Patcher و پیش بینی او درباره ی فروش بالای 500 میلیون دلاری Modern Warfare 2 تنها در هفته ی اول !!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام !

modernwarfare29.jpg

یکی از کارشناسان صنعت بازی Michael Pachter ، اظهار داشته که "من انتظار دارم که بازی Modern Warfare 2 تنها 1 هفته پس از انتشار فروشی بالای 500 میلیون دلار داشته باشد ! "

او همچنین گفته که :
این بازی به راحتی قادر خواهد بود تا 10 میلیون نسخه را در Q4 سال 2009 میلادی بفروشد !

شماره ی دوم از بازی فوق العاده محبوب CoD:MW ، سه شنبه ی بعد برای PC , X360 و PS3 عرضه خواهد شد .

Source

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این بازی به راحتی قادر خواهد بود تا 10 میلیون نسخه را در Q4 سال 2009 میلادی بفروشد !
WOW!!
10 میلیون؟؟
این جاه طلبانه ترین اظهار نظر این شخصه!!
COD:MW2 تاریخ 10 نوامبر عرضه میشه یعنی تا پایان Q4 2009 چیزی حدود 50(51 به طور دقیق)روز این بازی 10 میلیون نسخه میفروشه؟(حتی با وجود مالتی بودنش)

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
:eek::eek::eek::eek::eek: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم نه خیلی جاه طلبانه اظهار نظر کردن ایشون چون میشه در هر دقیقه حدود 136 نسخه یعنی کمی با عقل جور در نمیاد. البته شایدم بشه که بازم خوش به حال Activision به خاطر داشتن اسودیوی مثل Infinity ward .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
:eek::eek::eek::eek::eek: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم نه خیلی جاه طلبانه اظهار نظر کردن ایشون چون میشه در هر دقیقه حدود 136 نسخه یعنی کمی با عقل جور در نمیاد. البته شایدم بشه که بازم خوش به حال Activision به خاطر داشتن اسودیوی مثل Infinity ward .
بازی برای سه پلتفرم عرضه میشه و درجه اهمیتش برای اکثر گیمرها بالاست درضمن کلی هم محبوبه. شاید ممکن بنظر برسه ولی بیراه هم نگفته.

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
بازی برای سه پلتفرم عرضه میشه و درجه اهمیتش برای اکثر گیمرها بالاست درضمن کلی هم محبوبه. شاید ممکن بنظر برسه ولی بیراه هم نگفته.
خوب فریدون جان چنتا چیز مانع از این رقم میشه 1.این بازی درسته برای 3 پلتفرم عرضه میشه ولی بطور کلی میشه یک پلتفرم نبود حساب کرد اونم PC است به خاطر Pirate بیش از اندازه ولی بازم باید ببینیم که قفل امنیتی برای سرور های انلاین انقدر قوی هست که هکر ها نتونن براش سرور جداگانه بسازن یا کلا قفل رو با یه Patch یا چیزی بشکونه.
2.این بازی اهمیت بالایی داره برای همه ی گیمر های جهان به خصصوص بازار امریکا و ژاپن و اگر کمی ریز تر نگاه کنیم یکی از بازاهای بزرگ گیم در دنیا که ژاپن باشه بیشتر سمت و سوی تمایلشون بر روی Wii است و در نزدیکی این عنوان بزرگ (CoD:MW2 ) برای Wii هم چند تا عنوان بزرگ داریم مانند: New super mario brus-Naruto shippuden conr 3-Resident Evil:the dark side chronicles
3.برای 360 و PS3 هم عناوینی به همین نزدیکی داریم که قابل رقابت با بازی فوق هستن و تازه به ضمن بعضی ها نظرشون هم مهترمه این بازی ها کمی هم برتری دارند مثل: Left for Dead 2- Assasins Creed 2
خوب حال درسته که میشه کمی به خودمون فشار بیاریم و در یک ماه 2 یا 3 بازی بخریم ولی در شرایطی که از قشر متوسط و رو به بالای جامعه باشیم و چون میشه گفت تعداد زیادی از گیمر ها در این رده قرار ندارن پس کمی دست اونا بسته میشه و این دلایل نه چندان مهم هم می تونه بر فروش این بازی در این وسعت رو دچار مشکل کنه پس اینه که من میگم کمی با جاهطلبی این حرف رو زده ولی در چون برای اقای پچر و تمامیه دستندر کاران گیم و همه ی مردم جهان احترام قائلم به نظرشون احترام میزاریم وصبر می کنیم تا ببینم چی میشه.(یکی بگه حالا به نظرش احترام نزاری چی میشه اصلا چی کار میتونی بکونی:biggrin1:)
البته در کل این نظریه ی بی خود من:biggrin1: به فرض تمامیه جهان گرفته شده نه تنها ایران.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فریدون من نمی گم نه نمیشه ولی خودت تصورشو بکن،10 میلیون تو 51 روز!!!
اگه این رکوردو زد بدون شک تو روز عرضه رکورد GTA IV میزنه(البته GTA IV اول رو دوتا پلتفرم عرضه شد).

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
1% هم حرفای این Patcher رو قبول ندارم !
خدایش-
این اواخر چرتو پرت زیاد گفته- تا پارسال این یارو کارمک چرت میگفت امسال این شروع کرده:biggrin1:

راستی حرف جدیدی درباره BD روی 360،ناتال - PS3 motion و بازی هایی که شکست خواهند خورد !نزده؟
چند وقته نخندیدم میخوام یکم بخندم:biggrin1:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
با اینکه همیشه به نظرم بهتره اول حرفای Patcher نوشته شه جک جدید Patcher ! ولی به نظرم این بازی فروش فوق العاده ای بکنه ولی در این حد دیگه یکمی عجیبه که با توجه به عالی بودن بازی و داشتن مولتی پلیر زیبا غیره ممکن نیست

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
فروش نسخه قبلی :
x360: 7.87m
ps3: 4.70m
pc: Xm
wii: 1.29
جمعا بدون نسخه pc تقریبا 14 میلیون فروخته البته نه تو 51 روز اینو محض اطلاع دوستان گفتم.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فروش نسخه قبلی :
x360: 7.87m
ps3: 4.70m
pc: Xm
wii: 1.29
جمعا بدون نسخه pc تقریبا 14 میلیون فروخته البته نه تو 51 روز اینو محض اطلاع دوستان گفتم.
منظور شما از نسخه قبلی کدومه؟
نسخه ی Wii فروشش 1.29 میلیون نسخه بوده؟؟؟
بازی که هنوز عرضه نشده چطور این میزان فروش داشته؟!
Call Of Duty 4:Modern Warfare در تاریخ 10 نوامبر برا Wii عرضه میشه.
کل فروش Call Of Duty 4:Modern Warfare تا بحال 13 میلیون نسخه بوده و Call Of Duty:World At War هم تا بحال 11 میلیون نسخه فروش داشته(با احتساب نسخه ی PC).

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
نمی فهمم چیه این عچیبه!!!این بازی به احتمال زیاد در روز اول عرضه در جهان بالای 3 میلیون می فروشه.پس می تونه توی حدود 50 روز باقی مانده هم 10 میلیون بفروشه.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نمی فهمم چیه این عچیبه!!!این بازی به احتمال زیاد در روز اول عرضه در جهان بالای 3 میلیون می فروشه.پس می تونه توی حدود 50 روز باقی مانده هم 10 میلیون بفروشه.
KZ2؟(جو گیر نشو شوخی کردم:biggrin1:)
بیخیال بابا!قبول کن دیگه خیلی فضاییه اگه اینقدر تو 50 روز بفروشه...

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
منظور شما از نسخه قبلی کدومه؟
نسخه ی Wii فروشش 1.29 میلیون نسخه بوده؟؟؟
بازی که هنوز عرضه نشده چطور این میزان فروش داشته؟!
Call Of Duty 4:Modern Warfare در تاریخ 10 نوامبر برا Wii عرضه میشه.
کل فروش Call Of Duty 4:Modern Warfare تا بحال 13 میلیون نسخه بوده و Call Of Duty:World At War هم تا بحال 11 میلیون نسخه فروش داشته(با احتساب نسخه ی PC).
مگه چندتا نسخه داشته modern warfare ؟ بعد شما که میدونی چرا میپرسی که مثلا منو ضایع کنی :biggrin1:؟
نسخه ویی رو اشتباه گذاشتم مال world at warبود

حالا یه میلیون که این حرفارو ندار ه فدا سرت :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر