::::::::: Playstation 3 و بازی :::::::::::::

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
Rating - 0%
0   0   0
درود . دوستان خریدار PS3 آکبند یا در حد آک هستم ، عنوان اختصاصی رو هم خریدارم .
FIFA 11 هم میخوام .
لطفا مشخصات کامل بگین .

hosain22

کاربر سایت
Dec 28, 2010
1
Rating - 0%
0   0   0
من یک ps3 slim 250g دارم می خوام بفروشمش این دستگاه در حد اک هست و من با این دستگاه بیشتر از 10 تا بازی نکردم و علتش هم اینه که من یک xbox 360 دارم که دیگه با این بازی نکردم من این دستگاه را بیش از 4 ماه نمی اید که خریدم و کلا تو خونه تو کارتون گذاشته بوده واقعا در حد اک که چیه اگه کسی تشخیص داد که بازی روش رفته من به شما پول هم می دم (منظورم اینه که واقعا آک هست) اگه خواستید پیام بدید.

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
Rating - 100%
4   0   0
منم یه پی اس 3 120 گیگ دارم !!
خوبه تر و تمیزه .. تا جایی که تونستم سعی کردم تمیز باشه !! خیلی مواظبش بودم ....
میتونم راحت بگم که تر و تمیزه .. اما خب 2ماهیی هست خریدم زیاد باهاش بازی نکردم ..
یه مدت با بچه ها همش فوتبال میزدیم ..
بازی روش زیاد دارم .. هک شده .. دانگل رو هم میدم !!
یه بازی اصل pes 2010
بازی کپی Pes2011 , Metal Gear , Kz2 , Uncharted2, H.W.A.X.2 , Cop BOP , Teken 6 , Dirt 2 , Heavy rain , و چندتا دیگه .. که یادم نیست ..

300تومان بدون دسته اضافه و دانگل و بازی .. فقط و فقط خود کنسول ( کنسول کاملا نوعه از وقتی جابجا شدیم توی کارتونه ، اصلا درش نیاوردم ، از ترس اینکه خاک نگیره یا نیفته !! توی این جابجایی های زیاد اتاقم !! )

390 به همراه دسته اضافه و دانگل

نکته : دانگل JailbReak هست .. و دست ساز نیست .. دسته هم اصله .. یه دسته هم اضافه خراب میدم .. اگه چیزیش خراب شد از روی اون بزارین ( دکمه و اینا )

آخرین ویرایش:

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
Rating - 80%
4   1   0
من بازی اختصاصی ندارم ولی red dead redemption رو دارم اگه خواستی بگو

قیمت هم منصفانه

رجیون 3 هست
با دفترچه سالم سالم
بدون خش

hj_therock

کاربر سایت
Jun 18, 2006
48
Rating - 100%
2   0   0
سلام
يه ps3 slim 120gb بسيار تميز و در حد دارم
هك و كپي خور شده ورژن ٣.٤١ قيمتش هم ٣٠٠
يه دانگل هك ارجينال ١.١ به قيمت ٢٥
يه bluray ارجينال metal gear solid 4 به قيمت ٢٥
در ضمن روي خود كنسول هم ٤ عدد بازي هك شده ( god of war 3 - assassins creed 3 - fifa 11 - killzone 2 ) كه ١٠ تومان هم اونها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر