PC "همچنان یک پلتفورم مهم" برای برای فرنچایز Assassin's Creed می باشد!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
PC "همچنان یک پلتفورم مهم" برای فرنچایز Assassin's Creed می باشد!

بر خلاف تاخیر های طولانی عرضه ی نسخه ی PC سری جدیدی از بازی های اسسینز کرید یعنی Brotherhood یوبی سافت اعلام کرده که PC "همچنان پلتفورم مهمی" برای فرنچایز Assassin's Creed می باشد.
brotherhood1.jpg

رئیس بازاریابی یوبی سافت UK، آقای Murray Pannell به نقل از سرویس خبری CVG قول اطلاعات بیشتری درباره ی نسخه ی کامپیوتر شخصی Brotherhood را داده است.

ایشون گفتن که: "قطعاً PC همچنان یک پلتفورم مهم برای این فرنچایز می باشد." وی افزود: "نسخه ی PC هنوز در دست ساخته، همه چیز خوب پیش میره و ما بسیار مشتاقیم که یک سری اطلاعات محسوس در باره ی بازی به نمایش دربیاوریم."

هر دو نسخه ی قبلی روی پلتفورم PC این سری یعنی AC و AC II در مقایسه با نسخه ی کنسولی XBox360 و PS3 با تاخیر زیادی مواجه شدند، که Brotherhood هم از این موضوع مستثنا نیست.

با توجه به برنامه ای که Ubisoft در ماه قبل ارائه داده، ورژن PC مالتی پلیر این نسخه در سه ماهه ی نخست امسال وارد بازار خواهد شد.
این در حالیست که تا پایان این ماه تعداد بیشتری DLC برای نسخه های کنسولی انتظار میره.
1. باز برای PC بازان میتونه امیدوار کننده باشه، بازی نسبتاً عالی بود؛ نباید از دستش بدید!:d
2. نمیدونم چرا تاپیک اسم فارسی قبول نکرد! --- [ویرایش شد.]
3. منبع

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
Ubisoft ها کشتن خودشون رو با این سریال AC بابا این همه بازی. هر هفته یدونه AC استخراج میکنن در کل PC همیشه مهم بوده

مثلا Settlers 8 خوبه :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خواهش می کنم یوبی این بازی رو روی PC هر چه زودتر منتشر کن. دیگه صبرم داره لبریز میشه lol*10000000000000000
نسخه PS3 بازی رو رفتم اونم فقط مولتیش
سینگل این بازی تقریبا شبیهه GOW شده!
مثلا Settlers 8 خوبه
سری Settlers صدها برابر ارزشش ازین زباله یوبی برای من بیشتره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خواهش می کنم یوبی این بازی رو روی PC هر چه زودتر منتشر کن. دیگه صبرم داره لبریز میشه lol*10000000000000000

محمد یه کم زیاده روی نمی کنی؟
درسته Ubisoft داره از هر جهت به PC ضربه میزنه ولی این دلیلی نمیشه که AC رو یه زباله فرض کرد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
محمد یه کم زیاده روی نمی کنی؟
درسته Ubisoft داره از هر جهت به PC ضربه میزنه ولی این دلیلی نمیشه که AC رو یه زباله فرض کرد.
وحید جان این حرف من مربوط به نسخه PC نیست منظورم ماهیت BH هست که از اون اصل و ریشه خودش جدا شده و تبدیل شده به یه بازی HNS
شماره اول یکی از بهترین بازی های این نسل برای من بود با اینکه خیلیا می گفتن تکراریه ولی من که خیلی می خواستمش این تکرار رو متوجه نشدم ولی شماره 2-3 تمام اون لذتی که توی بازی بود فراموش شد و ماهیت بازی تغییر پیدا کرد و به این شکل افتضاح در اومد
شاید خیلیا راضی باشن که مثل گربه از در و دیوار بالا برن و بعد هم توی مبارزات چند بار جا خالی بدن و تارگت رو بکشن ولی این کار برای من فوق العاده مزخرف و زجر آوره. من اون حال و حوای مخفی کاری و هیتمن گونه بازی رو دوست داشتم که به کل فراموش شد

• Like
Reactions: Farh@d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

اوه اوه!خندیدیم!محض اطلاع به بهترین بازی اکشن ادونچر سال(که اتفاقا GOW3 هم نامزد بود)گفتید زباله!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وحید جان این حرف من مربوط به نسخه PC نیست منظورم ماهیت BH هست که از اون اصل و ریشه خودش جدا شده و تبدیل شده به یه بازی HNS
شماره اول یکی از بهترین بازی های این نسل برای من بود با اینکه خیلیا می گفتن تکراریه ولی من که خیلی می خواستمش این تکرار رو متوجه نشدم ولی شماره 2-3 تمام اون لذتی که توی بازی بود فراموش شد و ماهیت بازی تغییر پیدا کرد و به این شکل افتضاح در اومد
شاید خیلیا راضی باشن که مثل گربه از در و دیوار بالا برن و بعد هم توی مبارزات چند بار جا خالی بدن و تارگت رو بکشن ولی این کار برای من فوق العاده مزخرف و زجر آوره. من اون حال و حوای مخفی کاری و هیتمن گونه بازی رو دوست داشتم که به کل فراموش شد
خب حرفات رو قبول کردم.
چون تو نقدهای بازی خوندم که BH هیچ چیز جدید نداره و فقط تکرار AC2 هست.
یه حقیقت رو بگم بخاطر بزرگنمایی بیش از حد از AC من خیلی از این IP خوشم نمیاد. هر چند بخاطر کیفیت بالای ساختش بازیرو تحسین میکنم (نسخه های کنسولی نه PC).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر