PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
نکته ی مهم اینه که ساید میشن ها بس ناجوانمردانس :)) هرچی یوکای توی بازیه , میریزن سرت تو یه محیط کوچیک و به نوبت میان. خدایی ساید میشن ها وحشیانس. دیگه توایلایتا چی میخواد باشه خدا میدونه.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من دیروز یکی از توایلایتا رو رفتم امروزم یکی دیگه رو،فکر کنم بعد از دو روز کلا بی حس و پوست کلفت شدم چون دیگه سختی آنچنانی رو حس نمیکنم و فقط واسه فارم کردن میرم جلو و دشمنا رو رنده میکنم،فقط منتظرم ابیس رو وارد بازی کنن و برم جول و پلاسمو اونجا پهن کنم :D

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
با
من به این نتیجه رسیدم اینجا اصلا کسی بازی نمیکنه..اگرم میگه بازی میکنم یا دروغه یا کلا تنهایی بازی میکنه یا اصلا بازیو نداره فقط تعریفشو میکنه.. من ازون اول که شروع کردم کلا دو نفر خارجی دیدم والسلام..نت هم شبا از 2 تقریبا تا فرداش 1-2 ظهر درسته پینگ مشکل نداره..
با این نت وامونده که دم به دقیقه قطعه یا پینگش داغون میشه انتظار آنلاین بازی کردنشو حداقل تا وقتی ملت روی نت چمبره زدن نداشته باش

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
من به این نتیجه رسیدم اینجا اصلا کسی بازی نمیکنه..اگرم میگه بازی میکنم یا دروغه یا کلا تنهایی بازی میکنه یا اصلا بازیو نداره فقط تعریفشو میکنه.. من ازون اول که شروع کردم کلا دو نفر خارجی دیدم والسلام..نت هم شبا از 2 تقریبا تا فرداش 1-2 ظهر درسته پینگ مشکل نداره..
والا منم هروقت summon میکنم کسی نمیاد ! یه بار فقط اومد. حیف این بازی نیست؟ عالیه!

• Like
Reactions: Persona.Q

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Coop اش که همیشه حس فوق العاده ایی داده و میده ، ولی اقا خدایی حیفه که دور اولو کسی رو سامون کنید:D
پیشنهادم اینه کویست هارو یک بار تنهایی انجام بدید و قشنگ زجر بکشید واسه انجامش(:D) بعد حالا یا همون کویستو اگر دوست دارید مجدد برید کمک بقیه و یا اینکه خودتون وارد شید و اینبار سامون کنید و برید پاره کنید انمیارو:D>:)
اصلا واسه دور اولِ هر کویست ، فکر کنید دارید sikero بازی میکنید!:D
پ.ن: و اینکه دوست داشتین هم ادد کنید واسه co-op:D
ARTORIAS_1366
:D

132064

• Like
Reactions: .:Melkor:. and N!ma

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
من دیروز یکی از توایلایتا رو رفتم امروزم یکی دیگه رو،فکر کنم بعد از دو روز کلا بی حس و پوست کلفت شدم چون دیگه سختی آنچنانی رو حس نمیکنم و فقط واسه فارم کردن میرم جلو و دشمنا رو رنده میکنم،فقط منتظرم ابیس رو وارد بازی کنن و برم جول و پلاسمو اونجا پهن کنم :D
اون باس حیوونه که توی جنگل هست و توی دمو هم بود رو رسیدی? اونجا قشنگ معنای زجر مشخص میشه:D
با چشم غیر مسلح نمیشد حرکاتشو دید:)) ولی بالاخده زدمش. انصافا امیدی برای زدنش نداشتم. ولی خدا رو شکر تموم شد این بی صفت:D

• Like
Reactions: .:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اون باس حیوونه که توی جنگل هست و توی دمو هم بود رو رسیدی? اونجا قشنگ معنای زجر مشخص میشه:D
با چشم غیر مسلح نمیشد حرکاتشو دید:)) ولی بالاخده زدمش. انصافا امیدی برای زدنش نداشتم. ولی خدا رو شکر تموم شد این بی صفت:D
کامایتاچی رو میگی دیگه،آره اونو دیروز زدم،هر دو ریجن اول رو کامل کردم و الان دارم مراحل ریجن shadow رو میرم

• Like
Reactions: The Pale King

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
میدونم تازه بازی اومده ولی بازم میپرسم شاید کسی بدونه. نسخه معمولی رو بخریم مثل شماره 1 فقط تا دو درجه سختی میشه رفت یا اینکه این محدودیت رو نداره؟ خواهشا کسی میدونه بگه...

• Like
Reactions: Persona.Q

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان لطفا راجب باس ها ( اسامیشون ، نحوه ی مبارزه باهاشون ، ضعف هاشون ، نقاط قوتشون و.. ) تمامی نکات رو در تک اسپویلر قرار بدین ،ضمنا در سر برگ تگ ، عنوان کنید که مربوط به چه مبحثی هست!

@Frobary

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
میدونم تازه بازی اومده ولی بازم میپرسم شاید کسی بدونه. نسخه معمولی رو بخریم مثل شماره 1 فقط تا دو درجه سختی میشه رفت یا اینکه این محدودیت رو نداره؟ خواهشا کسی میدونه بگه...
کلا درجه سختی نداره..

• Like
Reactions: Mazi_z

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
پس به جز اون مراحل اضافه توی نسخه کمپلت دیگه محدودیت نداریم؟ یه اسلحه های divine و این چیزا دسترسی خواهیم داشت؟
من نیوه یک نسخه سادشو بازی کردم اونم چند سال پیش اینارو والا یادم نیست.

• Like
Reactions: Mazi_z

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
خب آقا من به حرف دوستان گوش دادم و دور اولو دارم سولو میرم از این به بعد :D باس اول رو با یه نفر دیگه کشتم واسه همین زود زدمش :D ولی باس دوم! خداییش 20 بار فک کنم رفتم ~X(کم کم قلقش داره دستم میاد یه 3 4 دور دیگه برم زدمش ولی قلق باس دوم:
دوستان اصل کارش water talisman ه که بکشید به اسلحتون زدنش خیلی راحت تر میشه! نمیدونم قلق آسون تری داره یا نه! ولی اینجوری خیلی دمیج میخوره + ماناش (اسمشو تو بازی یادم رفت:D) کم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر