playstation pad to pc pad

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
بچه ها یادتونه یکی تو بازی دات نقشه ساخت تبدیل کننده دسته ps رو به pc پست داده بود
می خوام بدونم کسی از دوستان اونو داره

یه سوال هم از دوستانی داشتم که از دسته playstation برای پی سی استفاده میکنند میخواستم ببینم با این کابلی که الان تو بازاره میشه از انالوگ های دسته استفاده کرد
(درست اسمشو نمیدونم همون توپی ها!!!)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط vahid1400:
بچه ها یادتونه یکی تو بازی دات نقشه ساخت تبدیل کننده دسته ps رو به pc پست داده بود

یه سوال هم از دوستانی داشتم که از دسته playstation برای پی سی استفاده میکنند میخواستم ببینم با این کابلی که الان تو بازاره میشه از انالوگ های دسته استفاده کرد
من 1 هفته پیش رفتم بازار یه دسته جدید آورده بودند که درست مثل ps2 بود جهت هاش هم جدا بود اگه خواستی برو بگیر مارکش هست BOXKER.USB-703
فقط یه مشکلی داشت اونم که درایور نداشت با چه بدبختی دانلودش کردم فقط تو یه سایت داشت اونم باید عضو میشدی
خلاصه دسته خیلی خوبی است خیلی شبیح به ps2 است

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

وحید جان من با استفاده از ه کابل که به پرینتر پورت وصل میشه تونستم این کارو بکنم . و یه گیم پد هم مپل پلی استیشن دارم . البته انالوگ نداره .

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
وحید جان من با استفاده از ه کابل که به پرینتر پورت وصل میشه تونستم این کارو بکنم . و یه گیم پد هم مپل پلی استیشن دارم . البته انالوگ نداره

من خودم این کابلو دارم فقط میخواستم ببینم انالوگا کار میکنه برم یه دسته ps درست حسابی با انالوگ بگیرم ...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

وحید جان اون نقشه ساخت را پیدا می کنم برات می زارم، البته اگه کسی داشته و بزاره که ممنون می شیم.
ولی یه کار بهتر هم هست و اون اینکه بری مبدل PS به USB بخری، خیلی چیز خوبه من خودم دارم و از تمام امکانات دسته PS نیز از قبیل شوک، آنالوگ و ... می تونی استفاده کنی.
این مبدلی که من دارم یه مثلث هست که یه سیم USB داره و در آن واحد نیز می تونی دوتا دسته بهش وصل کنی قیمتشم مناسبه من 3500 تومان خریدم. بری بازار می تونی پیدا کنی.

موفق باشی

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
وحید جان اون نقشه ساخت را پیدا می کنم برات می زارم، البته اگه کسی داشته و بزاره که ممنون می شیم.
ولی یه کار بهتر هم هست و اون اینکه بری مبدل Ps به Usb بخری، خیلی چیز خوبه من خودم دارم و از تمام امکانات دسته Ps نیز از قبیل شوک، آنالوگ و ... می تونی استفاده کنی.
این مبدلی که من دارم یه مثلث هست که یه سیم Usb داره و در آن واحد نیز می تونی دوتا دسته بهش وصل کنی قیمتشم مناسبه من 3500 تومان خریدم. بری بازار می تونی پیدا کنی.

موفق باشی
دوست عزیز من 3000 تومن بابت این کابل هزینه کردم دوست ندارم دوباره براش هزینه کنم فقط میخوام ببینم
میتونم از دسته انالوگ دار استفاده کنم یا نه (کابل من به پورت پرینتر میخوره)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
دوست عزیز من 3000 تومن بابت این کابل هزینه کردم دوست ندارم دوباره براش هزینه کنم فقط میخوام ببینم
میتونم از دسته انالوگ دار استفاده کنم یا نه (کابل من به پورت پرینتر میخوره)
رو سیستم قدیمی من فعال نبودن یه سی دی از یه نفر گرفتم که توش آنلاوگ ها رو فعال میکردم . حالا اگه تونستم آپلود کنم فایل 12 مگابایتی رو لینکشو میذارم .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام

در مورد این ویبره چطور میشه که روی کامپیوتر شک بده برای من یه خورده عجیبه اگه صد درصد هستش بگید ماهم بریم یه دونه بخیرم حال کنیم بعد اون تبدیل اسمش چیه کجا میشه گیرش اورد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام

در مورد این ویبره چطور میشه که روی کامپیوتر شک بده برای من یه خورده عجیبه اگه صد درصد هستش بگید ماهم بریم یه دونه بخیرم حال کنیم بعد اون تبدیل اسمش چیه کجا میشه گیرش اورد

کسی نسیت به ما جواب بده

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
کسی نسیت به ما جواب بده
بیا دزفول پاساژ 17 شهریور آخر پاساژ شماره هم نداره . اگه تموم نشده باشه میتونی یکی گیر بیاری . در ضمن من یه گیم پد شک دار و آنالوگ دیدم . قیمتش هم فکر کنم 16 تومن بود.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

یعنی از خرمشهر بلند بشم بیام دزفول !!!!!!!!!!!

نمشیه که

اسمش چیه چند مدل داره بعد اینکه دسته ای نیستش مخصوص کامپیوتر که شوک بده

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اسمش چیه چند مدل داره بعد اینکه دسته ای نیستش مخصوص کامپیوتر که شوک بده
خلیل جان دسته های شک دار مختلف و فراوانی برای کامپیوتر هستند که از نظر تجهیزات و کارایی بسیار سر تر از دسته پلی استیشن هستند ولی قیمتاشون کمی بالاتر از دسته های پلی استیشن هست.
ولی بحث اینجا درباره طریقه وصل کردن دسته پلی استیشن به کامپیوتر است که شما برای این کار باید بری یه مبدل Ps به Usb بگیری که اسم خاصی هم نداره فقط باید بگی همین مبدلو می خوام در این حالت نیز می توانی از شوک و امکانات دیگر دسته پلی استیشن استفاده کنی.
البته وحید جان مبدلشون به جای Usb به پورت پرینتر وصل می شه و نمی دونم که اون هم شوک داره یا نه ولی احتمالا باید داشته باشه!

اشکان

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
سلام

اشکان جون دستت درد نکنه این رو باید از چه مغازه هایی تهیه کرد
میتونی بری یه فروشگاه پلی استیشن و سخت افزارهاش .البته فروشگاه های قطعات الکترنیک و کیت هم این جور چیز ها رو میفروشن اینجا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر