pes 2013 را آنلاین بازی کنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام دوستان عزیز. در ابتدا لازم است که قبل از هر چیز یک توضیح کوچک بدهم . همانطور که اکثر طرفداران pes میدانند این بازی را از سال 2011 به بعد فقط با سریال ارجینال میشود آنلاین بازی کرد و هیچ راه حل دیگری ندارد. پس لطفا سوال نکنید که غیر ارجینال چطور میشود؟ آیا راهی هست یا نه؟ و از این قبیل سوالات.
امسال شرکت کونامی تغییرات و تحولات اساسی در قسمت آنلاین این بازی داده است و دوستانی که سالهای گذشته سریال ارجینال این بازی را خریداری کرده بودند و تجربه آنلاین آن را دارند امسال با پدیده ای نو و بسیار جالب تر از سال گذشته در انلاین روبرو هستند. و اما نحوه تهیه سریال ارجینال این بازی: شما میتوانید سریال این بازی را از طریق سایتهای زیر به قیمت 87000تومان خریداری کنید.ضمنا قیمت سریال این بازی با افزایش دلار تا 142000 تومان هم رسیده بود که خوشبختانه کاهش پیدا کرده است.پس تا مجددا دلار در ایران افزایش پیدا نکرده است بهتر است آندسته از دوستان که تمایل دارند آنلاین بازی کنند اقدام به خرید کنند.
فروشگاه game-ir.com
www.aligame.ir
سال گذشته من لینکی را در این فروم و فرومهای دیگر بازی برایتان قرار دادم مبنی بر نظر سنجی کونامی در رابطه با نظرات طرفداران pes برای سال 2013 که عده ای از دوستان زحمت کشیدند و در این نظرسنجی شرکت کرده و به سوالات کونامی جواب دادند.عده ای از دوستان می گفتند فایده ای ندارد و کونامی ایران را به حساب نمی آورد. ولی کونامی در طی 2 سال گدشته دید که تعدادی از ایران هستند که سریال ارجینال میخرند و این بدین معنی است که کونامی از ایران هم پول بدست می آورد و این مسئله باعث شد تا امسال در سیستم آنلاین درون بازی که باید بگویم با نسخه های 2011 و 2012 کاملا تفاوت کرده است در شروع اولیه که وارد آنلاین میشوید شما میتوانید یک comunity انتخاب کنید که عضو آن باشید و این بدین معنی است که مال کدام کشور هستید و خوشبختانه کونامی امسال خودش comunity به نامtehranبا پرچم ایران درست کرده است. وقتی که عضو شدید این باعث میشود که هرچه بچه های ایرانی تعداد بیشتری باشند و بازیهای رنکینگی که انجام می دهند با برد همراه باشد رنکینگ ایران در بین سایر کشورها بالاتر میرود .چیزی شبیه رنکینگ فیفا برای فوتبال ملی ایران. درنتیجه شرکت در نظر سنجی ها جواب داد.
خوب حالا در رابطه با آنلاین بازی باید بگویم که بازی بسیار زیبا و متفاوت از 2012 شده است و یک سیستم ابتکاری جدیدی را کونامی اجرا کرده است دیگر در قسمت سرورها شما نمی توانید با دوستانتان بصورت رنکینگ بازی کنید و فقط دوستانه میتوانید بازی کنید. و کسی نمی تواند با دوستش تبانی کند و رنکینگ خود را بالا ببرد.با تیم های user data نمیشود بازی رنکینگ انجام داد و ریتنیگ غیر واقعی بدست آورد. وخلاصه خیلی چیزهای دیگر جدید به آنلاین اضافه شده است. مثلا شما با دوستان خود در حین بازی میتوانید ارتباط برقرار کنید و حتی تا 8 نفر هم میتواند با هم بازی کنند.

در خاتمه لازم است بگویم آموزشهای نحوه آنلاین بازی کردن pes 2013 و همچنین فایلهای مورد نیاز در آدرسهای فرومهای ذیل وجود دارد. و بچه های ایرانی که این بازی را آنلاین انجام میدهند در آنجا با هم به بحث و تبادل نظر می پردازند. موفق باشید.
http://www.footiran.com/p-e-s-43
انجمن تخصصی آنلاین بازان PES
 
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر