازی نداره ، هر بازی با هر ریجنی رو میتونید بازی کنید.
شما باید ریجن اکانتتون و پلاسی که میخرین یکی باشه ، یعنی اگر اکانتتون امریکاست ، پلاستون هم باید امریکا باشه
سوال دومتونو متوجه نشدم
شما اکانتی که پلاسه رو اکتیو میکنید ، بقیه اکانت ها هم میتونن انلاین بازی کنن

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
دوستان من یه کنسول به همراه یه بازی ریجن ۲ گرفتم،حالا باید اکانت اروپا بسازم برای انلاین بازی کردن؟یا می‌تونم ریجن ۱ هم بسازم؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان من یه کنسول به همراه یه بازی ریجن ۲ گرفتم،حالا باید اکانت اروپا بسازم برای انلاین بازی کردن؟یا می‌تونم ریجن ۱ هم بسازم؟
سلام.
نه ریجن یک هم می‌تونین بسازین و آنلاین بازی کنین. مشکلی نیست.

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
سلام.
نه ریجن یک هم می‌تونین بسازین و آنلاین بازی کنین. مشکلی نیست.

مرسی‌ عزیز،پس اینکه میگن ریجن پلاس و ریجن بازی باید یکی‌ باشه چیه؟ الان من gta v ریجن ۲ رو دارم،برای دانلود هاش مشکلی‌ نیست اکانت من ریجن یک باشه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مرسی‌ عزیز،پس اینکه میگن ریجن پلاس و ریجن بازی باید یکی‌ باشه چیه؟ الان من gta v ریجن ۲ رو دارم،برای دانلود هاش مشکلی‌ نیست اکانت من ریجن یک باشه؟
کلا محدودیت‌های بین اکانت و بازی سره خرید دی ال سی هست. یعنی شما با اکانت ریجن یک نمیتونید دی ال سی های بازی ریجن دو رو بخرید که البته راهکار داره.
در مورد جی تی ای هم باید بگم که مشکلی در قبال آنلاین بازی کردنش نیست. کلا آپدیت میخواد آنلاین بازی کردنش که مرتبط با ریجن بازی و اکانت نیست. اکانت آمریکا بسازید اوکیه.

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
کلا محدودیت‌های بین اکانت و بازی سره خرید دی ال سی هست. یعنی شما با اکانت ریجن یک نمیتونید دی ال سی های بازی ریجن دو رو بخرید که البته راهکار داره.
در مورد جی تی ای هم باید بگم که مشکلی در قبال آنلاین بازی کردنش نیست. کلا آپدیت میخواد آنلاین بازی کردنش که مرتبط با ریجن بازی و اکانت نیست. اکانت آمریکا بسازید اوکیه.
ممنون از راهنمایتیون،الان که چک کردم ارزونتر هم هست، راهکرش هم اگه اشتباه نکنم ساخته ۲ تا اکانت و primary کردنشون هست بله؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ممنون از راهنمایتیون،الان که چک کردم ارزونتر هم هست، راهکرش هم اگه اشتباه نکنم ساخته ۲ تا اکانت و primary کردنشون هست بله؟

شما بهتره اکانت اصلیتون ریجن 1 باشه چون PSN Card راحت تر و ارزونتر گیرتون میاد.
برای DLCـها هم اگه فرضاً بازی ریجن 1 گیرتون نیومد، در 99% مواقع با ساخت اکانت ریجن 2 (اگه مثلاً بازیتون ریجن 2 باشه) و دانلود DLC روی این اکانت مشکلتون حل میشه. فقط باید کنسول برای این اکانت ریجن 2 پرایمری بشه تا DLC بین باقی یوزرهاتون شیر بشه و بتونید با اکانت اصلیتون که ریجن 1 هست بازی کنید.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
آقایون من یکم تازه واردم میخوام پلاس 1 ساله بخرم،از کجا بخرم اینو؟؟:d
شما هم میتونید پنجاه دلار حسابتون رو شارژ کنید و از استور خریداری کنید.یا کد پلاس یک ساله رو از سایت ها بخرید و داخل استور در قسمت redeem code وارد کنید.
برای خرید این کد و یا شارژ پلاس سایت های مختلفی هست که اگه دوست داشتید پ.خ بدید تا براتون بفرستم.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر