PES 2012 demo

با سلام خدمت همه دوستان
همونطور که میدونید بازی pes 2012 یک نسخه دمو از بازیشو داده بیرون تا مردم و گیمیر ها بتونن از گیم پلی بازی از نزدیک دیدم کنن!
دیشب دانلودش کردم راستش هنوز بازی نکردم میخوام برم ببینم چطور شده!
خوب میدونین که امسالم رقابت سختی بین دو سنخه فیفا و پرو هستش که نمیشه همینطوری نظر داد واقعا که کدوم برنده میشه!هردو خیلی تلاش کردند روی بازی!فیفا روی استایل خیلی زیاد کار میکنه!پرو روی گرافیک و گیم پلی خیلی کارا انجام داده!b-)
حالا نظراتتونو بدید ببینیم نظر شما راجب این بازی چیه!:-o
میتونید نسخه دمو بازی رو از سایت های مختلف بگیرید ولی خوب اگه تبلیغ نباشه من خودم از سایت p30day گرفتم.:d
منتظر نظراتتون هستم
تشکر فراموش نشه:">
d82adbed0c5a75266a7f182e54412c1b.jpeg

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
دستت درد نکنه بابت تاپیک اما این بازی برای هر پلتیفرم یه تاپیک داره میتونید بحث رو در اونجا ادامه بدید .

nisayboy

کاربر سایت
Nov 10, 2008
69
نام
امید اسماعیلی
خوب بازی خیلی از نظر گیم پلی عالی شده!
تقریبا میشه گفت همه چیز برگشته به همون گیم پلی دوست داشتنی pes ,پلی استیشن 2 که بود این بازی سروری میکرد!
گرافیک بازی همون نسخه قبلیه به نظر من!
تور دروازه ها خیلی خیلی بهتر شده!
برخورد ها خوبن!
تیم های زیادی توی بازی نیست ولی با این چنتا تیمی که دیدم معلوم شد خیلی خیلی روی نکات توجه شده!
بازی دوست داشتنی شده و کشش بازی رو خیلی خیلی داره برعکس نسخه قبلی !
دربازبان ها همچنان یوله یولن و از جای گیری بدی استفاده میکنن به طوری که همش در حال جنب و جوشن انگار میخوان مرغ بگیرن!
کنار زمین فیلم بردار ها حرکت میکنن!مربی میاد!
منتظرم ببینم نظر شما چیه!
منتظرم ببینم چی میکین

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
دستت درد نکنه بابت تاپیک اما این بازی برای هر پلتیفرم یه تاپیک داره میتونید بحث رو در اونجا ادامه بدید .

کاملاً درسته این تاپیک در بخش PC زده شده پس احتمالاً این دوستمون باید در این تاپیک پست می زد:

Pro evolution soccer 2012 | PC
میتونید نسخه دمو بازی رو از سایت های مختلف بگیرید

این سایت لینکهاش مستقیمه و توضیحات جالبیم داده!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه: دموی فعلی دموی شماره 1 است و دموی دیگری در ماه سپتامبر قبل از 14 اکتبر (22 مهر) عرضه خواهد شد.

منبع: [URL]http://soft98.ir/game/2919-دمو-1-بازی-Pes-2012.html[/URL]

pes.2012.gif

انتظارها به پایان رسید! سرانجام دمو 1 بازی فوق العاده زیبا و محبوب PES 2012 عرضه شد! طبق گفته های رئیس شرکت کونامی ، این بازی ۲ دمو خواهد داشت که یکی امروز عرضه شد و دیگری در اوایل/اواسط ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. این بار کونامی ۲ نسخه دمو از بازی را عرضه خواهد کرد . نسخه شماره ۱ که در همین پست موجود می باشد برای آشنایی کاربران با محیط بازی و گزارش مشکلات احتمالی که در بازی وجود خواهد داشت می باشد. نسخه دمو شماره ۲ که در اواسط سپتامیر عرضه می شود ، نسخه نهایی بازی بوده که برای معرفی بازی به طرفداران این بازی در سرتاسر دنیا معرفی می شود. در این نسخه ۶ تیم برای بازی کردن وجود دارد. تیم ها عبارتند از: منچستر یونایتد ، آ .ث میلان ، پورتو ، ناپولی ، سانتوس و پانارول. مدت زمان بازی برای شما ، بازی هایی با مدت زمان ۱۰ دقیقه می باشد. این بازی به گفته خود مسئولین از یک موتور گرافیکی جدید بهره می برد و گفته می شود که این نسخه احیایی برای سری PES می باشد، از امکانات تغییر یافته در این نسخه می توان به سیستم cursor switching (تعویض مکان) بازی اشاره کرد، همچنین The Champions League و Europa League دوباره در این نسخه قرار داده شده اند. کونامی اعلام کرده است که این بازی حرف های بسیاری را برای گفتن دارد. تاریخ انتشار نسخه رسمی بازی به نقل از شرکت سازنده بازی ، ۲۲مهر ماه خواهد بود.

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 600 مگابایت
دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت

آخرین ویرایش:

sinmil

کاربر سایت
Jun 20, 2011
9
داداش منم دانلود کردمش نسبت به نسخه 2011 خیلی بهتر شده هم از لحاظ گیم پلی هم از لحاظ گرافیک ولی بازم بعید میدونم به fifa برسه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
منم بازی کردم به نظرم فوق العاده شده من 2011 رو گرفته بودم دموش رو 5 دقیقه بازی نکردم خیلی حال بهم زن بود اما این یکی کلی به من حال داد در گیری ها گرافیک چهره ها تور سرعت بازی پاس دادن ها خیلی بهتر شده منتظر هستم ببینم فیفا چه می کنه خیلی لذت بردم به دوستان پیشنهاد میکنم حتماً دمو رو بازی کنند

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
منم بالاخره تونستم دمو رو تست کنم.
فکر نمیکردم توی یک سال بتونه تا این حد پیشرفت کنه ، خوشبختانه سیستم شوت زدن مثه قبل تخیلی نیست ، داور مسابقه هم مثه قبل گیج نیست ، جای گیری بازیکنان خیلی بهتر شده و مشخصه که روی هوش مصنوعی بیشتر کار شده.یه سری چیزا رو هم به وضوج از فیفا تقلید کردن که خب اشکالی هم نداره و کار خوبی هم انجام دادن.
در کل به مراتب از افتضاح 2011 بهتره و جای امیدواری زیادی داره ، البته میشه این رو یه گام رو به جلو برای سال های بعد دونست ، چون هنوز فیفا توی خیلی زمینه ها برتر هست .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
من هم نسخه دمو بازی گرفتم.کمی نسبت به نسخه قبلی بهتر شده ولی باز هم هنوز بازی کلی ضعف داره که باید برطرف بشه.البته بعید میدونم که همچین اتفاقی بیوفته.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر