PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
اقا این کوداما هایی که طلسم روشونه رو چطور میشه آزاد کرد؟
هی میرم جلو میگم الانه که مثلا یه قدرتی بدست بیارم که اینارو انلاکشون کنه ، هیچ که هیچ:D
داستانش چیه؟!:D

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
منظ
سلام
اقا این کوداما هایی که طلسم روشونه رو چطور میشه آزاد کرد؟
هی میرم جلو میگم الانه که مثلا یه قدرتی بدست بیارم که اینارو انلاکشون کنه ، هیچ که هیچ:D
داستانش چیه؟!:D
منظورت همون کودما های سیاه هست؟ باید بری جلوشو یه ایتم دراپ کنی جلوشون برمیدارن بهت یه آیتم دیگه میدن. اگر منظورت لول اسکیل هست که اون بالا نوشته قرمز هارو ببینی اون رو باید تموم کنی تا باز بشه

• Like
Reactions: voldmort

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
خوب بازیو ۱۰۰درصد کردم و تمام فرعی و اصلیا رو رفتم. بازی خیلی خوب بود. ولی شاهکار نبود. ماموریت های اصلی واقعا خوب بودن. تنوع باس ها عالی بود. تنوع دشمنا عالی بود. تنوع سلاح ها عالی بود. اما مامورست های فرعی مضحک بودن. به قدری افتضاح و حال به هم زن بودن که واقعا از بازی خسته شدم. تمام ماموریت ها تکراری بود. حتی یه سری از مامورست ها دقیقاااا تو همون لوکیشن nioh 1 بود! ینی زحمت طراحی یه مپ نکشیدن. کلا فلسفه ی ماموریت های فرعی اینه: یه محیط پر از چاله میسازیم که طرف بیفته توش بمیره و یا یه محیط کوجیک که دورش اتیشه. حالا هرچی یوکای و باس هست رو میریزیم اونجا پشت سر هم. همین! فلسفش همینه.
به نظرم اینجور طراحی مراحل واقعا چرته. اصراری نبود ماموریت فرعی توی بازی باشه حتما. خوب نمیذاشتین.
متاسقانه لول اپ توی بازی چندان نقش خاصی نداره. شما با لول ۱۲۰ هم باشی, بازم تقریبا با ۲ تا ضربه میمیری. برا همین بازی از نظر سختی اصلا و ابدا بالانس نیس. مخصوصا در مراحل فرعی.
من به شخصه با نسخه ی اول بیشتر حال کردم. هرچند این نسخه هم خیلی خوب بود. ولی بیشتر چیزا تکراری بود. ای کاش مراحل چرت فرعی توی بازی نبود. با نظرم خیلی به بازی اسیب زد. مخصوصا اینکه یه سری مراحل رو اصلا از nioh 1 کپی پیست کردن.
امیدوادم سری nioh همینجا به پایان برسه و اکه بخواد با همین فرمول و محیط ادامه میدا کنه, ای کاش ادامه پیدا نکنه.
من به بازی ۸ میدم.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
بازی چرا اینجوری شده؟
جوین یکی میشم تا کمکش کنم اون میره باس فایت من پشت در گیر میکنم و بعد از کلی زور زدن واسه وارد شدن به باس فایت میفتم بیرون،کلا سرورهای بازی به گند کشیده شدن و بازی پر از باگهای ریز و درشت عجیب و غریبی شده که تجربه بازی رو زهر مار آدم میکنه

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
من که دارم سر فرصت میرم بدون عجله..خیلی هم خوبه هیچ عیب و ایرادی هم ندیدم..
شما ماموریت های فرعی ریجن اخر رو بازی کنی میفهمی که طراحی ماموریت های فرعی کلا هیچ هدفی رو دنبال نمیکنه و صرفا یه حالت راش مود هست که خوب اونم بالانس نیس. اگه بازی صرفا ماموریت اصلی زود و چندتا فرعی , واقعا از ۱۰ کمتر نبایست بهش داد. اما واقعا ماموریت های تکراری, خسته کننده میشه.

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
خوب بالاخره پلات شد. ۱۷۰ ساعت تقریبا زمان بازیم بود با ۵۴۶ بار مرگ :D
انصافا دلم براش تنگ میشه. ایشالله نسخه ی سوم رو بسازن ولی با یه تحول عظیم...
توی بازیای بلادبورن و دارک سولز هم تعداد مرگ ها میزنه؟؟؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
البته ۳ تا dlc هم داره که هرکدوم یه ریجن به بازی اضافه میکنن از دستشون نده من که خودم دیلاکس را خریدم اماده ام براشون.

• Like
Reactions: The Pale King

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
منم دارم پلات میکنم، ولی شماره یک پلاتش سخت تر بود

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: The Pale King

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
بازی خوبی بود

تنها باس بازی که بدجوری برای چندین ساعت من رو عذاب داد Shibata Katsuie بود

من دیگه از یه جا به بعد به این باس میخندیدم. اونجا که با تبرش مثل موش حرکت میکرد و فرصت دوج نداشتی :)) دفعه اول که میاد که خوبه. توی یکی از فرعیا, ایشون میان توی یه محیط چند برابر کوچیکتر از محیطی که اولین بار دیدیش. اونجاس که تازه میفهمی چقد سادیسم دارن سازنده های بازی :))

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
کسی همچین مشکلی داشته؟ من تا دیشت انلاین میشدم راحت با همه بازی میکردم.. الان هرکار میکنم نمیشه تا میری تو بازی با کسی سریع پرتت میکنه بیرون.. اگه دوستان چیزی میدونن راهنمایی کنن..درست نشه مجبورم بدم بره.. اینم بگم با قند شکن هیچ کشوری هم این درست نشد..همه چی درسته تا وقتی وارد بازی میشی..

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کسی همچین مشکلی داشته؟ من تا دیشت انلاین میشدم راحت با همه بازی میکردم.. الان هرکار میکنم نمیشه تا میری تو بازی با کسی سریع پرتت میکنه بیرون.. اگه دوستان چیزی میدونن راهنمایی کنن..درست نشه مجبورم بدم بره.. اینم بگم با قند شکن هیچ کشوری هم این درست نشد..همه چی درسته تا وقتی وارد بازی میشی..
برای منم همینطوره روزای اول راحت انلاین میزدم الان نمیگم نمیشه ولی خیلی سخته از ۵ بار ۴ بار پرتت میکنه بیرون.کلا این روزا سرعت psn خیلی اومده پایین کلا قضیه جهانیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر