Paul Meegan به Epic Games پيوست.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

امروز طي خبري به صورت رسمي اعلام شد كه جناب Paul Meegan به تيم Epic Games پيوسته است و سمت مدير توليد و توسعه عناوين را بر عهده گرفته است.Paul Meegan خلاق در سال 2006 به بخش چين Epic Games پيوست و هنر خود را در آنجا به كار گرفت.

Paul Meegan در اين رابطه گفت:" من بسيار خوش حال هستم كه مي توانم بخشي از خانواده بزرگ Epic Games باشم و با برخي از بهترين طراحان دنياي گيم همكاري بكنم.Epic Games در طول اين مدت افتخارات زيادي را از طريق بازي هاي AAA خود در كنسول ها و PC به دست آورده است و براي پيشرفت خود در سال آينده هاي روندي مناسب را در پيش گرفته است و اين باعث افتخار من است كه بخشي از اين روند باشم."

اين تيم در طي چند وقت اخير اعضاي بسيار بزرگ و كليدي خود مانند طراح ارشد اين تيم ( Cliff Bleszinski ) و تهيه كننده بزرگ ( Rod Fergusson ) را از دست داده است و بايد ديد كه در آينده اي نزديك چه ميكند و آيا مي تواند درخششي همانند اين نسل داشته باشد يا خير.

منبع

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,478
نام
مهدی
funبعذ از خروجش از اپیک چین روی این عناوین با یوبی ساقت همکاری کرده :Splinter Cell, Prince of Persia: Sands of Time and Rainbow Six 3: Raven Shield و همینطور مدیر ارشد شرکت LucasArts تا 3 ماه پیش بوده.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
funبعذ از خروجش از اپیک چین روی این عناوین با یوبی ساقت همکاری کرده :Splinter Cell, Prince of Persia: Sands of Time and Rainbow Six 3: Raven Shield و همینطور مدیر ارشد شرکت LucasArts تا 3 ماه پیش بوده.
ممنون بابت اطلاعات تكميلي درباره ي سوابق كاري ايشون;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟