Onimush 4 :dawn of the dreams

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
توجه به كساني كه ps2 دارند
ابر بازي Onimush 4 :dawn of the dreams امروز در بازار بصورت زاپني موجود است اما ناراحت نباشيد مثل دويل مي كراي 3 ميتوان ان را انگليسي كرد يعني در قسمت Option دو تا نوشته اول را عوض كنيد تا ديالوگ ها و نوشته ها عوض شود يعني شما ميتوانيد 2 ماه زودتر از عرضه جهاني ان را به پايان برسانيد واقعا يك روز رويايي است امروز(چه روزيه)
اما اين بازي در 2 تا دي وي دي تبعيه شده كه هر دو تا بازي است و قيمت ان 6000 تومان است براي خريد فروشگاه رضا پاز لباف ميدان امام خميني الان داره (تبليغ نميكنم ولي فقط اين مغازه داره)
پس بشتابيد براي شاهكار كاپكم من يه خرده رفتم خيلي باحاله مخصوصا دمو اولش با اهنگش
به همه تبريك ميگم
حسام

آخرین ویرایش:

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نوشته شده توسط alprh:
خیلی هیجان دارم . نمیتونم برم بیرون چون بارونه . میشه یکم در موردش توضیح بدی ؟
دوست عزیز انگلیسیش رو درست نمیتونیم بفهمیم:neutral: اونوقت شما برای نسخه ntsc/j این بازی هیجان داری :) اگه دوست داری تا از این بازی زده بشی برو بخرش ولی اگه صبر کنی تا نسخه انگلیسش به بازار بیاد اونوقت بهترین نسخرو بازی خواهی کرد:p

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط solid2snake:
دوست عزیز انگلیسیش رو درست نمیتونیم بفهمیم:neutral: اونوقت شما برای نسخه ntsc/j این بازی هیجان داری :) اگه دوست داری تا از این بازی زده بشی برو بخرش ولی اگه صبر کنی تا نسخه انگلیسش به بازار بیاد اونوقت بهترین نسخرو بازی خواهی کرد:p
دوست عزیز اگه خوب دوبله نشد به انگلیسی اونوقت حال نمی ده از من می شنوی برو بخرش اصلا هم زده نمیشی

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نوشته شده توسط gamestation:
دوست عزیز اگه خوب دوبله نشد به انگلیسی اونوقت حال نمی ده از من می شنوی برو بخرش اصلا هم زده نمیشی
اخه مگه میشه که خوب تبدیل نشه capcom که مثل بقیه شرکتا نیست من که اصلا با نسخه ntsc/j یه بازی حال نمیکنم

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
اخه مگه میشه که خوب تبدیل نشه capcom که مثل بقیه شرکتا نیست من که اصلا با نسخه ntsc/j یه بازی حال نمیکنم
آخه عزیزه من مگه Oni 1 رو ندیدی چقدر بد بود اصلا ربطی نداره در ضمن شاید شرکت Capcom
تبدیلش نکرد از کجا معلوم

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
با تغيير موارد گفته شده در Option تمامي بازي بصورت انگليسي ميشه ؟ يعني مكالمات بين شخصيتها ، متن هاي موجود در بازي و ... ؟
اگر اينجوري باشه كه خيلي عالي ميشه !

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
یعنی اینکه بازی در 2dvd به بازار ارایه شده مثل devil may cry 2 که دو تا dvd بود:exclaim:
میشه بگی رو پی اس تو چه توری میشه از 2 تا دی وی دی استفاده کرد؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
همونطور كه گفتم در قسمت Option ميتوانيد منو ها و ديالوگ ها را كاملا انگليسي كنيد حتي زير نويس ها اين اولين بازي اينجوري نيست كه اومده دويل مي كراي و سايلنت هيل رو يادتون نيست
خيلي با حال شده سبك بازي به كل عوض شد روحيات شخصيت اصلي يعني Soki شبيه دانته شده و خيلي شادابه و مغرور است دوربين بازي 3 بعدي كامل است و شما بر روي ان كنترل داريد و در بيشتر مبارزات شما 2 كار اكتر را كنترل ميكنيد به طوري كه با L2 عوض ميشود
در كل من 5 ساعت رفتم خوبه هنوز ديسك 2 نشده ولي فكر كنم طولانيه
دمو هاش هم بيشتر شده

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط alprh:
یه جا خوندم که میشه بازیکن رو طول بازی تغییر داد . میشه در این مورد یکم توضیح بدی؟
در طول بازي به جز شخصيت اصلي (Hideyaso soki ) با دوستان او ميتوانيد بازي رو پيش ببريد به طوري كه در بعضي از مراحل با زدن L2 عوض ميشه و با شخصيتي كه همراه شماست بازي را پيش ميبريد و به شخصيت ديگر كه بازي نميكنيد ميوانيد دستور حمله و دفاع و .. دهيد كلا سيستم خوبيه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر