plants vs zombies 2 for android

• Thread starter Thread starter yeke
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

yeke

کاربر سایت
بازی plants vs zombies برای اندروید به صورت رسمی زود تر ریلیز شده
Plants-vs-Zombies-2-china-gameplay-640x384.jpg

ولی در play store موجود نیست و تنها مشکلش زبانش هست که چینیه

http://gdown.baidu.com/data/wisegame/8b5ee9b8733d9a1a/zhiwudazhanjiangshi2gaoqing_1.apk
من این تاپیکو زدم فقط اصلاع رسانی مدیران اگر ترجیح دادن بده پاکش کنند

- - -ویرایش - - -

کلا کسی plants vs zombie نمیزنه؟:-/

من از فن های جدید بازیم :d نسخه ی PCــشو قبلا بازی نکرده بودم ... ولی توی گوشیم دارم بازی می کنم :d قسمت 3-8 هستم :d

دمت گرم بابت اطلاع رسانی فکر می کردم برای آندروید حالا حالا ها نمیاد :d آخه واسه IOS رو دیده بودم ریلیز شده

ممنون ولی زبونش درست شد حتما بذار :d

بازی plants vs zombies برای اندروید به صورت رسمی زود تر ریلیز شده
Plants-vs-Zombies-2-china-gameplay-640x384.jpg

ولی در play store موجود نیست و تنها مشکلش زبانش هست که چینیه

http://gdown.baidu.com/data/wisegame/8b5ee9b8733d9a1a/zhiwudazhanjiangshi2gaoqing_1.apk
من این تاپیکو زدم فقط اصلاع رسانی مدیران اگر ترجیح دادن بده پاکش کنند

- - -ویرایش - - -

کلا کسی plants vs zombie نمیزنه؟:-/

دو روز پیش تو play store بود که :|

Sent from my X10i using Tapatalk 2

119.jpg

نسخه انگلیسی

نسخه اول بازی Plants Vs. Zombies یکی از پرطرفدار ترین بازی های دنیا در سال های اخیر بوده است .زامبی ها وارد حیاط خانه شما می شوند و می خواهند مغز اعضای خانه رو بخورند و شما باید با کاشتن گیاهان از خانه ی خود دفاع کنید !نسخه دوم این بازی ویژگی های بسیار جذاب تری نسبت به نسخه اول دارد .شما می توانید در بازی از Power Up های بازی که شامل ۳ گونه ی مختلف است استفاده کنید و زامبی ها را بکشید .همچنین مراحل بازی دارای زامبی های بیشتر و گونه های بیشتری می باشد .شما در مراحل مختلف به زمان های مختلف سفر می کنید و با زامبی های مختلفی روبرو می شوید .برای دانلود بازی و تصاویر بیشتری از محیط آن درا دامه مطلب با ما همراه باشید !
فایل apk
دیتا
منبع: اندروید کده​

یک دنیا ممنون:bighug:
فقط یک سؤال! فایل دیتا رو چجوری میریزند؟ :d من تا حالا هرچی بازی دانلود میکردم،از تو خود بازی بقیش رو دانلود میکردم،ولی اینجا ارور داد:-"

کجا و چجوری بریزیم ؟

چجوری اجرا کنیم ؟

خواهشا هرچه سریعتر .

یک دنیا ممنون:bighug:
فقط یک سؤال! فایل دیتا رو چجوری میریزند؟ :d من تا حالا هرچی بازی دانلود میکردم،از تو خود بازی بقیش رو دانلود میکردم،ولی اینجا ارور داد:-"
درود
بعد از دانلود فایل apk رو نصب کنید بعد دیتا رو توی پوشه Android/ Obb بریزید.

والا فکر نکنم به این راحتی ها باشه !

تو یه سات نوشته بعد ریخت فایل تو obb بای حتما برای یکبار انلاین شید .

تو یه سایت نوشته بعد از اینکه فایل رو ریختید حتما باید در حد 20 مگ هم دانلود کنید !

تو یه سایت نوشته اصلا اون فایل رو باید بریزی تو پوشه Data

و ...............

جالبی قضیه اینه که همه گفتن تمامی این راه حل ها درست هست و بازیشون اجرا میشه و مال ما با هیچکدام از روش ها درست نمیشه !

والا فکر نکنم به این راحتی ها باشه !

تو یه سات نوشته بعد ریخت فایل تو obb بای حتما برای یکبار انلاین شید .

تو یه سایت نوشته بعد از اینکه فایل رو ریختید حتما باید در حد 20 مگ هم دانلود کنید !

تو یه سایت نوشته اصلا اون فایل رو باید بریزی تو پوشه Data

و ...............

جالبی قضیه اینه که همه گفتن تمامی این راه حل ها درست هست و بازیشون اجرا میشه و مال ما با هیچکدام از روش ها درست نمیشه !
سایت ها زر زیاد می‌زنن:دی
من خودم تست می‌کنم می‌گم ولی دقت کنید حتما Google سینک باشه!

خوب من اون فایل رو ریختم توی پوشه ی obb و بازی اجرا شد! :bighug: البته الان فقط بخش آموزشیش رو رفتم ، و نه خودم شارژ دارم، نه موبایل که بشینم بازی کنم:-"
امیرحسین دستت درد نکنه برای گذاشتن لینک و راهنمایی:bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or