Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من از یه نفر 2 تا خریدم هر کدوم 5 میلیون گلد دیابلو 3 :d 1 کیشو دادم رفت یکی دیگه دارم کسی خریدار بود بگه . دوستانی هم که الان دارن بازی میکنن بیان اعلام کنن تو بازی همدیگه رو ملاقات کنیم . خیلی بازیش خفن تر از این حرفاست . امشب پارتی 6 نفره رفتم بعد به خودم گفتم خاک بر سر دیابلو 3 که کلا گند زد رفت . باید همون شبیه به دیابلو 2 میساختنش که نساختن . این بازی حرف نداره .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من مینی مپم کار نمی کنه 70 بار یه تیکه رو دوره خودم چرخیدم اسابم خورد شد
ناقل TAB رو بزن کل مپ رو صفحه بیاد بعد برو تو options و Map Transparency رو بیار پایین جلوی دیدت رو نگیره . تو کلا خیلی بدشانسی انگار اول کار یه مشکلی برات پیش اومده که آدم دوست داره پاشه خودشو از پنجره طبقه سوم پرت کنه پایین :d

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
سلام. از دوستان تهران کسی این بازی رو داره؟ من هارد اکسترنال دارم میارم برام کپی کنه هزینه هم هرچی باشه تقدیم میشه. شهرستانم هرکی بفرسته هزینشو پرداخت میکنم. ممنون

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستانی که بتای این بازی رو به همراه چند تا بازی دیگه میخوان برن به این سایت و ثبت نام کنن بعد از فعال سازیه ایمیل به صفحه اصلیه سایت برن و پایین صفحه چندتا بازی گذاشته که بصورت محدود بتا میده
Online MMO and MMORPG Gamelist, News, Reviews and Community at MMORPG.com

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
[LTR]The Open Beta version of the game (patch 0.10.0) introduces hundreds of changes including Path of Exile's third act - the City of Sarn. Act III includes 8 new tilesets, 18 completely new monster types and over 90 monster variations. When the Open Beta starts, all characters will be reverted back to level 1 so that it's a fresh playing field. After that point, we will never wipe characters or items again.

In April 2012 we launched a crowdfunding campaign on our website where users can purchase Supporter Packs with prices ranging from $10 to $1000. So far the community has contributed US$2.2m to the development of the game. This support has allowed us to grow our team and to polish Act III to a level we are very proud of. Thank you so much for the generous support!

We'd love to encourage you to join us for the Open Beta of Path of Exile. You've already got an account (the email address is the one that this email was sent to), so just download the game client from www.pathofexile.com and join us on January 23!
[/LTR]

پ.ن.1:جداً دم ملت گرم، 2.2 ميليون دلار donate كردن
پ.ن.2: لازمه ي اصلي بازي هاي آْنلاين و RPG بخصوص، تسلط به زبان انگليسيه، يعني اينكه عملاً كسي دنبال خوندن اين بازي و در ادامه اين متن مياد كه مسلط باشه به اين زبان تا حدي، ولي خوب فرووم فارسيه، بنابراين نكات مهمش رو به زبون شيرين تر از عسل فارسي مي نويسم (اصلاً و ابداً حالت متلك گونه نداره. كلاً معتقدم گور پدر هرچي زبان غير از فارسيه)
  • با اين پچ Act سوم بازي با نام City of Sarn معرفي ميشه، كه شامل آيتم هاي جديد، هيولاهايي جديد با گونه هاي متعدده و ... هستش
  • زماني كه open beta شروع بشه (16 ساعت ديگه) تمامي كاراكترها به level 1 برميگردن. پس از اين، ديگر هيچ زماني اين اتفاق (ريست شدن كاراكترها) رخ نخواهد داد
  • همون طوري كه بالا هم گفتم، در آپريل 2012 شروع مي كنن به جمع آوري كمك هاي مالي از طريق Supporter Pack و ارائه Closed Beta Keys و چيزهاي ديگه (بسته به نوع بسته ي كمك انتخابي) كه تا به اين لحظه طي اين 9 ماه، حدوداً 2.2 ميليون دلار امريكا پول جمع آوري شده كه همين مبلغ كمك شاياني براي افزايش تيم توسعه دهنده و جمع كردن و توسعه ي Act 3 بوده
  • عضويت هم خيلي ساده ست، ميريد به آدرس www.pathofexile.com و اونجا ثبت نام مي كنيد، و بعد هم كلاينت بازي رو دانلود مي كنيد.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
دوستانی که تونستن تست کنند لطفا توضیح بدن وضعیت ایتمها تو بازی چطوریه؟ بر اساس کیفیت چند نوع ایتم وجود داره یعنی این هم معادل ایتم معمولی و جادویی و rare و epic و legendary و ... داره یا نه.
یک توضیحی هم در مورد وسعت و تفاوت نقشه ها بدین.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستانی که تونستن تست کنند لطفا توضیح بدن وضعیت ایتمها تو بازی چطوریه؟ بر اساس کیفیت چند نوع ایتم وجود داره یعنی این هم معادل ایتم معمولی و جادویی و rare و epic و legendary و ... داره یا نه.
یک توضیحی هم در مورد وسعت و تفاوت نقشه ها بدین.
اصلاح : دقیقا شبیه دیابلو 2 کمی بهتر :d البته خیلی خیلی بهتر و پیشرفته تر .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر