Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
51
سلام دوستان کسی هنوز این بازی رو پلی میده؟
من چند سال پیش نصبش کردم ولی دوربینش رو اعصابم بود. صفحه همراه کرکتر جابجا میشد :|(میشه درست کرد دوربینو؟) شدیدا دنبال یه بازی آنلاینم با چند نفر بازی کنم.. خسته شدم تو قرنطینه...

Expert32

کاربر سایت
Mar 6, 2019
87
سلام دوستان کسی هنوز این بازی رو پلی میده؟
من چند سال پیش نصبش کردم ولی دوربینش رو اعصابم بود. صفحه همراه کرکتر جابجا میشد :|(میشه درست کرد دوربینو؟) شدیدا دنبال یه بازی آنلاینم با چند نفر بازی کنم.. خسته شدم تو قرنطینه...
سلام. کلا مدل دوربینه این سبک بازیها همونطور که تو diablo هم میتونید ببینید همینجوریه و کلا هر نوع دوربینی غیر از اینی که الان هست باشه مطمعنن مشکل ایجاد میکنه تو گیمپلی این سبک.

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
51
سلام. کلا مدل دوربینه این سبک بازیها همونطور که تو diablo هم میتونید ببینید همینجوریه و کلا هر نوع دوربینی غیر از اینی که الان هست باشه مطمعنن مشکل ایجاد میکنه تو گیمپلی این سبک.
مرسی :| ولی اینکه نشه جلوتو ببینی تا نری داخل خیلی رو اعصابه :/ میتونستن مثل وو در بیارن دوربینشو..

Expert32

کاربر سایت
Mar 6, 2019
87
مرسی :| ولی اینکه نشه جلوتو ببینی تا نری داخل خیلی رو اعصابه :/ میتونستن مثل وو در بیارن دوربینشو..
اتفاقا یکی از هیجانات این بازی اینه که جلوتو نمیبینی و خیلی مواقع (مخصوصا تو HardCore که اگر بمیری از لیگ حذف میشی) باعث مردن کاراکتر میشه. یهو میپری وسط جایی که نباید بپری. :-h
بخاطر همین اگر گیم پلی بازیکنایه HC رو دیده باشین خیلی با احتیاط از درها و راهروها رد میشن :>

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
free Twilight Mystery Box!

To redeem a free Twilight Mystery Box all you need to do is to open the in-game shop! The Mystery Box will be automatically added to your account. Please note that visiting the shop on the website does not trigger the free box - it must be accessed from inside the game client.

The free mystery box will stop being available at 3am on January 8th (PST). Check out the contents of the Twilight Mystery Box in the trailer below.

Expert32

کاربر سایت
Mar 6, 2019
87
دوستان امشب حدودا ساعت 10 داخل چنل PathOfExile در سایت twitch از پچ 3.13 رونمایی میشه و اینکه حتما ببینید چون drop داره و آیتم wing میده. البته قبلش باید اکانتتونو وصل کرده باشین به توییچ.
Announcements - 3.13.0 Livestream Twitch Drops - Forum - Path of Exile

Farmer512

کاربر سایت
Jan 12, 2021
5
دوستان امشب حدودا ساعت 10 داخل چنل PathOfExile در سایت twitch از پچ 3.13 رونمایی میشه و اینکه حتما ببینید چون drop داره و آیتم wing میده. البته قبلش باید اکانتتونو وصل کرده باشین به توییچ.
Announcements - 3.13.0 Livestream Twitch Drops - Forum - Path of Exile
امکان فارم 600-1000 تا Chaos Orb تو 4 ساعت هست؟
گیم رو داخل G2G بررسی کردم خیلی اکونومی فعالی داره و تعداد خرید و فروش کارنسی گیم بالاست؛ گیم پیچیده ای هست یا نه؟!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
گیم رو داخل G2G بررسی کردم خیلی اکونومی فعالی داره و تعداد خرید و فروش کارنسی گیم بالاست؛ گیم پیچیده ای هست یا نه؟!
امکان فارم بیشتر از اینم هست اما باید حرفه ای باشی باید juicy map بازی کنی و یا کارهای دیگه .... (اصلا با ساده ای که فکر میکنی نیست)
بازی بشدت سختیه

• Like
Reactions: Sterben

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
امکان فارم بیشتر از اینم هست اما باید حرفه ای باشی باید juicy map بازی کنی و یا کارهای دیگه .... (اصلا با ساده ای که فکر میکنی نیست)
بازی بشدت سختیه
رسما باید مدرک لیسانس بازی رو داشته باشی تا بتونی بازی کنی :))
ولی شدیدا عالی این لیگ حق انتخاب در لوت + هاروست که دیگه لازم نیست سیم کشی کنیم:| هیست هم که هست و تلنت تری در اتلس و....
خدایش دست هرچی بازی F2P از پشت بسته!100 دلار هم بریزی به حساب اینا بازم حقشون هست حلالشون باشه:D
راستی نظرتون در مورد بیلد Blade vortex چیه؟ سیروس وان شات نکنه با این ادم رو؟ لیگ ثبل من carrion golem رفتم رسما همه باس هارو اوبر الدر و... زدم راحت ولی شدیدا خسته کننده بود از یه طرف Flicker strike هم رفتم ولی نت ایران شدیدا بدهواسه این بیلد تلپورت که میکنه نت نمی تونه خودش رو بهش برسونه:))
این لیگ Blade vortex یا ARC یکی از اینارو میرم

• Like
Reactions: Expert32

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام. دوستان خبر جالب و عجیب!!
امروز که رفتم تو بازی دیدم همه ی سرورها بازه برام بدون VPN و پینگ هم امده روی 100!!!!:o
حتما امتحان کنید. فکر کنم تحریمهارو برداشتن!
الا هم کار میکنه این؟ و واسه Trade کرن تو لودینگ اینا گیر نمیکنه که؟

Expert32

کاربر سایت
Mar 6, 2019
87
بله همونطور که دوستمون گفت امکانش هست. فقط به عنوان کسی که تازه شروع کرده بازیو چنین انتظاری نباید داشته باشین چون بازی بشدت بزرگه و محتوای خیلی زیادی داخلشه که باید بدونید دقیقا چیکار دارید میکنید.

برا من هنوز کار میکنه و همه ی سرور ها بازه برای ترد و پلی

راستی نظرتون در مورد بیلد Blade vortex چیه؟ سیروس وان شات نکنه با این ادم رو؟ لیگ ثبل من carrion golem رفتم رسما همه باس هارو اوبر الدر و... زدم راحت ولی شدیدا خسته کننده بود
balde vortex در کل بیلد خوبیه و طرفدار هم زیاد داره گرچه بشخصه از مکانیکش خوشم نمیاد و هیچوقت هم بصورت جدی امتحانش نکردم و لی خوب سلیقه هرکس متفاوته. راجب سیروس من بیلدهای BV تانکی زیاد دیدم که سیروس رو راحت زدن.:Thumbup:
راجب گولم ها و کلا summoner ها تو این لیگ چیزی که تا الان مشخصه ضعیف شدن و stacker ها هم همینطور. این اولین باریه که از nerf کردن ی بیلد خاص خوشحالم و اینکه aura stacking بلخره nerf شد و از دست پلیرهایی که با پول واقعی $$ کاراکتر aura stacker که خیلیم گرونه میساختن راحت شدیم!^:)^

آخرین ویرایش:
  • Like

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام. دوستان خبر جالب و عجیب!!
امروز که رفتم تو بازی دیدم همه ی سرورها بازه برام بدون VPN و پینگ هم امده روی 100!!!!:o
حتما امتحان کنید. فکر کنم تحریمهارو برداشتن!
اره از ماه دوم سیزنی که داره تموم میشه سرور ها اوکی شد و بدون فیلتر باز میشدند

• Like

Farmer512

کاربر سایت
Jan 12, 2021
5
بله همونطور که دوستمون گفت امکانش هست. فقط به عنوان کسی که تازه شروع کرده بازیو چنین انتظاری نباید داشته باشین چون بازی بشدت بزرگه و محتوای خیلی زیادی داخلشه که باید بدونید دقیقا چیکار دارید میکنید.
یعنی بعد اینکه کامل رو بازی مسلط شدم با 3 4 ساعت امکان فارم 500-1000 Chaos Orb هست یا زمان بیشتری لازمه؟
الان خودت میتونی این مقدار رو راحت تو 3 4 ساعت فارم کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر