PlayStation Plus

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان اگر کسی پلاس 14 روزه خواست به من بگه من براش میسازم و تحویلش میدم نه پولی لازمه نه چیزی :) توی انجمن های دیگه هم تاپیک زدم که رایگان تحویل میدم
چون نه زمانی نیاز داره نه چیزی خیلی راحته ساخت اکانتش
البته سونی 99 درصد راه ها رو پچ کرده مثل اکانت پی پال

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
دوستان اگر کسی پلاس 14 روزه خواست به من بگه من براش میسازم و تحویلش میدم نه پولی لازمه نه چیزی :) توی انجمن های دیگه هم تاپیک زدم که رایگان تحویل میدم
مرسی از اینکه به فکر گیمرها هستید.چجوری میشه ساخت؟من قبلا با اکانت انگلیس میساختم الان دیگه نمیشه.لطف میکنین یه توضیح بدید؟

• Like
Reactions: hamed619 and blak

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دادا دمت گرم واقعا اما کاش روشش رو بهمون یاد میدادی تا هر 14 روز مزاحم شما نشیم????

به هر حال دمت گرم

میشه خودت بسازی ولی یه کارت اعتباری خارجی باید داشته باشی
مال دیجی کالا هم اکانت هست نه کد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
کارت اعتبار خارجی رو نمیشه مجازی یا فیک گرفت؟؟؟؟

کارت اعتبار خارجی رو نمیشه مجازی یا فیک گرفت؟؟؟؟
من هم همین سوالو دارم

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
سلام دوستان . می دونم جای سوال اینجا نیست ولی می خام اکانت قانونی ظرفیت 2 بگیرم .حالا از کجا بفهمیم که طرف چه ظرفیتی به ما داده؟ اگه ظرفیت یک جای ظرفیت دو به من داده باشه چی؟ممنون از دوستان اگه جواب بدن

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
ن
سلام دوستان . می دونم جای سوال اینجا نیست ولی می خام اکانت قانونی ظرفیت 2 بگیرم .حالا از کجا بفهمیم که طرف چه ظرفیتی به ما داده؟ اگه ظرفیت یک جای ظرفیت دو به من داده باشه چی؟ممنون از دوستان اگه جواب بدن
نمیدونم والا خودمم موندم ?

به نظرم خودت بساز پلاس 11 تومنی بگیر هر ماه دو تا بازی میاد مثلا این ماه cod:wwii
و pes 2019 اومده تازه cod آخرین نسخه و فورتنایت هم هست که پلاس هم نمیخواد
هیتمن هم هست بازم خواستی همون پولو بده گیفت کارت دلاری بگیر اون بازی رو بخر که البته چه اینکارو کنی چ اکانت بخری احتمال هک اکانتت هست و پولت میپره ب نظرم دیسک بگیر عالیه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
اگه ظرفیت یک باشه با وصل شدن به اینترنت بازی قفل میشه و معمولا هم رمز اکانت عوض شده ظرفیت 2 رمز اکانت عوض نشده در حالت آفلاین و آنلاین قابل استفادست ظرفیت 3 هم همیشه آنلاینه و توی اکانت خودت هم نمیتونی استفاده کنی
توصیه من به شما برای خرید بازی های تک نفره ظرفیت یکه چون بازی رو انجام میدی تموم شد آنلاین میشی یه بازی دیگه میخری هزینه ی زیاد هم نمیدی مثلا الان ظرفیت یک tlou2 از 80تا 120 تومنه که با توجه به قیمت 2تومنی دیسکش واقعا به صرفست

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اگه ظرفیت یک باشه با وصل شدن به اینترنت بازی قفل میشه و معمولا هم رمز اکانت عوض شده ظرفیت 2 رمز اکانت عوض نشده در حالت آفلاین و آنلاین قابل استفادست ظرفیت 3 هم همیشه آنلاینه و توی اکانت خودت هم نمیتونی استفاده کنی
توصیه من به شما برای خرید بازی های تک نفره ظرفیت یکه چون بازی رو انجام میدی تموم شد آنلاین میشی یه بازی دیگه میخری هزینه ی زیاد هم نمیدی مثلا الان ظرفیت یک tlou2 از 80تا 120 تومنه که با توجه به قیمت 2تومنی دیسکش واقعا به صرفست
آخه بعضی هکیا موقع انتقال به نت قفل نمیشن چون صاحبش ن متوجه نمیشه تشخیص بین 2 و3 سخته

آخه بعضی هکیا موقع انتقال به نت قفل نمیشن چون صاحبش ن متوجه نمیشه تشخیص بین 2 و3 سخته
اشتباه گفتم 1 و2 :)):))

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
ه
دوست عزیز هکی با قانونی قضیش فرق میکنه اکانت های هکی در 90 درصد مواقع ظرفیت 2 هستن
خب آخه من دیدم دوستم 20 بازی ریخته 500 و بهش گفتن ک هکیه اما با خیال راحت آنلاین میشه و حتی از پلاس صاحب اصلی هم استفاده میکنه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
ه

خب آخه من دیدم دوستم 20 بازی ریخته 500 و بهش گفتن ک هکیه اما با خیال راحت آنلاین میشه و حتی از پلاس صاحب اصلی هم استفاده میکنه
بله کاملا درست گفته اگه صاحب اکانت متوجه نشه بازی قفل نمیشه ولی ظرفیت 1 قانونی به محض آنلاین شدن قفل میشه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بله کاملا درست گفته اگه صاحب اکانت متوجه نشه بازی قفل نمیشه ولی ظرفیت 1 قانونی به محض آنلاین شدن قفل میشه
خب از کجا بفهمیم که از اون مدل هاست که هکیه ولی صاحب هنوز متوجه نشده باشه شاید ما خریدیم بعد متوجه شد راه تشخیصش چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خب از کجا بفهمیم که از اون مدل هاست که هکیه ولی صاحب هنوز متوجه نشده باشه شاید ما خریدیم بعد متوجه شد راه تشخیصش چیه؟
هیچ راهی نداره هکی گرفتن شانسیه ممکنه فرداش قفل شه ممکنه کلا قفل نشه

• Like
Reactions: Bijanlll

mdoct

کاربر سایت
May 28, 2011
54
داداش آی دی تلکرامت رو‌میدی؟

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوستان خبری خوندم که به کاربرای پلاس به مناسبت 10 سالگی پلی استیشن پلاس 10 دلار میدن برای آمریکا، 10 پوند برای انگلیس، 10 یورو برای اروپا این حقیقت داره؟

اگه داره با این 14 روزه ها هم میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر