PlayStation Plus

ezr4eel

کاربر سایت
Mar 17, 2014
110
سلام دوستان

امروز در ps plus بازی درایو کلاب رایگان میشه گفته شده مثل نسخه اصلیش هم مد افلاین و هم انلاین داره با چندتا پیست ;)

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
نسخه DRIVECLUB PlayStation Plus Edition رو امروز میتونید دانلود کنید.
البته فقط offline هست بخش online تو آپدیت بعدی اضافه می شود.
جزییات این نسخه:
one location (India), 11 tracks, 10 cars and access to all game modes

MazyR

کاربر سایت
Apr 24, 2015
10
سلام
قبلن توی استور , هر ماه چندتا بازی رایگان واسه دانلود می اومد(برای پلاس).
هنوز هم همونطوره؟
اگه آره لیست بازی های الآن واسه ریجن 1 و 2 رو میشه بگین؟
مرسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
قبلن توی استور , هر ماه چندتا بازی رایگان واسه دانلود می اومد(برای پلاس).
هنوز هم همونطوره؟
اگه آره لیست بازی های الآن واسه ریجن 1 و 2 رو میشه بگین؟
مرسی
کلا این قضیه یکی از مزایایه پلاس هست و همیشه ادامه خواهد داشت
در حال حاضر هم MGS V Ground Zeores - Skulls of Shogun - Futuridium - exploding zoo برای 4 مجانی شدن.

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
خیلی وقته که دیگه بدلیل مشغله کار و زندگی تو این زمینه آپدیت نیستم و به اصرار پسرم که عکس بچگیهاش تو آواتارم هست و حالا 12 سالشه میخوام رو p4 یه اکانت PSN بسازم و از پلاس و بازی آنلاین استفاده کنیم حالا چندتا سوال برام پیش اومده که اگه ممکنه پاسخ بدید :
1- با توجه به اینکه کنسولم ریجن 2 ژاپن هست ، قبل از خرید اکانت پلاس و وارد کردن کد پلاس باید خودم تو کنسول اکانت psn بسازم ؟ اگه جواب مثبته به چه صورت و به چه آدرسی بسازم ؟؟
2- با خرید اکانت پلاس علاوه بر امکان بازی آنلاین ظاهرا میشه یه سری بازی رایگان هم دانلود کرد درسته ؟
3- پلاس ریجن 1 آمریکا بخرم خوبه ؟؟
4 - جریان این پلاسهای 14 روزه رایگان چیه که دوستان میگن ؟
5 - - گیفت کارتها فقط برای دانلود بازیهای پولی بدرد میخوره ؟؟
شرمنده اگه سوالام خیلی مبتدی و زیاده بهرحال دوست دارم حالا که میخوام به psn وصل شم از همین ابتدا اطلاعاتم رو کامل کنم و یه اکانتی بسازم که بعدا پشیمون نشم .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این دو تا بازی Futuridium - exploding zoo چطورن؟ :D ارزش بازی کردن دارن؟
از Skulls of the Shogun خوشم اومد :D

خیلی وقته که دیگه بدلیل مشغله کار و زندگی تو این زمینه آپدیت نیستم و به اصرار پسرم که عکس بچگیهاش تو آواتارم هست و حالا 12 سالشه میخوام رو p4 یه اکانت PSN بسازم و از پلاس و بازی آنلاین استفاده کنیم حالا چندتا سوال برام پیش اومده که اگه ممکنه پاسخ بدید :
1- با توجه به اینکه کنسولم ریجن 2 ژاپن هست ، قبل از خرید اکانت پلاس و وارد کردن کد پلاس باید خودم تو کنسول اکانت psn بسازم ؟ اگه جواب مثبته به چه صورت و به چه آدرسی بسازم ؟؟
2- با خرید اکانت پلاس علاوه بر امکان بازی آنلاین ظاهرا میشه یه سری بازی رایگان هم دانلود کرد درسته ؟
3- پلاس ریجن 1 آمریکا بخرم خوبه ؟؟
4 - جریان این پلاسهای 14 روزه رایگان چیه که دوستان میگن ؟
5 - - گیفت کارتها فقط برای دانلود بازیهای پولی بدرد میخوره ؟؟
شرمنده اگه سوالام خیلی مبتدی و زیاده بهرحال دوست دارم حالا که میخوام به psn وصل شم از همین ابتدا اطلاعاتم رو کامل کنم و یه اکانتی بسازم که بعدا پشیمون نشم .

خدا حفظش کنه، 12 سالشه و Plus و بازی آنلاین میخواد؟ :D

1- ریجن کنسول هیچ تاثیر توی هیچ عملکردی که به بازی کردن ربط داشته باشه نداره. نه ربطی به ریجن بازی داره، نه مشکلی برای بازیهای ریجن های مختلف ایجاد میکنه و خلاصه هیچ اهمیتی نداره که ریجن کنسول چی هست. فقط برای تماشای فیلم های بلوری باید ریجن فیلم با ریجن دستگاهتون که 2 هست همخونی داشته باشه. اکانت رو هم میشه با کنسول و یا از طریق سایت PSN درست کرد. توی خود کنسول، از قسمت Settings وارد PSN بشید و شروع کنید و به ساختن اکانت. قبل از ساختن اکانت هم یه ایمیل معتبر داشته باشید چون جدیداً باید از داخل ایمیل روی لینک تاییدیه کلیک کنید تا اکانت فعٌال شه.

2- بله میشه، ماهی چند تا بازی رایگان میشه و بعضی وقتا بازیهای خیلی خوبی هم رایگان میشه. همین الان Drive Club نسخه نصفه و نیمش رایگان شده، MGS GZ رایگان شده و یکی دو تا بازی گوگولی مگولی هم هر ماه رایگان میشن :D

3- با توجه به این که PSN Card مخصوص امریکا راحت تر و ارزونتر گیر میاد (تو ایران)، ترجیحاً همون ریجن 1 رو بسازید. فقط دقت کنید برای دانلود DLCـها باید ریجن بازی ای که تهیه میکنید هم 1 باشه وگرنه مجبورید یه اکانت ریجن 2 هم بسازید که با اون DLCـها رو دانلود کنید (بعد از دانلود میتونید با اکانت اصلیتون که ریجن 1 هست بازی کنید).

4- شما اگه اکانت ژاپن درست کنید، 14 روز پلاس رایگان بهتون میده، بعد از 14 روز که پلاس تموم شد باید دوباره یه اکانت دیگه بسازید. بازیهای رایگان پلاس رو هم میشه ازین طریق دانلود کرد، ولی بعد از این که دوره رایگان شدنشون تموم شد، اگه اکانت جدید هم بسازید دیگه رایگان نیستن که بخواید دانلودشون کنید. ولی اگه خودتون پلاس بخرید و یه بار بازی رو بزارید برای دانلود (حتی دانلود هم نکنید مشکلی نیست و فقط به کتابخانه اکانتتون اضافه شه کافیه)، دیگه تا ابد تو اکانتتون میمونه و مادامی که پلاس داشته باشید بازی رو میتونید انجام بدید. خلاصه به نظر من اکانت بخرید و خودتون رو راحت کنید، سالی 170-180 میشه.

5- گیفت کارت ها هم اعتبار PSN هستن و بعد از Redeem کردنشون میتونید به اندازه اعتبارشون از PSN محتوای دیجیتالی خریداری کنید.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این دو تا بازی Futuridium - exploding zoo چطورن؟ :D ارزش بازی کردن دارن؟
از Skulls of the Shogun خوشم اومد :D
.
Exploding اصلا طرفش نرو
Futur هم meh . متوسطه .
Skulls of Shogun اره خیلی عالیه بازیش. یه زمانی معتادش بودم ( قبلا روی IOS - PC اومده )

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
Exploding اصلا طرفش نرو
Futur هم meh . متوسطه .
Skulls of Shogun اره خیلی عالیه بازیش. یه زمانی معتادش بودم ( قبلا روی IOS - PC اومده )

خدایی برا ماهایی که GZ رو قبلاً گرفته بودیم خیلی ماهه بدی بوده :D
بازیهای ماه بعد مشخص نشدن؟ :D

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
من در حال حاضر پلاسم رو اکانت امارات هست و تعدادی بازی هم دانلود کردم ، اگر این پلاسم تموم بشه و اکانت امریکام رو پلاس کنم سرنوشت بازی های اماراتم چی میشه؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من در حال حاضر پلاسم رو اکانت امارات هست و تعدادی بازی هم دانلود کردم ، اگر این پلاسم تموم بشه و اکانت امریکام رو پلاس کنم سرنوشت بازی های اماراتم چی میشه؟

باید با اون بازیها خداحافظی کنی :D
تا وقتی که اکانت اماراتتون پلاس نباشه قابل بازی نیستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر