شایعه OXM خبر از تولد دوباره ی یکی از بهترین بازی ها ساخته شده بر روی X360 داد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
OXM خبر از تولد دوباره ی یکی از بهترین بازی های ساخته شده بر روی X360 داد.

360oxm.jpg

بر اساس عکس روی جلد شماره ی آینده ی نشریه ی OXM UK, یک عنوان کلاسیک قرار است دوباره روی X360 متولد شود.این نشریه قرار است برای اولین بار در ماه April از آن رونمایی کند.البته این عنوان ربطی به شایعات در مورد دوباره سازی Halo Combat Evolved ندارد.
هنوز مشخص نیست که این عنوان یک بازی انحصاری X360 است یا خیر,فقط بر اساس گفته ی OXM این عنوان برای اولین بار فقط در این نشریه رونمایی خواهد شد.

tl64r5bdyk8bji98cgu5.jpg

http://tehranpic.net/images/ok4yv6hdw74yp3lupp5.jpg

همانطور که در بالا مشاهده می کنید جلد مجله یک بک گراند آبی رنگ دارد و به نظر می رسد که نقشه ی یک ساختمان است.
حدس هایی زده می شود مبنی بر اینکه ممکن است این بازی Syndicate یا Rainbow 6 باشد که Jon Hicks ادیتور مجله هیچکدام را تائید و یا تکذیب نکرد.
به هر حال به نظر می رسد که رونمایی از این عنوان بنا به درخواست ناشرش به تعویق افتاده است و بنا به گفته ی Hicks بعید است در آینده ای نزدیک شاهد رونمایی آن باشیم.ولی چیزی که مشخص است این است که به زودی باید منتظر معرفی یک بازی بزرگ باشیم.​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alien87

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Perfect Dark که روی 360 هم اومده بود. طبق جمله بندی ای که نوشته به نظر میرسه عنوانی باشه که اصلا روی کنسول های نسل جدید نبوده.
پس اخرین احتمالی که میدم شماره جدید از Blinx باشه که خیــــــلی دوستش دارم.
:D.
اگر شینمو3 باشه.... There Will Be Only Caper :D.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بازی huxley : the dystopia یادتون است؟ بازی اواخر نسل گذشته برای نسل جدید معرفی شد ولی هیچ خبری ازش نشد احتمالا اون باشه.

داره میگه Reboot ! یعنی بازیی که قبلا نسخه هایی ازش ساخته شده. و الآن دوباره میخواد با المان های تازه، از نو و احتمالا با داستان جدید ادامه پیدا کنه
=====================

به شخصه فکر میکنم یا Hitman باشه یا Rainbow Six ! اگه چشم من درست ببینه اون مربع ها وسایل داخل اتاق هست و سبک ساختمون های تو عکس که به این دو تا میتونه شبیه باشه :d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
سلام!
به نظر من شماره جدید Panzer Dragoon هست که با اسم رمز Project Draco تو TGS پارسال معرفی شد. الان میخوان رسما بگن اسمش Panzer Dragoon هست و اطلاعات بازیش را منتشر کنند :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,978
نام
محمد امین
نقشه خیلی کامل و با جزئیات هست به احتمال زیاد یک بازی هست که از همه جنبه های محیط استفاده میکنه مثل Splinter Cell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر