PlayStation Plus

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خدایی برا ماهایی که GZ رو قبلاً گرفته بودیم خیلی ماهه بدی بوده :D
بازیهای ماه بعد مشخص نشدن؟ :D

اتفاقا یکی از مورد هایی که من همیشه دو دلم اینه که آرزو میکنم هیچ وقت بازی AAA ندن :D چون اکثر بازی های خوب رو هممون بازی کردیم. عوض بازی آرکید اما خوب و خفن بدن. :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اتفاقا یکی از مورد هایی که من همیشه دو دلم اینه که آرزو میکنم هیچ وقت بازی AAA ندن :D چون اکثر بازی های خوب رو هممون بازی کردیم. عوض بازی آرکید اما خوب و خفن بدن. :D

شاید پستم نشون میده که منم AAA میخوام، ولی به نوعی منظور من همین بود. بازیهای مثل MGS و First Light و ... خودمون معمولاً بازی کردیم قبل از رایگان شدن :D
منم ترجیح میدم بازیهای Indie و آرکید بدن :D

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
دوستان سلام می دونم این سوال بازم شده ولی پیدا کردنش سخته
من الان یه اکانت آمریکا دارم که پرایمریش کردم حالا میتونم یه اکانت ژاپن بسازم که 14 روز پلاس رایگان میده و بعد روی اکانت اصلیم بازی های رایگان نصب کنم و بازی کنم و وقتی 14 روز تموم شد دوباره یه اکانت دیگه بسازم و باز از همون اکانت اصلیم استفاده کنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من الان یه اکانت آمریکا دارم که پرایمریش کردم حالا میتونم یه اکانت ژاپن بسازم که 14 روز پلاس رایگان میده و بعد روی اکانت اصلیم بازی های رایگان نصب کنم و بازی کنم و وقتی 14 روز تموم شد دوباره یه اکانت دیگه بسازم و باز از همون اکانت اصلیم استفاده کنم
اگه منظورت این هست که بازیهای پلاس اکانته اصلیت رو دانلود کنی که خیر - پلاس به اشتراک بقیه اکانتها گذاشته نمیشه. primary فقط اجازه استفاده از امکانات اکانت پرایمری رو به مابقی اکانتها میده که شامل بازی کردن انلاین و استفاده از دانلودها هست.
شما فقط میتونی بازیهای پلاس جاپن رو دانلود کنی و استفاده کنی . بعده 14 روز هم دوباره یه اکانت میسازی و بازی رو توی lib اد میکنی و بازی unlock میشه . نهایتا 3 تا 14 روزه میتونی استفاده کنی .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام میشه بگید این Primary چه مزایایی داره که هی بحثش رو می بینم؟

باعث شرمندگی سوالام زیاده...
پستی قبلی رو میخوندی جوابت رو میگرفتی
primary فقط اجازه استفاده از امکانات اکانت پرایمری رو به مابقی اکانتها میده که شامل بازی کردن انلاین و استفاده از دانلودها هست.

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
اگه منظورت این هست که بازیهای پلاس اکانته اصلیت رو دانلود کنی که خیر - پلاس به اشتراک بقیه اکانتها گذاشته نمیشه. primary فقط اجازه استفاده از امکانات اکانت پرایمری رو به مابقی اکانتها میده که شامل بازی کردن انلاین و استفاده از دانلودها هست.
شما فقط میتونی بازیهای پلاس جاپن رو دانلود کنی و استفاده کنی . بعده 14 روز هم دوباره یه اکانت میسازی و بازی رو توی lib اد میکنی و بازی unlock میشه . نهایتا 3 تا 14 روزه میتونی استفاده کنی .
آرمان نفهمیدم الان چی شد !!!! من اکانتی نساختم هنوز اون قسمت اول حرفم فرضی بود(چون میگن اکانت اصلی رو برای آفر و قیمت مناسب آمریکا بسازید گفتم)!!! بزار این جوری بگم:
هدف اصلی من استفاده از بازی های پلاس رایگان حالا می تونم بعد از ساخت اکانت ژاپن، دانلود و اسفاده از بازی های رایگان پلاس وقتی که چهارده روز پلاس رایگانم تموم شد یکی دیگه بسازم و از بازی های پلاس رایگانم که تو همون اکانت اولیه مال ژاپن هست استفاده کنم یا مجبورم وقی اکانت دوم ژاپن ساختم دوباره دانلودشون کنم و استفاده کنم یا بدون سیوام بازی رو از اول برم یا نه باز میتونم تو همون اکانت اولیه بازی پلاسا رو برم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آرمان نفهمیدم الان چی شد !!!! من اکانتی نساختم هنوز اون قسمت اول حرفم فرضی بود(چون میگن اکانت اصلی رو برای آفر و قیمت مناسب آمریکا بسازید گفتم)!!! بزار این جوری بگم:
هدف اصلی من استفاده از بازی های پلاس رایگان حالا می تونم بعد از ساخت اکانت ژاپن، دانلود و اسفاده از بازی های رایگان پلاس وقتی که چهارده روز پلاس رایگانم تموم شد یکی دیگه بسازم و از بازی های پلاس رایگانم که تو همون اکانت اولیه مال ژاپن هست استفاده کنم یا مجبورم وقی اکانت دوم ژاپن ساختم دوباره دانلودشون کنم و استفاده کنم یا بدون سیوام بازی رو از اول برم یا نه باز میتونم تو همون اکانت اولیه بازی پلاسا رو برم

تا وقتی که اکانت پلاس باشه و اکانت پلاس شده کنسولتون رو به عنوان کنسول پرایمری انتخاب کرده باشه، میتونید با باقی یوزرهای روی کنسول آنلابن بازی کنید و از بازیهای رایگان پلاس استفاده کنید. به محض اینکه 14 روز تموم شه، دیگه بازیها قابل اجرا نخواهند بود. باید یه اکانت دیگه بسازید، دوباره بازیها رو دانلود کنبد و مجددا کنسول رو برای اکانت جدیدی که ساختید پرایمری کنید تا بتونید با اکانت اصلیتون بازی کنید. سیوها هم روی اکانت اصلیتون هست و مشکلی نیست. میتونید هم دیتای بازی رو دانلود کنید و با PSX Downloader به کنسول انتقال بدید، اینطور دیگه لازم نیست وقتی اکانت دومو ساختید مجددا از اول دانلود کنید و همون دیتا رو از طریق کامپیوتر دوباره به کنسول انتقال میدید.

فقط دقت کنید با این روش نهایتا 3 تا دو هفته میتونید بازیهای رایگان پلاس رو تجربه کنید.

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس

پوریا جان تو میتونی بازیهای فری پی اس ان مثل loud out و blacklight و چندتا دیگه رو دانلود و تا وقتی که پلاس ژاپن داری استفاده کنی اینها بازیهای رایگان اینترنتی هستند یه نوع دیگه هستند که بازیهای مربوط به پلاس اون اکانت هستند و اون رو دیگه باید پلاس مربوط به اون کشور یا اکانت رو داشته باشی مثلا ژاپن یا آمریکا یا انگلیس و۰۰۰۰۰

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
July’s PlayStation Plus Lineup​
چرت تر از چرت
افتضاح تر از افتضاح

كامنت جالب يه بنده خدايي

Xbox One got Black Flag. I hope this isn’t a turning point…

ميترسم سوني رو جو اين يكي دو سال پيروزي و يكه تازه بگيره مثل چي از مايكرو عقب بمونه پرايس كات هم كه من نشنيدم كرده باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
همانا کسی که PS3 داشته باشد و Rain را نگیرد ، جایگاهش در بدترین جای جهنم است :|
از نظر خودم بهترین بازیه PSNهه PS3 هست :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر