Octagon | PC


Octagon
Platforms: PC - Mac - iOS - Android
Genre: Arcade - Unlimited Run
Release Date: 2014باز هم با یکی دیگر از بازیهای رکوردی, در خدمت شما رکورد زنان عزیز هستیم! و اینبار در دنیایی 8 ضلعی! شکل 8 ضلعی یکی از جالب ترین اشکال هندسی در دنیای ریاضیات است و در Octagon شما نقش یکی از آنها را بازی می کنید. در دنیایی که خود از ابعاد 8 ضلعی مانند تشکیل شده است.

کنترل بازی تنها با کمک سه کلید چپ و راست و پرش انجام می گیره و برای راحتی کار می تونید با کمک نرم افزار Xpadder, کلید ها رو روی گیم پد پیاده کنید که بنظرم از کیبود آسونتره. مانند اکثر بازیهای مشابه, باید از پرت شدن و یا برخورد با موانع جلوگیری کنید و این درحالیه که با پیشروی در مراحل, سختیِ کار و همچنین سرعت بازی افزایش پیدا میکنه. گرافیک بازی بسیار ساده, زیبا و رنگارنگ طراحی شده و کاملا مناسب حال و هوای بازیهایی در این سبک است. تعداد اندکی موسیقی هیجان انگیز هم چاشنی کار قرا داده شده اند تا جذابیت بازی رو افزایش دهند.

با اینکه نسخه های دیگر بازی از جمله نسخه های iOS و Android بصورت پولی عرضه شده اند ولی نسخه ی PC بازی کاملا رایگان می باشد. دو حالت مختلف در بازی وجود دارند. یکی حالت مرحله ایست که باید طول مسیر را از ابتدا تا انتها طی کنید و به مرحله ی بعدی بروید. و یکی هم حالت بی انتها که هر بار بصورت رندوم بارگزاری میشه و باید با استقامت بیشتر, سعی کنید زمان بیشتری رو به ثبت برسونید و در واقع رکورد بزنید. (در همان منوی اصلی با ماوس به سمت بالا اسکرول کنید تا بازی به حالت رکوردی وارد شود).

این هم اولین رکورد من:وبسایت رسمی:
Octagon - A Minimal Arcade Game With Maximum Challenge

لینک نسخه ی رایگان PC با حجم 15 مگ
http://cds.a7h6i5x3.hwcdn.net/octagon/Octagon_PC.zip

تصاویر:

screen800x500.jpeg


screen568x568.jpeg


octagon_3.jpg


octagon_4.jpg


screen1136x1136-35.jpeg


octagon_5.jpg


20140110-210452-600x300.jpg


 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر