Pandora's Tower

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
pandoras-tower-walkthrough-cover.jpg

Screens added on: Apr 19, 2012

سلام
این بازی هم منتشر شده . مثل اینکه میگن لیپ سینک بازی مشکل داره با گوینده های انگلیسی و طرفداران بازی یه نسخه درست کردن که صدای جاپنی و زیر نویس و نوشته انگلیسی هست.کدوم نسخه بهتره واسه دانلود؟ دوستانی که امتحان کردن می تونن اینجا کمک کنن

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
من که هم تریلر داستانش و هم گیم پلیش رو دیدم خیلی قشنگ بود.
مثل اینکه یارو پسره به اسم آئرون رفیقش دختره به اسم النا به یه بیماری دچار میشه که از سمت چپش دستش روز به روز کل بدنش داره شبیه هیولا میشه(اصلا یه وضعی :-&ای چندش!) که یه آرمی هم(آرم بازی) پشتش نقش بسته.
بعد باید مثل اینکه باهاش 13 تا برج پاندورا رو بگردی و فکر کنم یه چیز چندشی!:-& بخوردش بدی تا خوب شی که اینو یه عالِم به آئرون گفته.
البته من انگلیسیم زیاد خوب نیست فقط از تصویر فهمیدم.
سبکش هم یه چیز تو مایه های اکشن نقش آفرینه که خوشبختانه(بر خلاف زنوبلید و لست استوری) از ویموت به طور کامل(هم شیک و هم نشونش) استفاده میکنه.

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خب اکشن نقش آفرینی یعنی چی؟ از نقش آفرینی زیاد خوشم نمیاد یه بار خواستم کینگدوم هارتس دی اس رو بازی کنم دیدم حال نمیده ولش کردم...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کدوم نسخه آخر بهتره دانلود کنیم؟ نسخه کاملا انگلیسه با صداهای انگلیسی یا نسخه ای که صداهای ژاپنی جایگزین شدن
کسی تست کرده نسخه کاملا انگلیسی رو؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
خب اکشن نقش آفرینی یعنی چی؟ از نقش آفرینی زیاد خوشم نمیاد یه بار خواستم کینگدوم هارتس دی اس رو بازی کنم دیدم حال نمیده ولش کردم...
یعنی مثل سری فاینال فانتزی، یه گروه نیستی که نوبتی دستور بدی تا دشمنا رو بزنن.
تقریبا مثل بازی های اکشن مثل princie of persia و god of war و غیره یه نفر هستی ولی عناصر rpg مثل لول و تجربه و جادو و غیره داره.
(در ضمن شخصیت اصلی بازی مثل princie of persia the two thrones و god of war یه زنجیر داره که باهاش دشمنا رو از پا در میاره!!)

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
سلام.من یکی دوتا بازی دانلود کردم اما وقتی با برنامه image borne از فایل iso رایت میکنم دستگاه نمی خونه و از برنامه neo gama بیرون میاد.ممنون میشم راهنماییم کنید:">

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
سلام.من یکی دوتا بازی دانلود کردم اما وقتی با برنامه image borne از فایل iso رایت میکنم دستگاه نمی خونه و از برنامه neo gama بیرون میاد.ممنون میشم راهنماییم کنید:">
بازی رو که شما دانلود کردید فایل iso بود از اول یا wbfs (مطمئن نیستم درست نوشته باشم :D ) ؟

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام

من این بازی رو دانلود کردم نسخه انگلیسی تا دو سه مرحلش هم رفتم!(لینک هم خواستین بدم wbfs!!)

البته یه ذره هم فکریه!
فعلا که خیلی قشنگه با اون موسیقی زیباش.پیشنهاد میکنم بگیریدش.

حالا کی بازیش کرده؟
من تو غول مرحله دو ش موندم نمیمیره لامصب.

مرسی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من بازی رو این دو سه روز شروع کردم
داستانش و کلا بازیش منو تا حدود زیادی یاده Shadow of the Colossus میندازه
باید 12 تا غول رو بکشی تا با خوردنشون توسط الینا طلسمش شکسته بشه و این آرون بخت برگشته و عاشق باید بره این 12 تا رو بکشه :D
نقطه قوتش باس فایتاشه که جالب طراحی شده
کمبوهاش یه مقدار زدنشون سخته ولی وقتی میزنی حس باحالی داره
با این زنجیره هم کارای باحالی میشه انجام داد مثلا نوک دماغ یارو بگیری پرتش کنی به اطراف یا دنباله خودت بکشونیش
در کل اکشن ادونچر قشنگیه فقط این شلوغی الکی آیتم هاش گاها اذیت می کنه و آدم گیج میشه
اصلا چه نیازی به این همه آیتم و ترکیبه. 5-6 مدل میزاشتن کافی بود و کالا این ترکیب کردن رو جم می کردن

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
من بازی رو این دو سه روز شروع کردم
داستانش و کلا بازیش منو تا حدود زیادی یاده Shadow of the Colossus میندازه
باید 12 تا غول رو بکشی تا با خوردنشون توسط الینا طلسمش شکسته بشه و این آرون بخت برگشته و عاشق باید بره این 12 تا رو بکشه :D
نقطه قوتش باس فایتاشه که جالب طراحی شده
کمبوهاش یه مقدار زدنشون سخته ولی وقتی میزنی حس باحالی داره
با این زنجیره هم کارای باحالی میشه انجام داد مثلا نوک دماغ یارو بگیری پرتش کنی به اطراف یا دنباله خودت بکشونیش
در کل اکشن ادونچر قشنگیه فقط این شلوغی الکی آیتم هاش گاها اذیت می کنه و آدم گیج میشه
اصلا چه نیازی به این همه آیتم و ترکیبه. 5-6 مدل میزاشتن کافی بود و کالا این ترکیب کردن رو جم می کردن
آره آیتم هاش زیاد ولی باهشون میشه کارهای زیادی مثل آپگرید و ساخت آیتم های دیگه و غیره کرد(توسط اون پیره)(که من دوست دارم!!)
که یه خورده به نقش آفرینی نزدیکش کرده!

ولی Shadow of the Colossus یه چیز دیگه بود !!!!open world با اون اسب و تیرکمون وای...هیچی اون بازی نمیشه!!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تموم شد باحال بود واقعا طراحی باس هاش عالی بود و بعد از بازی کردن این همه بازی و کشتن این همه باس فایت تقریبا همه باس ها حالت یونیک و خاصی داشتن و تقلیدی نبودن نمره من به بازی 8.5 هست به خاطر کنترل بدش و زاویه دوربینش که بعضا خیلی دردسرساز میشد. داستانش هم یه مقدار کور و گنگ بود و پایان هاش جالب بود ولی من پایان متوسط نصیبم شد ولی پایان عالیش رو دیدم که باحال بود ولی قابل پیش بینی در کل اکشن ادونچر قشنگی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر