Patrick Bach:موتور Frostbite 2 بهترین انتخاب برای ساخت بازی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
battlefield3.jpg

تهیه کننده بازی Battefield 3 اقای Patrick Bach بر این امر معتقد است که موتور جدید انها که Frostbite 2 نام دارد بهترین انتخاب برای ساخت بازی میباشد.او در مورد اینچنین میگوید که این موتور در حاله حاضر دارای بهترین تکنولوژی برای ساخت بازی های میباشد

اقای Patrick Bachطی مصاحبه ای اختصاصی که با Game Informer در مورد بازی Battefield 3 داشته است در مورد نظر خود نسبت به موتور بازی اینچنین گفته است:

"موتور Frostbite 2 بهترین انتخاب موجود برای ساخت بازی ها میباشد"

این امر در حالی است که بسیاری از افراد معتقد هستند که موتور CryEngine 3 در حاله حاضر قوی ترین و بهترین موتور بازی در حاله حاضر میباشد.اما ما بر این امر اعتقاد داریم که این انتخاب درست نیست.

بازی Battlefield 3 قرار است در انتهای ساله جاری برای PS3 , XBOX360 و PC عرضه شود.

منبع:http://gamingbolt.com/bf3-executive-producer-frostbite-2-is-the-best-engine-to-build-games-with

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اتفاقا این موتور چیزهای دیگه هم داره. مثل تخریب پذیری، Dynamic Lighting فوق العاده و ..... .
خب همه اینا رو که cry engine 3 هم داره تازه یه چیزی هم روش:dDynamic Lighting که تاحالا همه ازش کف کردن یا volumetric lighting کاملا فک بر انداز و یه دوجین چیز دیگه... ولی من به این موتور خیلی امیدوارم ! البته این وسط غول دیگه ای به نام id tech 5 هست که فکر نمیکنم تو خیلی از زمینه ها رقیب داشته باشه .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بله كم كم داره كل كل موتور ميشه به حجاي كل كل بازي و غيره !!!
خيلي خوبه
هر موتوري بهتر بازي بهتر !!
ue4 هم خودي نشون ميده و به مراتب هيچكس نبايد از غافله عقب بمونه
اما واقعا اين انجين خيلي قدرتمنده
به نظرم تخريب پذيريش ميخوره كراي انجين رو !!
توي اون هم تخريب پديري داشتيم اما در حد شكستن درو ديوار و اينها !!
اما اين به وضوح پودر شدن سنگ و اجر رو ميتوني توش ببيني !!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
نمی دونم این ها چرا اینقدر دارن خودشون رو ... می دن!:d
اول و آخر UE3 حرف اول رو تو این نسل می زنه! با این که جلوه های گرافیکی اش نسبت به این ها یکم کمتره ولی این که بازی باهاش کم خرجتره و راحت میشه باهاش بازی ساخت ... و دست سازنده ها رو هم باز می زاره! در ضمن این آخرین آپدیت انیجین UE3 نشون داد هیچ چیزی کمتری از این انیجین ها نداره!
ولی من به شخصه دوست دارم بازیها با موتورها متنوعی ساخته بشن ! یه مدت بعد از Geow1 همه بازیها داشتن با UE3 ساخته می شدن حس می کردم همه بازیها شبیه هم هستن ! حالت تهوع بهم دست می مــی داد!:d تا موقعی که GEOW 2 رو بازی کردم نظرم عوض شد و حالا Geow 3 که نشون داد که این موتور چقدر می تونه پیشـــرفت کنه!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خب همه اینا رو که cry engine 3 هم داره تازه یه چیزی هم روش:dDynamic Lighting که تاحالا همه ازش کف کردن یا volumetric lighting کاملا فک بر انداز و یه دوجین چیز دیگه... ولی من به این موتور خیلی امیدوارم ! البته این وسط غول دیگه ای به نام id tech 5 هست که فکر نمیکنم تو خیلی از زمینه ها رقیب داشته باشه .
فرض کن CE3 بهترین موتور دنیا. وقتی باهاش 4تا بازی درست حسابی نباشه چه فرقی میکنه Lighting Systemش چی باشه. 4 روز دیگه وقتی از گیم پلی Battefieldها ویدئو اومد نظرتون عوض میشه.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
فرض کن CE3 بهترین موتور دنیا. وقتی باهاش 4تا بازی درست حسابی نباشه چه فرقی میکنه Lighting Systemش چی باشه. 4 روز دیگه وقتی از گیم پلی Battefieldها ویدئو اومد نظرتون عوض میشه.
خب مسئله همین فرضه که درسته! درضمن اینده بازار CE3 بعد از عرضه crysis2 به نوعی رقم میخوره. وگرنه من یکی از فنای قدیمی سری battlefield هستم و بهشون عشق میورزم:d. تو تایپیکشم گفتم که از لحاظ جلوه های تصویری شک ندارم که BF3 با crysis رقابت خواهد کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر