Nintendo NX بخشی قابل حمل خواهد داشت، کیت‌ها آماده‌ی ارسال

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
Nintendo-E3-2015-600x338.jpg

طبق گزارش‌های به دست آمده کیت‌های مخصوص سازندگان کنسول Nintendo NX، توسط نینتندو بین شرکت‌های Third Party پخش شده است.

به نقل از منابعی که با Wall Street Journal صحبت کرده‌اند، نینتندو درخواست لاین-آپی را دارد که "حدود سال آینده" معرفی کند.
منابع ادامه می‌دهند که این کنسول با "حداقل" یک بخش قابل حمل عرضه خواهد شد، موضوعی که شایعات پیشین را قوت می‌بخشد. در ادامه گزارش آمده که نینتندو این بار به دنبال "چیپ‌هایی پیشرو در صنعت" است، چیزی که گزارش همکاری نینتندو و AMD را تصدیق می‌کند.
کارشناسان معتقدند که کنسول در حدود ماه July 2016 عرضه خواهد شد.

در گذشته هم گزارشات مختلفی منتشر شده بود که می‌توان به نداشتن درایو دیسک اشاره کرد، مسئله‌ای که استفاده‌ی کنسول از بازی‌های دیجیتالی را یادآوری می‌کند.

منبع

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
فکر کنم نینتندو دوباره ایده های خفنی داره . یک کنسول خانگی با یک بخش قابل حمل. این میتونه یک ایده خفن باشه و امیدوارم بتونه مثل Wii موفق بشه و دوباره برگرده به دوران اوج خودش

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
کنسول خونگیی که قابل حمل باشه/:)بنظر چیز خفنی میاد منتظریم ببینیم بازم صنعت گیمو میترکونن یا نه نینتندو دیگه جای اشتباه نداره

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
باز هم نینتندو داره به ترکستان میره.بخش قابل حمل ایده ایه که خیلی وقته شکست خورده.نینتندو باید یک کنسول با حداقل 2برابر قدرت کنسول های فعلی و قیمت مناسب عرضه کنه تا شکست سختی نخوره.در غیر این صورت این نسل اخرین نسلی خواهد بود که شرکتی به اسم نینتندو وجود داره

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
باز هم نینتندو داره به ترکستان میره.بخش قابل حمل ایده ایه که خیلی وقته شکست خورده.نینتندو باید یک کنسول با حداقل 2برابر قدرت کنسول های فعلی و قیمت مناسب عرضه کنه تا شکست سختی نخوره.در غیر این صورت این نسل اخرین نسلی خواهد بود که شرکتی به اسم نینتندو وجود داره
درسته وی یو شکست بود براش ولی هیچ وقت نینتندو رو این طوری نبین . شرکتی که کنترل های حرکتی رو وارد گیم کرد و تنها شرکتی بود که واقعا هم از استفاده کرد نه مثل کینکت و موو ....
بعدش هم فقط فن بیس ماریو و زلدا یک تنه سود دهی و فروش 10 تا کنسول رو داره برا نینتندو
بازم همین شرکت با وی نشون داد حتی بدون پورت hdmi و تصویر نابود sd میشه فروش نحومی داشت اون هم فقط با گیمپلی
نینتندو همیشه با این بازی هایی که داره تو صحنه میمونه مثل سونی شاید نشه ولی بی تاثیر هم نمیمونه
مردم بازی میخوان که سرگرم کنه شما حتی بازی های بزرگ شرکت های دیگه رو ببینی اون هایی موفق شدن که در کنار گیمپلی عالی داستان خوبی هم داشتن مثل اخرین ما
چیزی که نینتندو همیشه داشته گیمپلی عالی بوده و همین همیشه باعث فروشش میشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بايد ديد ايده دقيقاً چيه ! هي نگيد ايده انقلابي ميتونه باشه و همه چي رو بتركونه چون WiiU هم ايده جديدي بود اما شكست سختي خورد
تازه عملاً هم ميشه گفت WiiU قسمت قابل هم حمل هم داشت ولي در نهايت هيچي نشد

در ضمن دارن مي گن چيپ هاي پيشرو كه برخلاف سنت چندين سال اخير نينتندو و همچنين دارن مي گن بخش قابل حمل اين يعني احتمال داره قيمت بالايي پيدا كنه مگر اين كه از يه جاهاي ديگه بزنن تا يه قيمت معقول در بياد ، اون هم توي دوران رشد و تازه جون گرفتن نسل جديد با عنوان هاي نسل هشتمي

من كه مي گم يه جوري WiiU رو پيشرفته تر مي كنن اون زلداي 5-6 سال پيش هم كه قرار بود بدن براي WiiU و پورت مي كنن روش ! كلي هم فروش مي كنه !!!

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
بايد ديد ايده دقيقاً چيه ! هي نگيد ايده انقلابي ميتونه باشه و همه چي رو بتركونه چون WiiU هم ايده جديدي بود اما شكست سختي خورد

در ضمن دارن مي گن چيپ هاي پيشرو كه برخلاف سنت چندين سال اخير نينتندو و همچنين دارن مي گن بخش قابل حمل اين يعني احتمال داره قيمت بالايي پيدا كنه مگر اين كه از يه جاهاي ديگه بزنن تا يه قيمت معقول در بياد ، اون هم توي دوران رشد و تازه جون گرفتن نسل جديد با عنوان هاي نسل هشتمي

من كه مي گم يه جوري WiiU رو پيشرفته تر مي كنن اون زلداي 5-6 سال پيش هم كه قرار بود بدن براي WiiU و پورت مي كنن روش ! كلي هم فروش مي كنه !!!

شما معنی درست قابل حمل رو نمی دونی، اینی که دسته رو 20 متر از کنسول فاصله بدی کار نکنه بهش نمی گن قابل حمل
دسته Wii U یک سری امکاناتی رو به صورت مجزا و بدون نیاز به خروجی گرفتن از کنسول در اختیار شما می زاشت

اون زلدای 5-6 سال پیش هم سال 2013 معرفی شده، 2013-2015 = 5,6
2016-2007=?

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
شما معنی درست قابل حمل رو نمی دونی، اینی که دسته رو 20 متر از کنسول فاصله بدی کار نکنه بهش نمی گن قابل حمل
دسته Wii U یک سری امکاناتی رو به صورت مجزا و بدون نیاز به خروجی گرفتن از کنسول در اختیار شما می زاشت

اون زلدای 5-6 سال پیش هم سال 2013 معرفی شده، 2013-2015 = 5,6
2016-2007=?

خيلي ممنون كه براي من معني قابل حمل بودن رو توصيف كرديد !!!
البته اگر توي حرف ها من دقت مي كرديد گفتم عملاً نگفتم واقعاً ! منظور اين بود كه شما ميتونستي با دسته WiiU كارهايي مثل نقاشي و همون موارد تبليغاتي نينتندو رو انجام بدي مثل يه كنسول قابل حمل نه اين كه فرق قابل حمل و كنسول خانگي رو ندونم به دسته بگم كنسول !

در ضمن تا جايي كه من يادمه از قبل از به بازار اومدن WiiU براش يه زلدا معرفي كردن ! حالا خبر ندارم چيزي اومده يا نيمده ولي تا جايي كه من ميدونم تا حالا قول هاي زيادي براي WiiU داده بودن كه فلان بازي يا فلاني براش مياد اما تا الان چيزي نيومد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یعنی مثلا میخوان بیان یک psvita رو به یک ps4 بچسبونن ؟ واقعا کسی نمیتونه نینتندو رو توجیح کنه عزیزم تمرکزت رو بذار روی بازی های مورده پسند گیمر های واقعی یعنی مایکروسافت که عمر فعالش تو صنعت گیم یک سوم نینتندو میشه از اخر اینو فهمید.باو از تو فاز Wii و wiiu این چیزا بکش بیرون یک کنسول گیم واقعی بزن .حمایت ترد پارتی ها و ایندی سازارو به دست بیار.ip های قدرتمند رو روی یک سخت افزار قوی تر بساز.حالا چهار تا جانگولک بازی هم دوست داری کنارش بکنی بکن ولی هدف اصلی گیم رو دنبال کن !

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در ضمن تا جايي كه من يادمه از قبل از به بازار اومدن WiiU براش يه زلدا معرفي كردن ! حالا خبر ندارم چيزي اومده يا نيمده ولي تا جايي كه من ميدونم تا حالا قول هاي زيادي براي WiiU داده بودن كه فلان بازي يا فلاني براش مياد اما تا الان چيزي نيومد
اون چیزی که شما می گید,تک دمو بود که موقع معرفی باهاش توی E3 2012 نشون دادن,بازی اصلی سال 2014 معرفی شد.
من هم یادم نمیاد Nintendo قول بازی داده باشه برای Wii U بعد نیومده باشه.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,562
نام
Mehrdad
همین که نمی تونیم حدس بزنیم این کنسول چی می شه و چه قابلیت هایی داره نشان دهنده کاردرست بودن نینتندو... و اینکه امکان نداره قدرت کنسول از حدود کنسول های سونی و مایکروسافت بیشتر باشه. مگه بیکارند بیان از اون ور بوم بیفتند؟ الان استاندارد بازی ها شده ps4 x1. نینتندو اگر کنسول قوی تر بزنه باز هم با ترد پارتی ها به مشکل بر می خوره. نهایتا قدرت برتر در حد فرست پارتی که بعید می دونم. مگر اینکه انحصاری های mature مد نظر داشته باشه.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446

اوج و نهایت منفی بافی و منفی گرایی و منفی بینی

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بنظرم از همین حالا مشخصه که با یه کنسول در حد Wii u طرفیم دوباره !!

نمی دونم سران نیتندو چند بار باید شکست بخورند تا بفهمند که دیگه ماریو و زلدا و از این دست بازی ها به تنهایی جوابگو نیست و باید با یه سخت قدرتمند به فکر جذب گیمر ها با سلایق مختلف باشن.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
باید دید.....وی اصلی از دید خیلی ها یک چیز انقلابی بود، خیلی هم خوب فروش کرد ولی به نظر من یه چیز مسخره بود و اون کنترلر هاش حالم ر بهم میزدن، و گرافیک و طراحی و لاین آپ بازیهایی که تعدادیشون که برای یکی مثل من جذابیت واقعی داشته باشن زیر 10 تا بودن در طول یه نسل!......نینتندو به گردن همه ما حق داره ولی خب به نظرم خیلی وقته دیگه به قول Andy Gavin دیگه به عنوان تولید کننده سخت افزار تبدیل به یک نیروی Irrelevant شدن......من دوست دارم یکم اینا این Maverick بازیشون رو بگذارند کنار و مثل بقیه توی خط وایسن! با قانونی که الان توی دنیای "حرفه ای" و "بالغ" گیمینگ وجود داره بازی کنن و اگر راست میگن اونجا برنده بشن.....نه اینکه بچه های 5 ساله و پیرزن پیرمردای بالای 60 سال رو هدف بگیرن و 100 ملیون تا کنسول بفروشن.
حتی اگر توجه کرده باشین خود طرفداران کنسولهای نینتندو الان بعد از نسل گیم کیوب و پی اس 2 و ایکس باکس اصلی، کنسولهای نینتندو چه Wii و چه WiiU توی رقابت مقایسه نمیشدن.....همه تمرکزشون روی نبرد کنسولهای سونی و مایکروسافت بود......این نشون میده الان نینتندو دو نسله با وجود موفق بودن، داره توی جاده خاکی گیمینگ پیش میره.

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
باید دید.....وی اصلی از دید خیلی ها یک چیز انقلابی بود، خیلی هم خوب فروش کرد ولی به نظر من یه چیز مسخره بود و اون کنترلر هاش حالم ر بهم میزدن، و گرافیک و طراحی و لاین آپ بازیهایی که تعدادیشون که برای یکی مثل من جذابیت واقعی داشته باشن زیر 10 تا بودن در طول یه نسل!......نینتندو به گردن همه ما حق داره ولی خب به نظرم خیلی وقته دیگه به قول Andy Gavin دیگه به عنوان تولید کننده سخت افزار تبدیل به یک نیروی Irrelevant شدن......من دوست دارم یکم اینا این Maverick بازیشون رو بگذارند کنار و مثل بقیه توی خط وایسن! با قانونی که الان توی دنیای "حرفه ای" و "بالغ" گیمینگ وجود داره بازی کنن و اگر راست میگن اونجا برنده بشن.....نه اینکه بچه های 5 ساله و پیرزن پیرمردای بالای 60 سال رو هدف بگیرن و 100 ملیون تا کنسول بفروشن.
حتی اگر توجه کرده باشین خود طرفداران کنسولهای نینتندو الان بعد از نسل گیم کیوب و پی اس 2 و ایکس باکس اصلی، کنسولهای نینتندو چه Wii و چه WiiU توی رقابت مقایسه نمیشدن.....همه تمرکزشون روی نبرد کنسولهای سونی و مایکروسافت بود......این نشون میده الان نینتندو دو نسله با وجود موفق بودن، داره توی جاده خاکی گیمینگ پیش میره.

فروش بازی Pokemon X & Y روی 3DS از کل فروش سخت افزاری PSVita در دنیا بیشتر بوده

#Enjoy,Haters...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر