PlayStation Plus

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
عجب سیاستی داره این سونی!
ماه پیش MGS تخفیف خورد شم 8دلار که یه عده مثل من سرییع رفتن خریدن حالا free شده! :|
دقیقا. منم گفتم قیمتش کم شده یعنی حالا حالاها قرار نیست فیری بشه یهو فیریش کرد:|
البته پلاس من ده روز دیگه تمومه و با توجه به این که فن سرسخت این سری هستم هشت دلار میارزید:D
قرارم نیست تا تابستون پلاس بخرم پس کلا فرقی به حالم نمیکرد:D

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
mgs برای اکک ژاپن نیومده هنوز؟:d برای ژاپن هم میاد یا برم یه پلاس بخرم؟
خدایی زورم میاد برای یه بازی پلاس بخرم آخه هیچ بازی شاخی نمیده یه mgs تا حالا درست حسابی بوده :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خدایی زورم میاد برای یه بازی پلاس بخرم آخه هیچ بازی شاخی نمیده یه mgs تا حالا درست حسابی بوده :d

I:FL - INJUSTICE - VALLIANT HEART و n تا بازی خوب که تاحالا دادن "ر" یا شما ندیدید یا از نظر شما درست و حسابی نبودن .
روش پلاس ژاپن "ر" مگه برنداشته بودن ؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
I:FL - INJUSTICE - VALLIANT HEART و n تا بازی خوب که تاحالا دادن "ر" یا شما ندیدید یا از نظر شما درست و حسابی نبودن .
روش پلاس ژاپن "ر" مگه برنداشته بودن ؟
گزینه ی دوم:d الان شما یه نگاه به پلاس ps3 بندازی متوجه میشی چه قدر تفاوت وجود داره چه بازی هایی که برای پلاس ps3 نمیزادن از bf3 بگیر تا lbp و بتمن و ...
روش پلاس ژاپن هم برنداشتن:d والا من که هنوز دارم با اون روش پلاس میگیرم

- - -ویرایش - - -

کسی نبود بگه؟:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
عجب سیاستی داره این سونی!
ماه پیش MGS تخفیف خورد شم 8دلار که یه عده مثل من سرییع رفتن خریدن حالا free شده! :|
تجربه ثابت کرده بازی هایی که زیاد تخفیف میخوره ممکنه واسه Plus مجانی بشه ! :D
MGS اگه اشتباه نکنم 3 بار تخفیف خورد !

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
سلام دوستان.با ساختن اکانت ژاپن هنوز هم میشه پلاس رایگان برا 14 روز گرفت؟اگه میشه لطفا طریقه ی ساخت اکانت ژاپن رو توضیح بدید(دقیق!!!!!).
خیلی ممنون.

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام دوستان.با ساختن اکانت ژاپن هنوز هم میشه پلاس رایگان برا 14 روز گرفت؟اگه میشه لطفا طریقه ی ساخت اکانت ژاپن رو توضیح بدید(دقیق!!!!!).
خیلی ممنون.

بله میشه... توضیح خاصی نداره فقط همون اولش باید کشورتون رو ژاپن بزنید

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
بله میشه... توضیح خاصی نداره فقط همون اولش باید کشورتون رو ژاپن بزنید
میدونم داداش.ولی زبان انگلیسی دیگه نیست.همون ژاپنی میشه.منم اصن سر در نمیارم.اگه یجوری به طور واضح حالیم کنی ممنون میشم.:x;;)

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
میدونم داداش.ولی زبان انگلیسی دیگه نیست.همون ژاپنی میشه.منم اصن سر در نمیارم.اگه یجوری به طور واضح حالیم کنی ممنون میشم.:x;;)

یه بار با انگلیسی تا آخرش برو و مرحله به مرحله ازش عکس بنداز...بعد برگرد عقب و با توجه به عکس هایی که گرفتی میتونی راحت فرمش رو پر کنی

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883

سلام بر داداش. اینم از روش ساخت اکانت ژاپن با دقیق ترین شکل ممکن به صورت تصویری:d

فقط این آموزش از طریق ساخت اکانت ژاپن به وسیله کامپیوتر هستش:

اول برو به این آدرس: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action

و با انتخاب Create a New Account یه اکانت جدید بساز و بعدش به ترتیب تصاویر زیر عمل کن:

axnjl97vnjyyy26p0b5z.png

w9hmxiw0t2qq3hoscuop.png

bilyd1koqforrii0k3ps.png

9xjrjfbyb8lrp6u9qf30.png

hzd9vufqj4da0tkfw0nm.png

72bpvwfc4y1hnyzr0wrs.png

qb80xcsvf900jmj5o7mo.png

sl7yq7ailjm7fm36bb9m.png

4oedwnvxo235u4jyl6uk.png

وقتی که ساخت اکانت از طریق کامپیوتر تموم شد، یه دقیقه ای صبر کن و بعدش برو ایمیل و رمز اکانت ژاپنی که ساختی را تو PS4 فعال کن و بعدش برو تو قسمت PS STORE و از بخش PS PLUS گزینه 14 روز رایگان را پیدا کن و فعالش کن. تا همه چی حل بشه.

دلیل این که میگم برای وارد کردن ایمیل و رمز تو PS4 یه ده دقیقه ای صبر کن، بخاطر اینه که باید اطلاعاتی که از طریق کامپیوتر برای ساخت اکانت استفاده کردی به PS4 هم انتقال داده بشه و این مقدار کمی زمان میبره.

آخرین ویرایش:

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
یه بار با انگلیسی تا آخرش برو و مرحله به مرحله ازش عکس بنداز...بعد برگرد عقب و با توجه به عکس هایی که گرفتی میتونی راحت فرمش رو پر کنی
چرا زودتر به ذهن خودم نرسید؟!!!! =)) ممنون داداش

- - -ویرایش - - -

سلام بر داداش. اینم از روش ساخت اکانت ژاپن با دقیق ترین شکل ممکن به صورت تصویری:d

فقط این آموزش از طریق ساخت اکانت ژاپن به وسیله کامپیوتر هستش:

اول برو به این آدرس: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action

و با انتخاب Create a New Account یه اکانت جدید بساز و بعدش به ترتیب تصاویر زیر عمل کن:

axnjl97vnjyyy26p0b5z.png

w9hmxiw0t2qq3hoscuop.png

bilyd1koqforrii0k3ps.png

9xjrjfbyb8lrp6u9qf30.png

hzd9vufqj4da0tkfw0nm.png

72bpvwfc4y1hnyzr0wrs.png

qb80xcsvf900jmj5o7mo.png

sl7yq7ailjm7fm36bb9m.png

4oedwnvxo235u4jyl6uk.png

وقتی که ساخت اکانت از طریق کامپیوتر تموم شد، یه دقیقه ای صبر کن و بعدش برو ایمیل و رمز اکانت ژاپنی که ساختی را تو PS4 فعال کن و بعدش برو تو قسمت PS STORE و از بخش PS PLUS گزینه 14 روز رایگان را پیدا کن و فعالش کن. تا همه چی حل بشه.

دلیل این که میگم برای وارد کردن ایمیل و رمز تو PS4 یه ده دقیقه ای صبر کن، بخاطر اینه که باید اطلاعاتی که از طریق کامپیوتر برای ساخت اکانت استفاده کردی به PS4 هم انتقال داده بشه و این مقدار کمی زمان میبره.

داداش یه تشکر گرم و صمیمانه از طرف من به شما.دمت گرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر