Path of Exile | PC

mahdiyar1361

کاربر سایت
Feb 14, 2013
72
0
با لانچر خود بازی این کارو انجام بده یا اینکه از استیم استفاده کن . یه Expansion جدید هم چند مدت پیش معرفی شد و چند مدت پیش عرضه شد به نام Sacrifice of the Vaal : Forum - Patch Notes - 1.1.0 Patch Notes - Sacrifice of the Vaal - Path of Exile
خدایی بازی F2P و Play2Win اینم یه Expansion به این حفنی کاملا رایگان . دیگه چی از این بهتر میخواین ؟ :d
داداش من الان با اسلیم دارم بازی رو میگیزم شما الان راحت بازی میکنی و سرورها قطع نیست اخه با گارنا تا %99.9دانلود میکنه بعد ارور میده
خدا کنه که بشه با ایدی گارنام بازی کنم اخه هیروی من لول 73 بود 20 تازامبی و اسکلیت داشتم لازم نبود که خودم اتک بدم حیف شد

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,892
729
نام
بابک
آقا چرا تاپیک این بازی اینقدر خلوته؟ یعنی هیشکی دیگه بازیش نمیکنه؟:(
میخواستم ببینم چجوری باید عوض گیلد شد من الان لول 24 هستم.

dj_abbas

کاربر سایت
Jan 11, 2008
21
0
با سلام
خوب سربازی که تموم شد دوباره می‌خوام شروع کنم این بازیرو
من hardcore league بازی می‌کنم اگه یه گیلد بزنین میتونیم باهم lvlup کنیم و آخرا باهم مپ فارم کنیم
فعلا دارم یه witch summoner لول آاپ می‌کنم برا فارم بدن یه کاراکتر دیگه پلی می‌کنم
اسمم تو بازی Imnoobandfat
Steam : l_lll9JlS9

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,056
201
نام
ARMiN
من از موقعی که آپدیتش اومد تو بازی نرفتم دیگه :|
تغییر خاصی مه نکرده نه؟! :D

dj_abbas

کاربر سایت
Jan 11, 2008
21
0
من از موقعی که آپدیتش اومد تو بازی نرفتم دیگه :|
تغییر خاصی مه نکرده نه؟! :D
من خودم خیلی‌ وقت بازی نکردم , باس Dominus تازه اومده بود

فک کنم از ۱.۰.۳ بازی نکردم

۱.۱.۵d که فقط ۱ دونه فیکس باگ داره ولی‌ ۱.۱.۵ ۳تا gem اومده با چنتا بالانسو فیکس باگ

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
245
71
نام
خشایار
یه سوال ،‌ این PvP ها که آدم بخواد بره level چند باشه بهتره؟ من الان Level 23 کلاس Marauder ـم. توی Act II . بعد کلا چجوریه ؟ نرفتم تا حالا سمتش. همش دارم تنهایی مأموریت‌ها رو میرم.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
992
14
دوستان کسی دیگه بازی نمیکنه داره خاک میخوره اینجا آپ جدید هم که اومد
منو add کنید:
hqdead

بازی دوباره زنده شده:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,413
440
نام
Masoud

fallengreat

کاربر سایت
Feb 27, 2016
3
0
سلام
من تا امروز ساعت دو می تونستم با نت همراه بازی کنم ولی الان با نت همراه هم نمیشه دیگه کسی به مشکلی برنخورده؟
کسی اگر راهکاری پیدا کرده به من هم خبر بدید تازه دستم به بازی رسیده خیلی ضدحال خوردم

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟