PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
برای منم همینطوره روزای اول راحت انلاین میزدم الان نمیگم نمیشه ولی خیلی سخته از ۵ بار ۴ بار پرتت میکنه بیرون.کلا این روزا سرعت psn خیلی اومده پایین کلا قضیه جهانیه
دیشب هرکار کردم نشد ولی صبح شد..با چند نفری یه دل سیر بازی کردم..

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
۳ تا میشن رو تموم کردم.
نکات مثبت تا الان:
+Enemy هارو از نسخه اول resycle نکردن.
+Move set ها اکثرا متنوع و پانیشینگ
+اسکیل سیستم خیلی بهتر شده، واس بهتر شدن و اسکیل های جدید واس هر نوع سلاح باید با اون کار کنی. حس پیشرفت بهتری داره.
+داستان خیلی بهتر به نظر می رسه و بیشتر شخصیه تا نسخه اول که کلا جنگ ۲ طایفه بود و ویلیام وسط کرم می ریخت. :D
+ image quality خیلی بهتر شده. به نظرم art بازی خیلی بهتر شده. نسخه قبل بعضی stage ها خیلی رنگ بندی بدی داشتن.
+ soul core ها تنوع خوبی اضافه کردن، burst counter خیلی به کار میاد
+ دوبله انگلیسی

نکات منفی
- متاسفانه attack feedback زیاد خوب نیست و پیشرفت خاصی نکرده. راحت ترین کار این بود که آپشن vibration بزارن واس حمله ها.
- تعداد سلاح جدید کم که ۲ تاست نسبت به نسخه قبل (۴ تا اگه dlc ها رو در نظر نگیریم)
- لال بودن شخصیت اصلی
- level design بهتر شده ولی مشخصا به صورت مصنوعی maze like طراحی شدن و اون ظرافت و دقت سری سولز (مخصوصا بلادبورن) رو نداره.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
۳ تا میشن رو تموم کردم.
نکات مثبت تا الان:
+Enemy هارو از نسخه اول resycle نکردن.
+Move set ها اکثرا متنوع و پانیشینگ
+اسکیل سیستم خیلی بهتر شده، واس بهتر شدن و اسکیل های جدید واس هر نوع سلاح باید با اون کار کنی. حس پیشرفت بهتری داره.
+داستان خیلی بهتر به نظر می رسه و بیشتر شخصیه تا نسخه اول که کلا جنگ ۲ طایفه بود و ویلیام وسط کرم می ریخت. :D
+ image quality خیلی بهتر شده. به نظرم art بازی خیلی بهتر شده. نسخه قبل بعضی stage ها خیلی رنگ بندی بدی داشتن.
+ soul core ها تنوع خوبی اضافه کردن، burst counter خیلی به کار میاد
+ دوبله انگلیسی

نکات منفی
- متاسفانه attack feedback زیاد خوب نیست و پیشرفت خاصی نکرده. راحت ترین کار این بود که آپشن vibration بزارن واس حمله ها.
- تعداد سلاح جدید کم که ۲ تاست نسبت به نسخه قبل (۴ تا اگه dlc ها رو در نظر نگیریم)
- لال بودن شخصیت اصلی
- level design بهتر شده ولی مشخصا به صورت مصنوعی maze like طراحی شدن و اون ظرافت و دقت سری سولز (مخصوصا بلادبورن) رو نداره.
یه چیزی یادت رفت. بازی سخت تر شده، چند مرحله بری جلو دهنت سرویسه.
البته باس های بازی یکم آسون تر شده، ولی دشمنان عادی سخت تر شدن، و ماموریت های جانبی هم تنوعش خیلی کنه و شدیدا سخت تر از مراحل اصلی
اینا هم پیوست مطالب شما، رجین سوم بازی هستم،
البته پلات کردن بازی راحت تر شده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: hercule-poirot

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
یه چیزی یادت رفت. بازی سخت تر شده، چند مرحله بری جلو دهنت سرویسه.
البته باس های بازی یکم آسون تر شده، ولی دشمنان عادی سخت تر شدن، و ماموریت های جانبی هم تنوعش خیلی کنه و شدیدا سخت تر از مراحل اصلی
اینا هم پیوست مطالب شما، رجین سوم بازی هستم،
البته پلات کردن بازی راحت تر شده

یکم لول آپ کن برادر.. من الان منطقه چهارم هستم..تنهایی میرم همرو مثل پشمک میزنم..لول بالای 100

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
دوستان دیگه تا خرخره هم لول اپ نکنین. دیگه ریجن ۴ یه استاندارد برا لول اپ داره. لول بالای ۱۰۰ به صورت عادی تو ریجن ۵ اتفاق میفته. دیگه over power هم بکنین بازی بیش از ساده و مسخده و خالی از چلنج میشه:D وگرنه میشه با چند بار رفتن ماموریتا و انلاین و فلان سریع لول اپ کرد بیش از خد. اینجوری دیگه اون حس هیجان و لذت و چلنج میره از بازی. چون شما بازیو تموم کنی و مجددا بری مراحل اولو بازی کنی اصا بازی شوخی میشه:D به خودتون مربوطه ها. برا کسایی گفتم که میخوان از بازی لذت ببرن و هنوز لول بیش از حد بالایی ندارن.
سعی کنین دیگه بالای ۲۰ از لول پیشنهادی بازی بالاتر نرین که واقعا دیگه بازی از بالانس خارج میشه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
یکم لول آپ کن برادر.. من الان منطقه چهارم هستم..تنهایی میرم همرو مثل پشمک میزنم..لول بالای 100
منم تنها و افلاین میرم، لولم معمولا 10 تا بیشتر از لول پیشنهادی بازی هست و خیلی سخت میشه برام، ولی لذت بخش

• Like
Reactions: Persona.Q

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان دیگه تا خرخره هم لول اپ نکنین. دیگه ریجن ۴ یه استاندارد برا لول اپ داره. لول بالای ۱۰۰ به صورت عادی تو ریجن ۵ اتفاق میفته. دیگه over power هم بکنین بازی بیش از ساده و مسخده و خالی از چلنج میشه:D وگرنه میشه با چند بار رفتن ماموریتا و انلاین و فلان سریع لول اپ کرد بیش از خد. اینجوری دیگه اون حس هیجان و لذت و چلنج میره از بازی. چون شما بازیو تموم کنی و مجددا بری مراحل اولو بازی کنی اصا بازی شوخی میشه:D به خودتون مربوطه ها. برا کسایی گفتم که میخوان از بازی لذت ببرن و هنوز لول بیش از حد بالایی ندارن.
سعی کنین دیگه بالای ۲۰ از لول پیشنهادی بازی بالاتر نرین که واقعا دیگه بازی از بالانس خارج میشه.
ممنون، اره یکم سخت باشه بیشتر حال میده،
این ساید کوئست ها اصلا بالانس نیست،

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
من شماره قبلی رو بازی نکردم و طبق چیزی که تو نظرات خوندم تنوع مراحل اصلی از شماره قبلی خیلی بهتره؟چون تا جایی که یادمه توی تاپیک شماره قبلی خیلی ها گله داشتن از طولانی و تکراری شدن بازی که خب به عنوان کسی که زود تر از بقیه معمولا خسته میشه از گیم ها و معمولا بازی ای رو دوبار تموم نمیکنه خواستم بپرسم این مشکل پس فقط تو ماموریات های جانبیه دیگه؟از طرفی عاشق لذت آپگرید کردن و به مرور قوی تر شدنم که انگار تو اون مورد خوبه به خاطر همین یکم شکاکم!ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من شماره قبلی رو بازی نکردم و طبق چیزی که تو نظرات خوندم تنوع مراحل اصلی از شماره قبلی خیلی بهتره؟چون تا جایی که یادمه توی تاپیک شماره قبلی خیلی ها گله داشتن از طولانی و تکراری شدن بازی که خب به عنوان کسی که زود تر از بقیه معمولا خسته میشه از گیم ها و معمولا بازی ای رو دوبار تموم نمیکنه خواستم بپرسم این مشکل پس فقط تو ماموریات های جانبیه دیگه؟از طرفی عاشق لذت آپگرید کردن و به مرور قوی تر شدنم که انگار تو اون مورد خوبه به خاطر همین یکم شکاکم!ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
هم بازی اول و هم دوم، هر دو مراحل جانبیش تکراری میشه
ولی این بازی یه اعتیاد خاصی ایجاد میکنه تو زمینه، کشتن و لوت کردن و لول آپ، گیم پلی بازی هم شدیدا و شدیدا عالیه،
بازی به تظر من یه شاهکاره و حیفه کسی از دستش بده،
Nioh 1،2 و bloodborne و nier Automata برا من از بهترین های تاریخ هستن

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
منم تنها و افلاین میرم، لولم معمولا 10 تا بیشتر از لول پیشنهادی بازی هست و خیلی سخت میشه برام، ولی لذت بخش

خوب چرا افلاین میری بگو میایم کمکت..یا شایدم ظرفیت 1 هست.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
البته یه چیزی هم بگم بازی یجورایی xp wise هستش یعنی شما level را که خیلی بالا ببرید خود به خود لول اون مرحله هم بالاتر میره برای من که اتفاق افتاد

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
خوب چرا افلاین میری بگو میایم کمکت..یا شایدم ظرفیت 1 هست.
سلام، نه خودم میخوام بار اول تنهایی برم، لذتش بیشتره، باس های بازی به نظرم راحت تر از نسخه اوله،، نهایتا 5شش بار تلاش میکنم میزنم، یادمه تو نسخه اول تو باس مرحله اصلی دوم، همون دختره هینا یک روز موندم،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر