PC "همچنان یک پلتفورم مهم" برای برای فرنچایز Assassin's Creed می باشد!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
PC "همچنان یک پلتفورم مهم" برای فرنچایز Assassin's Creed می باشد!

بر خلاف تاخیر های طولانی عرضه ی نسخه ی PC سری جدیدی از بازی های اسسینز کرید یعنی Brotherhood یوبی سافت اعلام کرده که PC "همچنان پلتفورم مهمی" برای فرنچایز Assassin's Creed می باشد.
brotherhood1.jpg

رئیس بازاریابی یوبی سافت UK، آقای Murray Pannell به نقل از سرویس خبری CVG قول اطلاعات بیشتری درباره ی نسخه ی کامپیوتر شخصی Brotherhood را داده است.

ایشون گفتن که: "قطعاً PC همچنان یک پلتفورم مهم برای این فرنچایز می باشد." وی افزود: "نسخه ی PC هنوز در دست ساخته، همه چیز خوب پیش میره و ما بسیار مشتاقیم که یک سری اطلاعات محسوس در باره ی بازی به نمایش دربیاوریم."

هر دو نسخه ی قبلی روی پلتفورم PC این سری یعنی AC و AC II در مقایسه با نسخه ی کنسولی XBox360 و PS3 با تاخیر زیادی مواجه شدند، که Brotherhood هم از این موضوع مستثنا نیست.

با توجه به برنامه ای که Ubisoft در ماه قبل ارائه داده، ورژن PC مالتی پلیر این نسخه در سه ماهه ی نخست امسال وارد بازار خواهد شد.
این در حالیست که تا پایان این ماه تعداد بیشتری DLC برای نسخه های کنسولی انتظار میره.
1. باز برای PC بازان میتونه امیدوار کننده باشه، بازی نسبتاً عالی بود؛ نباید از دستش بدید!:d
2. نمیدونم چرا تاپیک اسم فارسی قبول نکرد! --- [ویرایش شد.]
3. منبع

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بی خیال. چی بگیم! هر چی بگیم در دادگاه(پست های بعدی) بر علیه خودمون استفاده میشه!

سکــــــــــوتــــــــــ میکنم!

mar

کاربر سایت
Aug 17, 2009
36
اما به نظر من AC2 از کنسولش بهتر بود هر چی نباشه دوتا DLC هاش را توش گذاشته بودن که یکی واقعا یه بخشی از داستان اصلی بود

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
اما به نظر من AC2 از کنسولش بهتر بود هر چی نباشه دوتا DLC هاش را توش گذاشته بودن که یکی واقعا یه بخشی از داستان اصلی بود
اتفاقاً اون موقع که ACII اومد من کنسول نداشتم و با PC بازی میکردم.
این ACII تنها بازی بود که کرکش یه کم اذیتمون کرده، کرکش سرور DRM رو شبیه سازی میکرد!
وضع بازی خیلی خراب بود، پر از باگ، گرافیک پایین نسبت به کنسول؛ در نهایت مزخرفی پورتش کرده بودن!
نمیدونم نسخه ی کنسولی رو مقایسه کردید باهاش یا نه؛ امیدواریم این یکی اینطوری نشه.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
البته به نظر من AC2 رو PC بهتر از کنسول بود البته به غیر از اون بحث DRM که اونم با یه کرک باحالی حل شده.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
البته به نظر من AC2 رو PC بهتر از کنسول بود البته به غیر از اون بحث DRM که اونم با یه کرک باحالی حل شده.
نمیدونم، ولی من برتری ندیدم!
در ضمن گذشته از کرک، گرافیک مشکل دار بازی آزارم میداد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این Ubosoft داره همه ما PC بازها سرکار میزاره.
همه دیدن نسخه PC بازی AC2 نسبت به کنسولیهاش ضعف داشت.
اینها همهش بهانست واسه خاموش کردن خشم PC بازها.)x

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

کاملا موافقم وحید جان

دیگه دست یوبی برای PC باز ها رو شده

خدایی با اون قفل DRMایی که روی ACII گذاشت هم اوریج خور ها و هم کپی خور ها رو بیچاره کرد

تازه بازی پر از باگ و مشکل گرافیکی هم بود )x

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کاملا موافقم وحید جان

دیگه دست یوبی برای PC باز ها رو شده

خدایی با اون قفل DRMایی که روی ACII گذاشت هم اوریج خور ها و هم کپی خور ها رو بیچاره کرد

تازه بازی پر از باگ و مشکل گرافیکی هم بود )x
Ubisoft خودش فهمیده دیگه حناش واسه PC رنگی نداره.
با این کارهاش میخواد عذرخواهی کنه.
(یکی دیگه نمونه های عذرخواهیش از PC بازها عرضه نسخه PC بازی Ghost Recon Future Soldier هست که زودتر از نسخه های کنسولیش منتشر میشه (البته به نظر من)).

• Like
Reactions: The Hoss

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
وحید جان زیاد خون خودتو غلیظ نکن!:d (البته وقتی یادم میوفته اون موقعی که رو PCنسخه ی دوم رو بازی کردم، منم مثل شما میشم :angry:)!
البته ایشالا یوبی سافت عظمشو جزم کرده که به PC هم توجه بیشتری بکنه مثل اینکه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر