One Finger Death Punch | PC

One Finger Death Punch
Developer: Silver Dollar Games
Publisher: Steam, Desura
Genre: 2D Fighting
Release Date: Sep-19-2013

ofdp_box.jpg

چیزی به انتهای سال 2013 نمونده و من کم کم خودمو آماده می‌کردم تا از بین یکی از دو بازی Guacamelee و Brothers A Tale Of Tw Sons یکیشو به عنوان بازی سال انتخاب کنم که ناگهان با بازی One Finger Death Punch روبرو شدم که کار رو برای انتخاب سخت تر کرد و همه ی معادلات به هم خورد!

ofdp-(1).jpg

One Finger Death Punch یک بازی مبارزه‌ای دو بعدیست که شخصیتهایش را چند آدمک خطی تشکیل می دهند. اگر کارتون گوتلاس و یا Xiao Xiao را قبلاً دیده باشید, کاملاً با این سبک طراحی آشنایی دارید. با اینکه گرافیک بازی ساده هست ولی از رنگ‌آمیزی و انیمیشن های خوبی برخوردار هست و از قسمت گرافیک نمره ی خیلی خوبی می گیرد.

ofdp-(4).jpg

ولی چیزی که باعث شده که من این بازی را به عنوان یکی از 3 بازی برتر سال معرفی کنم. گیم پلی بسیار ساده و در عین حال نوآورانه و جذاب بازیست. در این بازی, شخصیت شما در مرکز صفحه قرار می‌گیرد و حتی نمی‌تواند به سمت چپ یا راست حرکت کند! دشمنها از سمت چپ و یا راست به سمت او می‌آیند و او تنها باید نزدیکترین دشمنی که نزدیکش می‌شود را تشخیص داده و با انجام انواع و اقسام حرکات رزمی او را از پای درآورد.

ofdp-(2).jpg

همانطور که از اسم بازی هویداست, شما در هر لحظه فقط باید با یک دکمه (کلیک چپ یا راست ماوس) و یا (دکمه های جهت دار چپ یا راست کیبورد), نزدیکترین دشمن را تشخیص داده و با یک حرکت فنی او را زمین گیر کنید. وجود انواع و اقسام سلاح های سرد (شمشیر, نانچیکو, نیزه, گرز, تیر کمان و …), امکان آپگرید سلاح ها, کمبوهای مختلف با صحنه آهسته های زیبا و هیجان انگیز, صدای زیبای گوینده ی بازی و تنوع بسیار خوب حریفان, از جمله نکات مثبت بازیست.

ofdp-(3).jpg

آیا برای تجربه ی یکی از بهترین بازی های سال آماده اید؟ :d

130 MB

One_Finger_Death_Punch_v1.2-VACE

وبسایت رسمی

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
من خودم می خواستم دیشب معرفیش کنم حالش نبود!:d
بازی خیلی جذابیه!اون صحنه اهسته هاش فوق خشنه!:d

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
با تشکر بابت معرفی بازی این بازی یک ماه پیش بازی کردم فوق العاده س:x
فقط یه چیز این بازی از پس هیجانش بالاس که نمیفهمی داری موس داغون میکنی حتی خود بازی هم هشدار میده:d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب همونطور که میدونید قسمتی تو بازی قرار داره به اسم Survival که باید تا حد امکان دووم بیارید و بر اساس مدت زمان تحمل و تعداد کشته ها, بهتون امتیاز میده. هر کی خواست یه مسابقه ای راه بندازیم, امتیازاتشو آپلود کنه و عکسشو تو همین تاپیک قرار بده... (امتیازات در قسمت High Scores در منوی اصلی ذخیره میشه)

این هم از بیشترین امتیاز من تاکنون:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
رکورد من 503 کشته :d
فقط مشکل اینه که وقتی بازی تموم میشه بازی گیر میکنه از بازی میاد بیرون

منتظر رکوردهای بیشترت هستم ;)
آخرین نسخه ی بازی رو داری؟ ورژن 1.2؟
Microsoft Visual C++ 2005
تا
Microsoft Visual C++ 2013
رو نصب داری؟

================================

من تمام 250 مرحله ی قسمت آسون رو حداقل با یکی از مدالها تموم کردم وحالا رفتم به قسمت سخت تر. تمام skill ها رو هم آزاد کردم! بعد از تموم کردن قسمت آسون, یه ویدیو هم از سازنده پخش میشه که درباره ی بازیهای ایندی صحبت میکنه... (که البته تمام ویدیوهای بازی رو میتونید تو فولدر Content بازی نگاه کنید)

این هم اون کارتون کوتاهی که چند سال پیش دیدم و شباهت بسیاری به این بازی داره. با فلش ساخته شده و همش یه مگه:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
هنوز مثل یکی دو هفته پیش که هر روز بازی می کردم دستم گرم نشده :p فعلا این رکوردی که از قبلیم بهتره ولی هنوز با axivxi خیلی فاصله داره رو داشته باشین تا بعد:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
درود
من بازی را از دو جا دانلود کردم اکسرکت کردم و نصبش کردم اما وقتی رو ایکون بازی که عکس دسته ی xbox هست کلیک میکنم بازی close program میده ! چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر