Nintendo: سونی و مایکروسافت باید نسبت به Wii U واکنش نشان دهند

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

آقای Reggie Fils-Aime، رئیس بخش آمریکا کمپانی Nintendo، معتقد است که کمپانی های Sony و Microsoft باید نسبت به کنسول Wii U و کاری که Nintendo در حال انجام آن است، واکنش نشان دهند.

وی اعتقاد ندارد که این کنسول در برابر رقبای قدرتمند خود چیزی غیر ضروری و نامربوط به شمار آید.

آقای Fils-Aime ضمن مصاحبه ای تلفنی با CNET اظهار داشت: " در نهایت، رقبای ما باید به آن چه که ما در حال انجام در بازار فروش هستیم، واکنش نشان دهند و باید کشف کنند که نوآوری و خلاقیت آن ها چه خواهد بود. به نظر می‌رسد پردازنده های سریعتر و تصاویر زیبا، انگیزه کافی در مصرف کنندگان ایجاد نمی‌کند. آن ها باید نسبت به کاری که ما در حال انجام آن هستیم واکنش نشان دهند و ما باید به نوآوری و خلاقیت به وسیله Wii U ادامه دهیم و خواهیم داد."

وقتی که از او پرسیده شد که آیا کنسول Wii U زودتر عرضه شد تا بتواند هم پای Xbox360 و PS3 - سیستم هایی که از نظر تکنولوژی بسیار جلوتر از Wii هستند - پیش رود، وی در پاسخ گفت: " ما به این موضوع معتقد نیستیم. برای ما، عرضه فناوری های جدید به منزله آوردن مصرف کننده های بیشتر به بازار فروش بوده است. ما این کار را توسط Nintendo land انجام می‌دهیم و ناشران خارجی از راه ساخت عناوینی چون ZombiU در این راه قدم برمی‌دارند. برای ما، این بهترین زمان برای عرضه کنسول جدید بوده است."

وی هم چنین گفت که پاسخ مصرف کنندگان در قبال Wii U مثبت بوده است و عملکرد این کنسول در بازار فروش، با کنسول Wii قابل مقایسه بوده است.

منبع

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اگه من بخوام به این کنسول امتیاز بدم به جز اون مورد که افتضاح بود یعنی طراحی باندل 8.5 باید بهش داد.
آمار نشون داده رکورد فروش Wii رو داره می شکنه پس امید زیادی ازش میره.
کسی بگه سخت افزار میگم این نمرات 8 و 9 ME 3و COD BO 2 چیه ؟از سخت افزاره؟

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
من که میگم یکی دوسال اینو عرضه میکنه تا از این وضعیت فعلی نهایت استفاده رو ببره بعد از اینکه ایکس باکس و پلی استیشن جدید اومدن دوباره nintendo یک کنسول جدید عرضه میکنه رو دست اونا از این مارمولکا:d بعید نیست

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
اون دو شرکت با هم رقابت میکنن و هیچ کاری با نینتیدو ندارن.. مثل این میمونه کارخانه بویینگ و ایرباس از ایرانخودرو الگو بگیرن..

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگه من بخوام به این کنسول امتیاز بدم به جز اون مورد که افتضاح بود یعنی طراحی باندل 8.5 باید بهش داد.
آمار نشون داده رکورد فروش Wii رو داره می شکنه پس امید زیادی ازش میره.
کسی بگه سخت افزار میگم این نمرات 8 و 9 ME 3و COD BO 2 چیه ؟از سخت افزاره؟
یک صحبتی با نینتندو میکردی، نمایندگیش رو تو خاورمیانه بگیر هان؟ :D؟

کنسول نسل بعده بعد COD BO2 با افت فریم اجرا میکنه، بَه بَه :D.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل

داداش چه ربطی داره بازی یک پورت افتضاح بود بازی ninja gaiden 2 هم روی ps3 بعضی جاها اینقدر افت فریم داشت که به 15 فریم هم میرسید پس بگیم قدرت ps3 حدود یک چهارم 360 هست
لانچ تایتل ها همیشه مشکل داشتند چون سازنده ها هنوز با سخت افزار و توانایی های اون آشنا نسیتند شما یک نگاه به halo و uncharted اول نسل و آخر نسل بکنی متوجه موضوع میشی

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

تیکه انداختنم مد شده تو بازی سنتر عجب!
وقتی کنسول دستت رسید بگو افت فریم
افت فریم 9 یا 8 میگیره عجب

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اون دو شرکت با هم رقابت میکنن و هیچ کاری با نینتیدو ندارن.. مثل این میمونه کارخانه بویینگ و ایرباس از ایرانخودرو الگو بگیرن..
رفيق من خودم فن سونيم!
ولي اين مدل پست دادن شما ديگه اخرت بي انصافي است!
يعني ميخواي بگي موو و كينكت بدون توجه به دسته wii ساخته شده كه ميگي اون دو تا شركت اصلا كاري ندارن با نينتندو؟!
تو اين دو نسل اخير كنسولي كه ضعيف ترين قدرت سخت افزاري رو داشته برنده شده!
پس شمام لطف كن حداقل ي احترامي براي نينتندو و طرفداراي معدودش تو اين فروم بذار و با ايران خودرو يكيش نكن!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
داداش چه ربطی داره بازی یک پورت افتضاح بود بازی ninja gaiden 2 هم روی ps3 بعضی جاها اینقدر افت فریم داشت که به 15 فریم هم میرسید پس بگیم قدرت ps3 حدود یک چهارم 360 هست
مثال بهتر نداشتی ؟ چون سیگما 2 از خود 2 بهتر فریم میداد به خاطر حذف خون :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
مثال بهتر نداشتی ؟ چون سیگما 2 از خود 2 بهتر فریم میداد به خاطر حذف خون :D

من الان اون تو ذهنم بود بازی ME3 هم همین جوری بود که یک پچ برای بازی دادند
cod هم اونقدر افت فریم نداره من چند تا ویدئو مقایسه دیدم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
واکنش سونی و مایکروسافت درحد تقلید کردنه! دیدن wii موفق بوده با خلاقیتش گفتن ما هم یه کپی افتضاح بکنیم.سرِ wii u هم منتظر این قضیه ایم.شاید اون سینی(!) رو تو کنسول های اونها هم دیدیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر