Oddworld: New ‘n’ Tasty

بازی برای Xbox One هم تایید شد و چون بازی مهمیه و تاپیکی نداره، این تاپیک زدم براش:d

ubxe7ld9jg7phmwgyw00.jpg

Oddworld یکی از معروف ترین بازی های کلاسیک سبک پلتفرمر است که اولین نسخه آن حدودا 17 سال پیش عرضه شد و جدید ترین نسخه آن، Oddworld: New ‘n’ Tasty انتشار برای Linux, Mac, PC, PS3, PS Vita, Wii U و PS4 را در برنامه داشت.امروز آقای Lorne Lanning رئیس شرکت Oddworld Inhabitants (سازنده بازی) در مصاحبه با Eurogamer اعلام کرد که در نتیجه مذاکرات انجام شده با Microsoft، این بازی برای Xbox One نیز عرضه خواهد شد.
او گفت: "ما صحبت کردیم و مسئله را حل کردیم. مسئله را به نحو مثبتی حل کردیم."
او ادامه داد که همچنان امیدوار است مایکروسافت در سیاست های خود برای بازی سازان مستقل (که باعث تصمیم او برای عرضه نکردن بازی برای X360 و X1 شده بود) تغییراتی را اعمال کند، اما از جزئیات توافق خود با مایکروسافت چیزی نگفت.
با تشکر از the dark knight
تاریخ عرضه بازی برای Xbox One مشخص نشده.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
Oddworld: New 'n' Tasty development update on Xbox One, PS3, Vita, PC and Wii U versions - Oddworld: New 'n' Tasty! for Xbox One News
"The most recent version to be announced, it shouldn't come as much surprise to learn that development on the Xbox One version is still in its early stages," explains the blog. "We envisage a relatively short window before the game is ready for release, however, and expect the game to feature the same great visual and gameplay standards seen on the PlayStation 4 version."
فکر نکنم به این زودی ها منتشر بشه :(

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
Oddworld: New n’ Tasty | PS4

مطالب این پست از دوست خوبمون safety & peace هست. دیدم بازی تاپیک نداره گفتم بزنم تا جایی برای بحث و راهنمایی باشه.:d

Abe دوست داشتنی بار دیگر بازگشته است اما این بار نه در قالب پیکسل گونه و تاریخ مصرف گذشته قبل، بلکه با روحی تازه و در کالبدی جدید.

سازنده بازی،
Just Add Water به تازگی از جدیدترین عنوان این سری معروف پرده برداری کرده و این چیزی نیست جز نسخه Remake و HD شده قسمت اول این سری.

در نگاه اول، گرافیک بازی بیش از هر چیزی جلب توجه می کند. محیط های بازی همگی بازسازی شده و اندکی دستخوش تغییرات شده اند. Mudokons های دوست داشتنی همچنان در بازی وجود دارند و همچنان به بردگی مشغولند!
معماهای بازی نیز در قالب جدیدی باز خواهند گشت و همچنان باید برای فرار از کارخانه مخوف بازی یعنی
RuptureFarms و روسای خبیث آن بکوشید. بار دیگر در قالب Abe قرار می گیرید که باید از پس موانع و معماهای بی شمار و متنوع بازی و نیز نجات هم نوعان خود بکوشید و در این راه همواره و قدم به قدم باید مواظب سیستم های امنیتی کارخانه باشید که شما را غافلگیر نکنند.

آخرین ویرایش:

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
فوق العاده سخت البته رایگان
این بازی از ps one وجود داشت یادمه اون زمان روی دیسکهای مشکی دمو بود

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من تو پي اس وان سال ٧٧ يه مدت تو كلوپ بازيش ميكردم ١٠ ١١ سالم بود( كلا شايد دوبار سه بار بازي كردم فيوريتم نبود) الان بعد اونهمه سال اصلا يادم نبود اين همونه! اين تاپيك رو ديدم رفتم يوتوب قديمي رو ديدم و الحق ريمستر به اين ميگن! حتي سي جي رو از اول سه بعدي ساختن و ريل تايم رندر ميشه و تو پي اس وان سي جي بود! اينش خيلي جالب بود ولي خود بازيش رو زياد اينبار بعد اينهمه سال خوشم نيومد دوست نداشتم خيلي. ولينت هارت عاليه ولي :)

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
کسی این بازی رو پلات کرده ؟ همه ی تروفیا رو گرفتم الا تروفی odd messiah که با گرفتنش normal و easy رو هم میده ، و تروفی زیر 3 ساعت که باید بازی رو تموم کنی ، هم زیر 3 ساعت تموم کردم هم رو حالت hard همه رو آزاد کردم و good endingمیشم . ولی بازم تروفیای به این ساده گی رو نمیده :( داستان چیه ؟ کسی گرفته این تروفیا رو ؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
برای تروفیا سوالی داشتید بپرسید . برای تروفی hard هم فکر کنم همه ی چپترها رو باید 100% کنید . حالا اگه جواب داد اینجا میگم .

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
این بازی های هارد کور رو ولش کنید بشینید این بازی رو بازی کنید. خدایی خیلی خوب بود. البته تمومش نکردم ولی آخراشم. امتیاز بالاش حقشه. واقعا بازی شاهکاری بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر