PlayStation Nioh

5k65_nioh-badge-01-ps4-eu-12jul16.png

Developer: Team Ninja
Publisher: Koei Tecmo
Genre: Action RPG
Release Date: 7 Nov 2017
سفر های ویلیام آدامز....
این روزها یکی دیگر از عناوین انحصاری و بلند متا داران , کنسول معظم و بلند مرتبه ps4 نیز به جرگه آرشیو pc گیمر های عزیز پیوست...​
(چه دوست داشته باشید چه نه دیگه کم کم باید به اومدن بازی های بزرگ کنسول ها برای pc عادت کرد ......
در خلال جنگ های خونین بین سونی و ماکروسافت برنده قطعا pc بازها هستند.....)

krdy_picture35.jpg

حال بر آن دیدیم تایپیک این عنوان تحسین شده را به پا داریم (موندم چرا تا حالا کسی نزده ..) بلکه دوستان از تجربیات یکدیگر پند گیرند و گره ای از مشکلات گمیپلی خود بازکنند (مشکلات مربوط به درون بازی مثل کجا برم . ..این آیتم به چه درد می خوره ...غوله رو چجوری بکشم و ....اینا ... تایپیک مشکلات فنی جداست..) و ره توشه ای برای سفر سخت و دوشوار خود محیا سازند....​

akq4_picture2.jpg

در مورد داستان بازی هم همه چیز برمی گرده به آمریتا ...اصلا همه دنبال آمریتا هستند ( با آمریتا رائو اشتباه نشه ..آخه خیلی ها دنبال اونم هستند...) آمریتا یک سری سنگ های جادویی هستند که تو ژاپن اون موقع خیلی زیاد بوده ..از اون ور ملکه الیزابت نمی دونم چندم هم برای پیروزی بر اسپانیا عده ای رو به همراه آقایی که شما باشید (ویلیام آدامز ...ویلیام .....اصلا ویلی صدا کنید راحت باشید..) می فرسته پی آمریتا...مدت ها بعد شما رو تو زندان میندازن ( آخه چرا...) شما هم از اونجا که دلتون طاقت نداره می زنید بیرون ..حین فرار با یک حاج آقایی به نام ادوارد کلی ( ما بهش میگیم حاج ادوارد...بازم شما هر جور راحتین صداش کنید..) در گیر میشین و روح نگهبانتون رو می پیچونن...بعدش نمی دونم چی چی ....نمی دونم چی چی ....شما دوباره می روید ژاپن و....​

uu25_picture34.jpg

اگه طرفداره دارک سولز (سبک گیمپلی و سختی), اونیموشا ( جو و حال و هوای سامورایی )نینجا گایدن ( تیم نینجا و مبارزات سریع و کاتانا ) توی کیدن ( اون oni کله قرمزه آتیشیه...) و از همه مهمتر باز کردن صندوق ها با لگد به روش ریو هایابوسا هستید ...یکی از آرزو هاتون برآورده شده ....بریزید تو بازی و اگه فکر می کنید تو دارک سول خیلی شاخ هستید کور خوندید این بازی یه نموره سخت تره (بخاطر مبارزات سریعتر و ویلیام ضعیف تر , نبودن سپر ,حتی یک در قابلمه هم پیدا نمیشه بگیرید جلوتون ...و همینطور عدم پشتیبانی رسمی از موس...البت غیر رسمیش هست ...)​
پس بازی رو نصب کنید و از مرگ لذت ببرید.....​

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
من تازه از دیروز دارم بازی میکنم 16 ساعت بازی کردم مغزم ترکید چشام هیچی نمیدید چرا این بازی اینقدر سخته ؟ 4 تا باس کشتم روح گربه گرفتم تازه

چی جوری این همه امریتایی جمع کردی >؟ به منم یاد بده :o:((

ببخشید من قصد جسارت ندارم...ولی اگه دقت کنید ایشون دور دوم ,سوم بازی هستند و با درجه سختی بالاتر این مقدار آمریتاها بعد از لول های 180 ..220...اینا داده میشه که به همون نسبت هم افزایش هزینه برای لول آپ دارید و ..و شما بهتر چشم طمع به این مقدارهای فضایی آمریتا ندوزید...

ولی اگه می خواهید آمریتا زیاد تر بدست بیارید ...یکی از راه ها پوشیدن لباس هایی هست که باعث میشه چند درصد آمریتای بیشتری بگیرید یک مدلشون برای آمریتای بیشتر از یوکای ها هست و مدل های دیگش برای گرفتن آمریتا از انسان ها...که توی توضیحات لباس ها هست....

اما یک آیتم هست به اسم saisetsu shins sake که شبیه بطری شیر هست...استفاده از این آیتم باعث میشه برای مدت محدود با کشتن دشمنان آمریتای بیشتری بدست بیارید..فقط جایی این رو استفاده کنید که دشمنان هم زیاد باشند هم گنده منده ...چون روش کارش بصورت تصاعدی هست...

sn21_1.jpg

1ayb_untitled.jpg

ازین ساکی ها بخورید این علامت که همون نشانه آمریتا هست ظاهر میشه ...
اونوقت شما برای مدتی در حالت Amrita Boost بسر می برید
جلوتر که برید به یاری پروردگار , و اگر از جادو استفاده بکنید می تونید یک جادو یاد میگیرید به نام extraction talisman که اون هم باعث میشه با هر ضریه مقداری آمریتا کسب کنید....

wfxg_2.jpg

ولی چون ابتدای کار هستید و چهار تا غول کشتید ( ماشالله....خدا قوت...) یک مرحله فرعی Submission براتون باز شده به نام A request from ginchiyo که اونجا یک خانم شما رو همراهی میکنه بنابراین زیاد سخت نیست اون خودش همرو میکشه...یوکای های زیاد و مشتی هم برای نفله کردن وجود داره ..چند بار اونجا ول بچرخید....کلی آمریتا به جیب میزنیدو انشاالله بازی هم براتون آسون تر میشه...

jctz_nioh_1.jpg

اینجا رو میگم...
البته اینها چیزایی بود که به کله پوک من رسید ..بازهم اگه دوستان راه های دیگه ای دارند ..خوشحال میشیم به اشتراک بگذارند...

یه چیزی یادم رفت شما مطمئن هستید روحی که گرفتید ماله گربه هست ..آخه روح گربه بعد از تموم کردن بازی تو دی ال سی ها میشه گرفت....نمی دونم شاید هم من تصور غلطی از حیوانی به نام گربه دارم.....

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
ببخشید من قصد جسارت ندارم...ولی اگه دقت کنید ایشون دور دوم ,سوم بازی هستند و با درجه سختی بالاتر این مقدار آمریتاها بعد از لول های 180 ..220...اینا داده میشه که به همون نسبت هم افزایش هزینه برای لول آپ دارید و ..و شما بهتر چشم طمع به این مقدارهای فضایی آمریتا ندوزید...

ولی اگه می خواهید آمریتا زیاد تر بدست بیارید ...یکی از راه ها پوشیدن لباس هایی هست که باعث میشه چند درصد آمریتای بیشتری بگیرید یک مدلشون برای آمریتای بیشتر از یوکای ها هست و مدل های دیگش برای گرفتن آمریتا از انسان ها...که توی توضیحات لباس ها هست....

اما یک آیتم هست به اسم saisetsu shins sake که شبیه بطری شیر هست...استفاده از این آیتم باعث میشه برای مدت محدود با کشتن دشمنان آمریتای بیشتری بدست بیارید..فقط جایی این رو استفاده کنید که دشمنان هم زیاد باشند هم گنده منده ...چون روش کارش بصورت تصاعدی هست...

sn21_1.jpg

1ayb_untitled.jpg

ازین ساکی ها بخورید این علامت که همون نشانه آمریتا هست ظاهر میشه ...
اونوقت شما برای مدتی در حالت Amrita Boost بسر می برید
جلوتر که برید به یاری پروردگار , و اگر از جادو استفاده بکنید می تونید یک جادو یاد میگیرید به نام extraction talisman که اون هم باعث میشه با هر ضریه مقداری آمریتا کسب کنید....

wfxg_2.jpg

ولی چون ابتدای کار هستید و چهار تا غول کشتید ( ماشالله....خدا قوت...) یک مرحله فرعی Submission براتون باز شده به نام A request from ginchiyo که اونجا یک خانم شما رو همراهی میکنه بنابراین زیاد سخت نیست اون خودش همرو میکشه...یوکای های زیاد و مشتی هم برای نفله کردن وجود داره ..چند بار اونجا ول بچرخید....کلی آمریتا به جیب میزنیدو انشاالله بازی هم براتون آسون تر میشه...

jctz_nioh_1.jpg

اینجا رو میگم...
البته اینها چیزایی بود که به کله پوک من رسید ..بازهم اگه دوستان راه های دیگه ای دارند ..خوشحال میشیم به اشتراک بگذارند...

یه چیزی یادم رفت شما مطمئن هستید روحی که گرفتید ماله گربه هست ..آخه روح گربه بعد از تموم کردن بازی تو دی ال سی ها میشه گرفت....نمی دونم شاید هم من تصور غلطی از حیوانی به نام گربه دارم.....

راهنمایی کاملی بود دستت درد نکنه

والا روح گربه ای که میگم همون گربه هست یه چشمش کور هست

بازی خیلی سخته واسه من اگه بیشتر از 2 نفر بیان من میمیرم چون وقتی یکی رو میزنم یکی دیگه میاد می ترکونه منو هر چقدرم مراقب باشم البته من لباسام سبک انتخاب میکنم که استامینام دیرتر خالی شه زودتر پر شه

کلا سوال اصلی من اینه ایا چیز مخفی ایتم مخفی چیزی هست من بگیرم قویتر بشم ؟

یه سوال دیگه بیشتر سعی کنم اسلحه بسازم یا بخرم بهتره اخه یه تبر دارم همینطوری قویش دارم میکنم

• Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
راهنمایی کاملی بود دستت درد نکنه

والا روح گربه ای که میگم همون گربه هست یه چشمش کور هست

بازی خیلی سخته واسه من اگه بیشتر از 2 نفر بیان من میمیرم چون وقتی یکی رو میزنم یکی دیگه میاد می ترکونه منو هر چقدرم مراقب باشم البته من لباسام سبک انتخاب میکنم که استامینام دیرتر خالی شه زودتر پر شه

کلا سوال اصلی من اینه ایا چیز مخفی ایتم مخفی چیزی هست من بگیرم قویتر بشم ؟

یه سوال دیگه بیشتر سعی کنم اسلحه بسازم یا بخرم بهتره اخه یه تبر دارم همینطوری قویش دارم میکنم

والا اینکه آیتم مخفی هست که قویتر کنه سوال من هم هست بعد از دوبار تموم کردن بازی ..... هنوز چیزی پیدا نکردم.......
ولی کلا استفاده از جادو میتونه خیلی بازی رو راحت تر و دلنشین تر کنه...بنظرم کم کم باید برید سراغش.....

راستی به قسمت Titles حتما سر بزنید توی منو , البته اگه تا حالا سر نزنید ...تا حالا احتمالا کلی prestige point گرفتید ...برید قسمت prestige summary ,اونجا میشه کلی آپگرید های متفاوت انجام داد که ربطی هم به لول و آمریتا نداره....و با انجام یک سری کارها مثلا کشتن 100 نفربا تبر ...یا نصف کردن 50 تا یوکای با شمشیر و...اینها , که اصلا نصفشون رو خود به خود شما انجام میدید توی بازی...بهتون prestige point میده و توی دو قسمت آپگرید هایی برای شخصیت شما در نظر گرفته شده مثلا افزایش درصد آمریتا دریافتی , افزایش شانس , افزایش قدرت های نینجایی و.....اینها....

0sl3_1.jpg

اینکه بیشتر از دو نفر بیان میمیرین...مساله ای هست کاملا طبیعی, من هم خیلی مردم و ترکیدم و خواهم مرد و ترکید...
بهترین راه هم فرار هست تا یکیشون دنبالتون بیاد..خجالت هم نداره....

البته اگه از دور با تفنگ کله یکشون رو بترکونید هم راه کاریه که جای بحث داره...:Sniper:

یک 100 ساعتی که بازی کنید خودتون اونقدر تجربه و مهارت بدست میارید که اگه 6 نفر هم بریزند سرتون , براحتی از لابه لاشون جاخالی میدید و سر از بدنشون و پا از لگنشون جدا میکنید که باورش برای خود شما هم سخت خواهد بود..

ولی استفاده از اسلحه های دراز مثل نیزه یا شمشیر بزرگ روی استنس میانی برای مبارزه با دو سه تا دشمن بهتره....چون یه دور بچرخونید به دو سه نفر اصابت میکنه....استفاده از تبر تو این مواقع نشان از روحیه شهادت طلبی شما داره..!!!:no:

در مورد اسلحه بهتره هیچ کاری نکنید نه بخرید نه بسازید چون توی خود بازی اسلحه های خیلی بهتری بهتون مجانی میده ...تا جایی هم اسلحه ها رو قوی کنید که قیمت ها معقول هست چون تا یک جاهایی دیگه قیمت ها خیلی تحت تاثیر تورم قرار میگیره ...و نمی ارزه ..یهو میبینید تو مرحله بعد اسلحه ای بدست میارید به طور کاملا مفتکی که از اسلحه میلیونی شما قویتره.....

اون گربه کوره رو هم به من آخر بازی داد. ..:o..!!...و این خود نشانه دیگری است از اقبال بلند شما در بازی ...

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
اون گربه کوره رو هم به من آخر بازی داد. ..:o..!!...و این خود نشانه دیگری است از اقبال بلند شما در بازی ...
فکر کنم منظور این دوستمون اینه که به جایی از داستان رسیده که هانزو گربه خودش رو به ویلیام میده و از اون به بعد گربه در ادامه داستان همراه شخصیت اصلیه و راهنماییش میکنه وگرنه به عنوان روح محافظ فقط توی DLC اضافه میشه:D

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
والا اینکه آیتم مخفی هست که قویتر کنه سوال من هم هست بعد از دوبار تموم کردن بازی ..... هنوز چیزی پیدا نکردم.......
ولی کلا استفاده از جادو میتونه خیلی بازی رو راحت تر و دلنشین تر کنه...بنظرم کم کم باید برید سراغش.....

راستی به قسمت Titles حتما سر بزنید توی منو , البته اگه تا حالا سر نزنید ...تا حالا احتمالا کلی prestige point گرفتید ...برید قسمت prestige summary ,اونجا میشه کلی آپگرید های متفاوت انجام داد که ربطی هم به لول و آمریتا نداره....و با انجام یک سری کارها مثلا کشتن 100 نفربا تبر ...یا نصف کردن 50 تا یوکای با شمشیر و...اینها , که اصلا نصفشون رو خود به خود شما انجام میدید توی بازی...بهتون prestige point میده و توی دو قسمت آپگرید هایی برای شخصیت شما در نظر گرفته شده مثلا افزایش درصد آمریتا دریافتی , افزایش شانس , افزایش قدرت های نینجایی و.....اینها....

0sl3_1.jpg

اینکه بیشتر از دو نفر بیان میمیرین...مساله ای هست کاملا طبیعی, من هم خیلی مردم و ترکیدم و خواهم مرد و ترکید...
بهترین راه هم فرار هست تا یکیشون دنبالتون بیاد..خجالت هم نداره....

البته اگه از دور با تفنگ کله یکشون رو بترکونید هم راه کاریه که جای بحث داره...

یک 100 ساعتی که بازی کنید خودتون اونقدر تجربه و مهارت بدست میارید که اگه 6 نفر هم بریزند سرتون , براحتی از لابه لاشون جاخالی میدید و سر از بدنشون و پا از لگنشون جدا میکنید که باورش برای خود شما هم سخت خواهد بود..

ولی استفاده از اسلحه های دراز مثل نیزه یا شمشیر بزرگ روی استنس میانی برای مبارزه با دو سه تا دشمن بهتره....چون یه دور بچرخونید به دو سه نفر اصابت میکنه....استفاده از تبر تو این مواقع نشان از روحیه شهادت طلبی شما داره..!!!:no:

در مورد اسلحه بهتره هیچ کاری نکنید نه بخرید نه بسازید چون توی خود بازی اسلحه های خیلی بهتری بهتون مجانی میده ...تا جایی هم اسلحه ها رو قوی کنید که قیمت ها معقول هست چون تا یک جاهایی دیگه قیمت ها خیلی تحت تاثیر تورم قرار میگیره ...و نمی ارزه ..یهو میبینید تو مرحله بعد اسلحه ای بدست میارید به طور کاملا مفتکی که از اسلحه میلیونی شما قویتره.....

ممنون شایدم گربه نیست سگ هست نمیدونم ولی خیلی خیلی زود پر میشه وقتی هم میزنم برقی میشم شمشیرم زرد میشه راجب اسلحه دیگه میخوام اپدیت کنم پرتو پلا میگه گرون میگه قسمت تایتلن زود پیداش کرده بودم همش اپدیت کردم طومار هارو هم باز کردم فن یاد میده

ولی اصلا هیچی راجب نینجوتسو زدن چگونه زدنش نمیدونم یا جادویی که میگین اینا چطوریه کلی طومارش باز کردم

راستی این باس هزارپا رو هم دیدم واسه اولین بار زدمش چقدر ضعیف بود کیف کردم :Sniper:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
ممنون شایدم گربه نیست سگ هست نمیدونم ولی خیلی خیلی زود پر میشه وقتی هم میزنم برقی میشم شمشیرم زرد میشه راجب اسلحه دیگه میخوام اپدیت کنم پرتو پلا میگه گرون میگه قسمت تایتلن زود پیداش کرده بودم همش اپدیت کردم طومار هارو هم باز کردم فن یاد میده

ولی اصلا هیچی راجب نینجوتسو زدن چگونه زدنش نمیدونم یا جادویی که میگین اینا چطوریه کلی طومارش باز کردم

راستی این باس هزارپا رو هم دیدم واسه اولین بار زدمش چقدر ضعیف بود کیف کردم :Sniper:

برای استفاده از جادو و نینجتسو اول باید طومارشون رو باز کنید که این کار رو انجام دادید به سلامتی و دل خوش....بعد برید توی شراین برای راز و نیاز...تو قسمت Ready jutsu ...از اونجا جادوها و جوتسوهایی رو که فعال کردید میتونید انتخاب کنید..تعداد جادوهایی که میتونید بردارید محدوده و برای افزایش تعدادش باید قسمت magic و dexterity برای jutsu ,کاراکترتون رو آپگرید کنید.....بعد برید قسمت Item اونجا براشون Set Shortcut تعریف کنید( همون چهار تا مربع که توش دارو و دوا میریزید تا خدایی نکرده پرپر نشید...)بعد میتونید مثل یک آیتم معمولی توی بازی باهاشون رفتار کنید ...

خوبی جادو و نینجتسو اینه که هر بار برید دعا بخونید خدا خودش براتون پرش میکنه ...جادوهای آتیشی و جوتسو های سمی خیلی پر کاربردند چون مرگ تدریجی رو برای دشمنان رقم میزنند...توی طومارهای جادو یکی هست به اسم Sloth Talismans که توی یک ماموریت از قسمت Dojo آزاد میشه اونو حتما آپگرید کن و با خودت همراه داشته باش ...این جادو سرعت دشمن ها رو کم میکنه و بشدت کاربردی هست....

oje2_untitled.jpg

جادوها و جوتسو ها میشن مثل آیتم معمولی و میان اینجا
اون جادو که گفتم اون پایینی هست...همون که عکس یک نون خشکیه که روز پر کاری رو در پیش داشته...
یعنی اگه شده Elixirs بر نداری, اینو بردار...
این خونه های شورتکات رو هم بعدا میتونی از آهنگر بخری و تعدادشون رو زیاد کنی

آره هزارپا خیلی راحته...کلا تو این بازی یک قانون نانوشته وجود داره که میگه هر چی باس فایت بزرگ تر باشه کشتنش راحت تره ..شما از اون باس هایی باید بترسی که هم قد و قواره خودتون هستند....عجله نکن وقت کیف کردن اونها هم می رسه و اون عزیزان هم همچین حسی رو راجع به شما پیدا خواهند کرد... >:)...>:)

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
برای استفاده از جادو و نینجتسو اول باید طومارشون رو باز کنید که این کار رو انجام دادید به سلامتی و دل خوش....بعد برید توی شراین برای راز و نیاز...تو قسمت Ready jutsu ...از اونجا جادوها و جوتسوهایی رو که فعال کردید میتونید انتخاب کنید..تعداد جادوهایی که میتونید بردارید محدوده و برای افزایش تعدادش باید قسمت magic و dexterity برای jutsu ,کاراکترتون رو آپگرید کنید.....بعد برید قسمت Item اونجا براشون Set Shortcut تعریف کنید( همون چهار تا مربع که توش دارو و دوا میریزید تا خدایی نکرده پرپر نشید...)بعد میتونید مثل یک آیتم معمولی توی بازی باهاشون رفتار کنید ...

خوبی جادو و نینجتسو اینه که هر بار برید دعا بخونید خدا خودش براتون پرش میکنه ...جادوهای آتیشی و جوتسو های سمی خیلی پر کاربردند چون مرگ تدریجی رو برای دشمنان رقم میزنند...توی طومارهای جادو یکی هست به اسم Sloth Talismans که توی یک ماموریت از قسمت Dojo آزاد میشه اونو حتما آپگرید کن و با خودت همراه داشته باش ...این جادو سرعت دشمن ها رو کم میکنه و بشدت کاربردی هست....

oje2_untitled.jpg

جادوها و جوتسو ها میشن مثل آیتم معمولی و میان اینجا
اون جادو که گفتم اون پایینی هست...همون که عکس یک نون خشکیه که روز پر کاری رو در پیش داشته...
یعنی اگه شده Elixirs بر نداری, اینو بردار...
این خونه های شورتکات رو هم بعدا میتونی از آهنگر بخری و تعدادشون رو زیاد کنی

آره هزارپا خیلی راحته...کلا تو این بازی یک قانون نانوشته وجود داره که میگه هر چی باس فایت بزرگ تر باشه کشتنش راحت تره ..شما از اون باس هایی باید بترسی که هم قد و قواره خودتون هستند....عجله نکن وقت کیف کردن اونها هم می رسه و اون عزیزان هم همچین حسی رو راجع به شما پیدا خواهند کرد... >:)...>:)
دمت گرم خیلی کمکم کردی فقط یه سوال دیگه الان کهمیبینم فکر کنم 9 تا از هر جوتسو اتیش برق داری واسه من 3 تاست با اپدیت کردن کدومشون اینا تعدادشون بیشتر میشه اون یارو نون خشکیه هم خیلی عالیه ولی 2 تا بیشتر ندارم :((

خوراکم از دست دادن روح امریتا هست یعنی دیوانه میشم وقتی این اتفاق میوفته اخرم یه جای خوب پیدا نکردم ارمیتا خوب جمع کنم اپدیت کنم

کلا بیشترین چیزی که باید اپدیت بشه بین بادی استامینا این جیزا کدومشون مهمتره بیشتر اپدیت کنم بعدش با 1 ضربه میمیرم

یه چیز مهم دیگه الان درصد وزنی که حمل میکنم فکر کنم 43 درصد باشه میخوام بدونم ایا این تاثیر داره یا نه مثلا تا 70 درصد هیج تفاوتی تو استامینا من ایجاد نمیکنه

یه سوال دیگه تو قسمت hidden پیرمرده هست اون قسمت یه جا داره نوشته میشه بازیکن عوض کرد این داستانش چیه کلا نیوه عوض میشه یکی دیگه جاش میاد ؟ بهتره بدتره ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
دمت گرم خیلی کمکم کردی فقط یه سوال دیگه الان کهمیبینم فکر کنم 9 تا از هر جوتسو اتیش برق داری واسه من 3 تاست با اپدیت کردن کدومشون اینا تعدادشون بیشتر میشه اون یارو نون خشکیه هم خیلی عالیه ولی 2 تا بیشتر ندارم :((

خوراکم از دست دادن روح امریتا هست یعنی دیوانه میشم وقتی این اتفاق میوفته اخرم یه جای خوب پیدا نکردم ارمیتا خوب جمع کنم اپدیت کنم

کلا بیشترین چیزی که باید اپدیت بشه بین بادی استامینا این جیزا کدومشون مهمتره بیشتر اپدیت کنم بعدش با 1 ضربه میمیرم

یه چیز مهم دیگه الان درصد وزنی که حمل میکنم فکر کنم 43 درصد باشه میخوام بدونم ایا این تاثیر داره یا نه مثلا تا 70 درصد هیج تفاوتی تو استامینا من ایجاد نمیکنه

یه سوال دیگه تو قسمت hidden پیرمرده هست اون قسمت یه جا داره نوشته میشه بازیکن عوض کرد این داستانش چیه کلا نیوه عوض میشه یکی دیگه جاش میاد ؟ بهتره بدتره ؟

اون 9 تا گلوله آتیشی با کد یمین و عرق جبین بدست اومده......[-(

اونجایی که طومارمثلا جادوی آتیشی رو باز میکنید..اکثر این جادو ها و جوتسو ها 3 تا مرحله و لول دارند.....اگه مثلا هر 3 تا شو تا آخرین درجه بخرید...اونوقت توی منویی که جادو هاتون رو انتخاب میکردید میبینید 3 تا از این نوع جادو هست با شماره لول های 1 و 2و 3 ...که هر کدوم اجازه 3 تا گلوله به شما میده...باید هر 3 تا شو انتخاب کنید جمعا میشه 9 تا و توی بازی همشو روی هم نشون میده ولی خوب چون محدودیت برداشت جادو دارید شاید نتونید چیزهای دیگه بردارید پس بهتره توی قسمت لول آپ برای داشتن انتخاب های بیشتر رو قسمت Magicسرمایه گذاری نیکو به عمل بیاورید....

برای آپگرید نظر شخصیم رو میگم شاید بقیه مخالف باشند....

بنظرم روی بادی زیاد حساس نباشید..فکر نکنید که اگه بادی رو مثلا خیلی ببرید بالا دیگه به راحتی نمیمیرید..در ضمن با آپگرید جاهای دیگه یک 5 تایی هم به بادی خود بخود اضافه میشه ...بعد دقت کنید که با کدوم اسلحه خوب بازی میکنید و مهارت دارید ....

مثلا برای تبر strength خوبه..که اینا رو جلوش نوشته...ولی به نظرم روی هر سه تای heart و stamina و strength بیشتر آمریتا حروم کن...

کلا تو این بازی هم مفهوم Soft Cap وجود داره ...یعنی مثلا 4 بار مثلا heart رو آپگرید میکنید میبینید خیلی خوبه و Ki و مبارزه با شمشیر بزرگ خیلی خوب بالا میره بعد یک دفعه برای بار پنجم دیگه عدد قابل توجهی اضافه نمیشه...اونوقت وقت تغییر جهت به یک قابلیت دیگست مثلا strength ... پس نمیشه روی یک قسمت قفل کرد ...

اگه با یک ضربه میمیرید بهتره توی پوشش و تیب ظاهریتون تجدید نظر کنید البته به ضربه ای که میخورید هم بستگی داره که مال کی باشه....ولی اگه مردید و آمریتای زیادی کف خیابون موند میتونید از آیتمی به شکل شمع های قرمز استفاده کنید...اونوقت همه آمریتاها از دور به همراه روح نگهبان ارسال میشه...ولی این آیتم خیلی کمیابه پس وقتی استفاده کنید که صرفه اقتصادی داشته باشه....توی این پست اسم و عکسش هست.....

Death & amrita!!

برای جمع کردن آمریتا میتونید هر از چندگاه به ماموریت های twilight missions سر بزنید (گوشه نقشه که با علامت بی نهایت قرمز رنگ مشخص شده)..البته اگه جرات دارید ...اونجا چون لول دشمنها بالاتره آمریتای بیشتری بهتون میدن...اگـــــــه بتونید بکشیدشون......:-s....
درصد وزن هم 100% تاثیر داره حتی توی راه رفتن شما...ولی اگه توی ki pulseبه درجه ی بالایی از مهارت برسید زیاد با مشکل کم آوردن ki یا همون استامینا توی مبارزات مواجه نمیشید...ولی آپگرید stamina همیشه نتایج خوبی رو در پی داره..به جاهای دیگه شما هم سود میرسونه ...

اگه منظورت از پیرمرده همون کچله سیبیل قشنگه هست ...تو این پست قبلا توضیح دادم....

Hidden Teahouse

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام لول 92 شدم خیلی خیلی الان ارمیتا میخواد واسه یه اپدیت 280.000 هزارتا میخواد ~X(

سوال یه سری شمشیر و لباس دارم که اسپیشالشون خاموشه نوشته فولان چیزا رو داره ولی خاموشه اینا رو چی جوری باید فعال کنم ؟
یعد خیلی بازی سخت شده الان فکر کنم مرحله 16 بازی هستم محیط تاریکی هست بعد اختلاف لول مرحله با لول من بالاتر از 30 تا شده x_x

این اژدها چند سر چی جوری بکشمش 4 تا کله میشه نمیشه زد

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام لول 92 شدم خیلی خیلی الان ارمیتا میخواد واسه یه اپدیت 280.000 هزارتا میخواد ~X(

سوال یه سری شمشیر و لباس دارم که اسپیشالشون خاموشه نوشته فولان چیزا رو داره ولی خاموشه اینا رو چی جوری باید فعال کنم ؟
یعد خیلی بازی سخت شده الان فکر کنم مرحله 16 بازی هستم محیط تاریکی هست بعد اختلاف لول مرحله با لول من بالاتر از 30 تا شده x_x

این اژدها چند سر چی جوری بکشمش 4 تا کله میشه نمیشه زد

اگه اسپیشیال فعال نیست دو حالت داره

1.یا شما باید همه لباس های اون مدل رو کامل داشته باشید و بپوشید (set pieces ) مثلا کلاه و شلوار و دسبند و شورت و همه رو از یک مجموعه لباس خاص...حالا اگه دو سه تاش رو هم بپوشید یک چیزایی فعال میشه....

2. یا اینکه شما توانایی تون توی یک شاخه مثلا strength کمتر از حد مورد نیاز اون اسلحه یا لباسه..(stat requirement… کمه)

نمی دونم مرحله 16 دقیقا کجا میشه ولی تا اونجا که یادم میاد اژدهای 4 کله ای ندیدم...(البته من و شما تعاریف مون از حیوانات زیاد با هم مچ نیست این موضوع قبلا سر گربه به اثبات رسیده) مگر اینکه شما به انتهای بازی رسیده باشید اونجا یک مار یا اژدها هشت سر هست که روی پشت بومه ...اگه اونجا هستید و منظورتون همونه با لول 92 باید بهتون تبریک گفت ولی لولتون برای اونجا همونطور که خودتون گفتید خیلی پایینه( بمیرم الهی ..چی کشیدید تا اینجا..:-s..:((..!!)

بهترین راه برای کشتن اوروچی یا همون اژدهاهه...مبارزه از راه دوره, یعنی یک چیزایی پرتاب کنی تو کلش تا بمیره....اگه از اسلحه استفاده میکنید canon دمیج زیادی میده..جادو هم خوبه ول بدید...ولی از همه بهتر کونای (از همون چاقو کوچیکا که قدیما جو موساشی تو شینوبی از خودش در می کرد) و شوریکن (ستاره های نینجایی) هست البته برای اینها باید مهارت های نینجاییتون رو زیاد تقویت کرده باشید...چون اینا رو سریع تر میشه پرتاب کرد و در رفت...مهمتر از ضربه زدن شما ضربه نخوردن از اوروچی هست...اونجا وسط همهمه و طوفان و هیاهو اگه دقت کنید سنگ های آمریتای گنده میافته روی سقف پشت اونها پناه بگیرید ...همه چی حله حتی با پرتاب سنگ هم میتونید بکشیدش....

باز هم نمیدونم شاید اونجا نباشید اینجا دیگه تقریبا یک نمه مونده به آخر بازی...اگه آلزایمر نگرفته باشم این تنها اژدهای بازی بود بخدا.....:-??
o9de_mqdefault.jpg

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
اره زدم ترکوندمش یوهاها اره لول پایین چون خیلی سریع بدون اعصاب بازی میکنم الان رسیدم فکر کنم مرحله اخر دوباره رفتم لندن ولی از انتهای مرحله اول باید برگردم سمت اول بازی

کلا اگه بخوام باس بکشم زیر 1 دقیقه میکشم بعضی از باس ها رو هم نمیدونم چرا راحت کشتم مثلا نوباناگا 3 سوت واسه اولین بار کشتم یا خود اروچی که ضعیف بود ولی به اژدها تبدیل شد 1 ساعت طول کشید چون گیج بودم
این روح سیمرغ خیلی خوبه جونت تمام میشه خودش فعال میشه واسه منی که اصلا حواسش به این چیزا نیست خوبه لول 94 مرحله اخرم 1 دونه میزنن میمیرم :))راز موفقیتم با لول کم درصد حمل سلاحمه 24 % یوهاها

ایش شروکین کونای اینا حال نمیده تو این بازی فقط مجیک خوبه 6 تا از اون کارگر خسته دارم یوهاها با 2 تا زره هست میزنم باس ها کیریتیکال ضربه میخورن 3 سوت میمیرن B-)

به هر حال ممنون شما خیلی منو راهنمایی کردین ایشااله که این هزار چشمه هم بکشم بعدش دیگه فکر کنم اعصاب این بازی رو نداشته باشم دوباره الکی از اول بازی کنم :>

ویرایش : تمام کردم این هزار چشمم واسه بار دوم سریع کشتمش چند تا نقشه اضافه کرد لول همه بالا فقط یه چیزی الان یه چیز اضافه شده که میشه روح نگهبانا رو اپدیت کرد به نظرتون کدوم اپدیت کنم و همچنان اسپیشال های مثلا روح نگهبانه دختر که دست اروچی بود دزدیده بود خاموشه یا خیلی از سلاح هام لول 102 شد بعد شما که 2 بار تمامش کردین مثلا چه دلیلی داره چیز خاصی اضافه میشه ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
اره زدم ترکوندمش یوهاها اره لول پایین چون خیلی سریع بدون اعصاب بازی میکنم الان رسیدم فکر کنم مرحله اخر دوباره رفتم لندن ولی از انتهای مرحله اول باید برگردم سمت اول بازی

کلا اگه بخوام باس بکشم زیر 1 دقیقه میکشم بعضی از باس ها رو هم نمیدونم چرا راحت کشتم مثلا نوباناگا 3 سوت واسه اولین بار کشتم یا خود اروچی که ضعیف بود ولی به اژدها تبدیل شد 1 ساعت طول کشید چون گیج بودم
این روح سیمرغ خیلی خوبه جونت تمام میشه خودش فعال میشه واسه منی که اصلا حواسش به این چیزا نیست خوبه لول 94 مرحله اخرم 1 دونه میزنن میمیرم :))راز موفقیتم با لول کم درصد حمل سلاحمه 24 % یوهاها

ایش شروکین کونای اینا حال نمیده تو این بازی فقط مجیک خوبه 6 تا از اون کارگر خسته دارم یوهاها با 2 تا زره هست میزنم باس ها کیریتیکال ضربه میخورن 3 سوت میمیرن B-)

به هر حال ممنون شما خیلی منو راهنمایی کردین ایشااله که این هزار چشمه هم بکشم بعدش دیگه فکر کنم اعصاب این بازی رو نداشته باشم دوباره الکی از اول بازی کنم :>

ویرایش : تمام کردم این هزار چشمم واسه بار دوم سریع کشتمش چند تا نقشه اضافه کرد لول همه بالا فقط یه چیزی الان یه چیز اضافه شده که میشه روح نگهبانا رو اپدیت کرد به نظرتون کدوم اپدیت کنم و همچنان اسپیشال های مثلا روح نگهبانه دختر که دست اروچی بود دزدیده بود خاموشه یا خیلی از سلاح هام لول 102 شد بعد شما که 2 بار تمامش کردین مثلا چه دلیلی داره چیز خاصی اضافه میشه ؟

اون دو سه تا مرحله که باس فایت های دو تایی هستند.ولی هنوز دی ال سی ها مونده که لول خیلی بالایی می طلبند ...خیلی... یعنی هر چی عدد لول بهتون نشون داد شما 70 تا بزارید روش ...دروغ میگه میخواد گولتون بزنه....تو دی ال سی هم مکان ها و باس فایت ها همه جدیدند...دشمن های جدید هم داره..(مثل آدم های کله هزارپایی رزیدنت اویل 4 و 5 و 6...)...

یک قسمت هم باز میشه به نام abyss که ته نداره و دنیایی هست برای خودش....جایی هست طبقه طبقه مثل آرنا توی بازی های دیگه تقریبا که حالت چلنج گونه داره ...چهار تا درد بی درمون میریزه سرتون مثلا شما از اول سمی هستید یا تیر ندارید و یا یه مشکلی...که برای برطرف کردنشون سوار قایق بشید و برید یک مرحله ای رو تموم کنید بعد برگردید برید توی غار و با باس فایت ها درگیر بشید.....من خودم زیاد بازی نکردم این قسمت رو اطلاع زیادی ازش ندارم چون اگه بمیرید از امریتا و پیشرفت خبری نیست و بیشتر حالت یک بار مصرف داره و خیلی خفنه...هر موقع غولش رو بکشید یک چیزایی گیرتون میاد و پیشرفتتون رسمیت پیدا میکنه...آیتم های توپی به نام Abyss items میده که از همون قانون تبعیت می کنه...999 طبقه داره که گویا در ایران تعداد کمی تونستن تمومش کنند....شاید هم نتونستند....:-?

هر کدوم از روح نگهبان ها رو که دوست داری آپگرید کن...من خودم از روی شکل حیون ها تصمیم میگرفتم تخصصی به قضیه نگاه نکردم تا حالا...البته اجازه دارید که دو تا بردارید و وسط مبارزه میتونید عوضشون کنید...ولی این دو تایی که انتخاب میکنید براساس عنصری که دارند مثلا آتیش یا برق و اینا انتخابشون باعث منفعت های زیر میشه :

• •ELEMENTAL DAMAGE: 2 spirits with same element

• •WEAKEN MELEE WEAPONS: fire + water

• •KI RECOVERY SPEED: fire + wind

• •LUCK: fire + earth

• •QUICK ATTACK DAMAGE: fire + lightning

• •LIFE RECOVERY (AFTER USING LIVING WEAPON): water + wind

• •LIFE: water + earth

• •EXTEND ELEMENTAL EFFECT: water + lightning

• •GUARD KI REDUCTION: wind + earth

• •DASH SPEED: wind + lightning

• •ELEMENTAL DAMAGE REDUCTION (GUARD): earth + lightning
مثلا من خودم اکثرا گاو رو با ببر برمیدارم که این امر باعث میشه luck برای من افزایش پیدا کنه....حال شما که سیمرغ رو دوست دارید و سریع هم بازی میکنید به نظرم بهتره یک روح برقی مثل مثلا خرس یا خرگوش بردارید که قدرت ضربات سریع تون افزایش پیدا کنه.....بار دوم که هیچی نیست ملت دارن دور هفتم هشتم رو تجربه میکنند...تو دور بعدی داستان و مراحل که همونه با لول های بالاتر ولی لباس ها و اسلحه های مدل جدید با قابلیت های جدید پیدا میشه و لول همه چیز میره بالا دیگه کلا اعتیاد ناجوری داره بازیش (سازنده ها فرض رو بر این گذاشتند که شما 2 یا 3 بار بازی رو تموم میکنید بعد میرید سراغ دی ال سی ...یو هاها...:-")

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
چجوری میشه فلاسک جونشو بیشتر کرد؟

هــــــــــیچ جوری!!...:no:...
یعنی به طور طبیعی از 8 تا بیشتر نمیشه....که اولای بازی 3تا هست و با پیدا کردن کوداما ها( همون آدم سبز رنگ کوچولو ها ..جینگولی ها..) هر 5 تا پیدا کنید یکی اضافه میشه....
ولی به طور غیر طبیعی باید برید توی مهارت های نینجایی اون پایین ها یک مهارتی هست به نام Holi Man که باعث میشه دو تا آب مقدس بیشتر بردارید اینو بخرید اونوقت میبینید یک مهارت دیگه جلوش باز میشه به نام Medicine Man که باعث میشه یدونه Elixir بیشتر حمل کنید که 3 تا لول داره و جمعا میشه 3 تا بیشتر...و در نهایت 11 تا...

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
هــــــــــیچ جوری!!...:no:...
یعنی به طور طبیعی از 8 تا بیشتر نمیشه....که اولای بازی 3تا هست و با پیدا کردن کوداما ها( همون آدم سبز رنگ کوچولو ها ..جینگولی ها..) هر 5 تا پیدا کنید یکی اضافه میشه....
ولی به طور غیر طبیعی باید برید توی مهارت های نینجایی اون پایین ها یک مهارتی هست به نام Holi Man که باعث میشه دو تا آب مقدس بیشتر بردارید اینو بخرید اونوقت میبینید یک مهارت دیگه جلوش باز میشه به نام Medicine Man که باعث میشه یدونه Elixir بیشتر حمل کنید که 3 تا لول داره و جمعا میشه 3 تا بیشتر...و در نهایت 11 تا...
اا زودتر میگفتی من بازی تمام کردم با همون 8 تا خخخخ

ولی مرحله اخر تا 20 تا میشد اکسیر اینگلیسی خورد :>
بازی رو پاک کردم دیگه حال نمیده وقتی تمامش میکنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر