Nintendo: سونی و مایکروسافت باید نسبت به Wii U واکنش نشان دهند

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

آقای Reggie Fils-Aime، رئیس بخش آمریکا کمپانی Nintendo، معتقد است که کمپانی های Sony و Microsoft باید نسبت به کنسول Wii U و کاری که Nintendo در حال انجام آن است، واکنش نشان دهند.

وی اعتقاد ندارد که این کنسول در برابر رقبای قدرتمند خود چیزی غیر ضروری و نامربوط به شمار آید.

آقای Fils-Aime ضمن مصاحبه ای تلفنی با CNET اظهار داشت: " در نهایت، رقبای ما باید به آن چه که ما در حال انجام در بازار فروش هستیم، واکنش نشان دهند و باید کشف کنند که نوآوری و خلاقیت آن ها چه خواهد بود. به نظر می‌رسد پردازنده های سریعتر و تصاویر زیبا، انگیزه کافی در مصرف کنندگان ایجاد نمی‌کند. آن ها باید نسبت به کاری که ما در حال انجام آن هستیم واکنش نشان دهند و ما باید به نوآوری و خلاقیت به وسیله Wii U ادامه دهیم و خواهیم داد."

وقتی که از او پرسیده شد که آیا کنسول Wii U زودتر عرضه شد تا بتواند هم پای Xbox360 و PS3 - سیستم هایی که از نظر تکنولوژی بسیار جلوتر از Wii هستند - پیش رود، وی در پاسخ گفت: " ما به این موضوع معتقد نیستیم. برای ما، عرضه فناوری های جدید به منزله آوردن مصرف کننده های بیشتر به بازار فروش بوده است. ما این کار را توسط Nintendo land انجام می‌دهیم و ناشران خارجی از راه ساخت عناوینی چون ZombiU در این راه قدم برمی‌دارند. برای ما، این بهترین زمان برای عرضه کنسول جدید بوده است."

وی هم چنین گفت که پاسخ مصرف کنندگان در قبال Wii U مثبت بوده است و عملکرد این کنسول در بازار فروش، با کنسول Wii قابل مقایسه بوده است.

منبع

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یعنی اصلا سونی و مایکرو نمی خوان بزنن روی دست نینتندو فقط دوست دارن عقب باشن =))

---------- نوشته در 08:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 AM ارسال شده بود ----------

یک صحبتی با نینتندو میکردی، نمایندگیش رو تو خاورمیانه بگیر هان؟ :D؟

کنسول نسل بعده بعد COD BO2 با افت فریم اجرا میکنه، بَه بَه :D.
اون بلک اپس 2 سازندش ادعا کرد گفت 60 فریم و 1080 تکسچیر بهتر باید بری یقه ی اکتی رو بچسبی نه یقه ی نینتندو

---------- نوشته در 08:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 AM ارسال شده بود ----------

مثال بهتر نداشتی ؟ چون سیگما 2 از خود 2 بهتر فریم میداد به خاطر حذف خون :D
بایونتا
me3
مافیا 2 همین مافیا 2 فریمش خیلی چرت بود
========================================================================================
ولی چرا سازنده ها فقط برای یکیشون بازی می سازن گرافیک و فریم بهتر می شه الان این عکس رو ببین این ow هستش با نگارش قدیمی موتور نینتندو
zelda-wii-u-gameplay-pictures-19.jpg
اون دموی پرنده هم هست
wii u مشکل نداره این ها کار سازندست سازنده پورت هاش شاهکاره:|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
رفيق من خودم فن سونيم! ولي اين مدل پست دادن شما ديگه اخرت بي انصافي است! يعني ميخواي بگي موو و كينكت بدون توجه به دسته wii ساخته شده كه ميگي اون دو تا شركت اصلا كاري ندارن با نينتندو؟! تو اين دو نسل اخير كنسولي كه ضعيف ترين قدرت سخت افزاري رو داشته برنده شده! پس شمام لطف كن حداقل ي احترامي براي نينتندو و طرفداراي معدودش تو اين فروم بذار و با ايران خودرو يكيش نكن!
کلی بخوای حساب کنی هیچ وجه مشترکی ندارن رقابت Wii بیشتر با گیمرهای کژوال هست و اون دوتا هاردکور رو هدف قرار دادن..وقتی یک بازی مشترک Wii با اون دوتا کنسول نداره این چه رقابتی هست..؟ اگر میبینی WII موفق به فروش بیشتری شد علتش فقط قشر کژوال بود که تعدادشون از هاردکور ها خیلی بیشتره و معمولا خانواده های اونا ساپورت مالی و تشویقیشون میکنن..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يه مسئله اي هست اينجا خوبه دوستان سينه چاك نينتندو بدونن اينه كه نسل پيش نينتندو با عرضه حسگر حركتي تونست خيليارو به سمت گيم بكشونه چرا ؟چون موفق شده بود اسباب بازي و بازيهاي رايانه اي رو بهم پيوند بده
يه همچين خلاقيتي باعث موفقيت وي شد
پس فنهاي نينتندو اين پنبه رو از گوششون بكشن بيرون كه وي يو ميتونه موفقيت وي رو ادامه بده
فوقش بتونه از نبود كنسولهاي جديد مايكرو و سوني سواستفاده كنه كنسولهاشو بچپونه به ملت
با اين وضعي من ميبينم نسل بعد نينتندو بايد دوباره كنسول رو نمايي كنه

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
يه مسئله اي هست اينجا خوبه دوستان سينه چاك نينتندو بدونن اينه كه نسل پيش نينتندو با عرضه حسگر حركتي تونست خيليارو به سمت گيم بكشونه چرا ؟چون موفق شده بود اسباب بازي و بازيهاي رايانه اي رو بهم پيوند بده
پس فنهاي نينتندو اين پنبه رو از گوششون بكشن بيرون كه وي يو ميتونه موفقيت وي رو ادامه بده
فوقش بتونه از نبود كنسولهاي جديد مايكرو و سوني سواستفاده كنه كنسولهاشو بچپونه به ملت

حوصله ندارم، فکر کنم جواب این جور پستها قبلا داده شده دوست عزیز. این یک نمونه ش
رفيق من خودم فن سونيم!
ولي اين مدل پست دادن شما ديگه اخرت بي انصافي است!
يعني ميخواي بگي موو و كينكت بدون توجه به دسته wii ساخته شده كه ميگي اون دو تا شركت اصلا كاري ندارن با نينتندو؟!
تو اين دو نسل اخير كنسولي كه ضعيف ترين قدرت سخت افزاري رو داشته برنده شده!
پس شمام لطف كن حداقل ي احترامي براي نينتندو و طرفداراي معدودش تو اين فروم بذار و با ايران خودرو يكيش نكن!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
داداش چه ربطی داره بازی یک پورت افتضاح بود بازی ninja gaiden 2 هم روی ps3 بعضی جاها اینقدر افت فریم داشت که به 15 فریم هم میرسید پس بگیم قدرت ps3 حدود یک چهارم 360 هست
لانچ تایتل ها همیشه مشکل داشتند چون سازنده ها هنوز با سخت افزار و توانایی های اون آشنا نسیتند شما یک نگاه به halo و uncharted اول نسل و آخر نسل بکنی متوجه موضوع میشی
یعنی سازنده ها آشنائی ندارند؟ شما فکر میکنی اگر یک سخت افزار حسابی بود اصلن افت فریمی حاصل میشد؟ :D؟

تیکه انداختنم مد شده تو بازی سنتر عجب!
وقتی کنسول دستت رسید بگو افت فریم
افت فریم 9 یا 8 میگیره عجب
خیر تو هر تاپیکی که میریم، شما میشی کاسه داغ تر از آش و شروع میکنی از نینتندو حمایت کردن.
وقتی سایت ها بررسیش کردن گفتن اینطوری و اونطوریه دیگه چه نیازی به گرفتن بازی هست؟
نمیدونم چرا سر 360 و PS3 که میشه از شیش ماه قبل بازیاشون معلوم میشه چه آشغالی هستن ولی اسر Wii U نه؟ :|؟

به زور باید ثابت کنی Wii U کنسول خوبی هست؟ وقتی عالم و آدم میدونند Wii U از لحاظ سخت افزاری هیچی نیست؟ :|؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
هرچی روی ps3 افت فریم داشت . نینجا گایدن سیگما ی 2 ابدا نداشت . فریمش از نسخه ایکس باکسش خیلی بیشتر بود . نمونه شم مرحله ی هشت یا نه یادم نیست . توی اون جنگلی که آب سطح زمینو پوشونده بود . فریم ایکس باکس زیر 15 میومد اما پی اس 3 نه.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
مصطفی از تو بعید بود این حرفا!بچسب فیفاتو بزن بابا:D
یعنی سازنده ها آشنائی ندارند؟ شما فکر میکنی اگر یک سخت افزار حسابی بود اصلن افت فریمی حاصل میشد؟ :D؟
یه عالمه از عنواین همین نسل که واسه ps3 و ایکس شیت اومد افت فریم داشتن و گرافیک شاخی هم نداشتن و این دلیل بر کم توان بودن کنسولا نیست!سازنده همیشه حرف اول رو میزنه!
خیر تو هر تاپیکی که میریم، شما میشی کاسه داغ تر از آش و شروع میکنی از نینتندو حمایت کردن.
وقتی سایت ها بررسیش کردن گفتن اینطوری و اونطوریه دیگه چه نیازی به گرفتن بازی هست؟
نمیدونم چرا سر 360 و PS3 که میشه از شیش ماه قبل بازیاشون معلوم میشه چه آشغالی هستن ولی اسر Wii U نه؟ :|؟

به زور باید ثابت کنی Wii U کنسول خوبی هست؟ وقتی عالم و آدم میدونند Wii U از لحاظ سخت افزاری هیچی نیست؟ :|؟

هرچی روی ps3 افت فریم داشت . نینجا گایدن سیگما ی 2 ابدا نداشت . فریمش از نسخه ایکس باکسش خیلی بیشتر بود . نمونه شم مرحله ی هشت یا نه یادم نیست . توی اون جنگلی که آب سطح زمینو پوشونده بود . فریم ایکس باکس زیر 15 میومد اما پی اس 3 نه.
"به نظر می‌رسد پردازنده های سریعتر و تصاویر زیبا، انگیزه کافی در مصرف کنندگان ایجاد نمی‌کند" اینو باید با طلا نوشت زد تو سردر بازی سنتر!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

آیا باید از کسی برای نظر دادن اجازه بگیرم؟! اختیار این رو دارم هر طور خواستم نظر بدم و دفاع کنم. سایت ها؟آیا برسی ها رو دیدی؟آیا کلمه GPU فراتر از این نسل به چشمت خورده؟من جز عده ای کسی دیگه ای رو تو سایت نمی بینم که بگه این کنسول سخت افزارش مشکل داره. یادمه یه مدت سر GPU بحث بود می گفتند ضعیفه چی شده ساکت شدند اون عده؟حرفشون رو بس گرفتند.
اصلا ضعیف فعلا موفقیتش باعث میشه همیشه یک گروهی hater پیدا بشن
اما تصاویر مربع مربع و پردازنده ی کند خیلی در مصرف کنندگان ایجاد انگیزه میکند! مخصوصا وقتی اون خبر که گفته بود سی پی یو Wii U بطرز وحشتناکی کنده خوشحال کننده ترین خبر برای مصرف کنندگان بود!
yahoo_4.gif
شما کدوم بازی رو میگی مربع مربع؟

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به نظر می‌رسد پردازنده های سریعتر و تصاویر زیبا، انگیزه کافی در مصرف کنندگان ایجاد نمی‌کند.

اما تصاویر مربع مربع و پردازنده ی کند خیلی در مصرف کنندگان ایجاد انگیزه میکند! مخصوصا وقتی اون خبر که گفته بود سی پی یو Wii U بطرز وحشتناکی کنده خوشحال کننده ترین خبر برای مصرف کنندگان بود! :d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
1 % فک کن MS و Sony به این کنسول چیپ واکنش نشون بدن ! در حد همون Xbox و PS3 هم نیست چه رسد به نسل بعد ! منظورم گرافیک نیست , از هر نظر ! با اون دسته های مسخرشون :| همین الان Xbox کینکت داره و PS هم Move از نظر گرافیکیم که بهترن , از نظر عرضه ی بازیا هم که 1000 درجه بهترن , حالا چرا باید به این کنسول درجه 2 واکنش نشون بدن من موندم ...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آیا باید از کسی برای نظر دادن اجازه بگیرم؟! اختیار این رو دارم هر طور خواستم نظر بدم و دفاع کنم. سایت ها؟آیا برسی ها رو دیدی؟آیا کلمه GPU فراتر از این نسل به چشمت خورده؟من جز عده ای کسی دیگه ای رو تو سایت نمی بینم که بگه این کنسول سخت افزارش مشکل داره. یادمه یه مدت سر GPU بحث بود می گفتند ضعیفه چی شده ساکت شدند اون عده؟حرفشون رو بس گرفتند.
اصلا ضعیف فعلا موفقیتش باعث میشه همیشه یک گروهی hater پیدا بشن

شما کدوم بازی رو میگی مربع مربع؟
نظر دادن یک بحثه، تحمیل کردن نظر یک بحث دیگه، شما تو هر تاپیکی میری همش هم داری یک حرف رو میزنی GPU فراتر از این نسل، نمیدونم چرا اون که بر میگرده میگه GPU دستگاه فراتر از این نسله رو میبینی و میخونی ولی اون که میگه CPU وحشتناکه رو نمیبینی و نمیخونی؟ :|؟ وقتی میگم نظراتت رو هرجائی به زور میخوای تحمیل کنی همینه، بیا نظر بده بر اصل برو جلو، من میگم دستگاه ضعیفه CPU اش ضعیفه، بازی های عرضه شده روش ضعیفن، شما میای میگی گفتن GPU اش قویه؟ من میگم بازیهاش افت فریم داشته، شما میای میگی هر وقت گرفتی دستگاهو بازی کردی بیا نظر بده!، خودت به خوبی میدونی کنسول چیه فقط دلایل بی پایه و اساس میاری!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نظر دادن یک بحثه، تحمیل کردن نظر یک بحث دیگه، شما تو هر تاپیکی میری همش هم داری یک حرف رو میزنی GPU فراتر از این نسل، نمیدونم چرا اون که بر میگرده میگه GPU دستگاه فراتر از این نسله رو میبینی و میخونی ولی اون که میگه CPU وحشتناکه رو نمیبینی و نمیخونی؟ :|؟ وقتی میگم نظراتت رو هرجائی به زور میخوای تحمیل کنی همینه، بیا نظر بده بر اصل برو جلو، من میگم دستگاه ضعیفه CPU اش ضعیفه، بازی های عرضه شده روش ضعیفن، شما میای میگی گفتن GPU اش قویه؟ من میگم بازیهاش افت فریم داشته، شما میای میگی هر وقت گرفتی دستگاهو بازی کردی بیا نظر بده!، خودت به خوبی میدونی کنسول چیه فقط دلایل بی پایه و اساس میاری!
من تو پست اول همین تاپیک نظرمو در مورد کنسول دادم واله تا به الان من تو 3 بازیی که انجام دادم مشکلی یا افت فریمی ندیدم.CPU آیا من از CPU بحث کردم گفتم عده ای میان میگن نینتندو به گرافیک اهمیت نمی ده و کژواله پس بت من و AC و اینا و COD با نمره 9.8 چیه آیا مشکلات کنسول 9 یا 8 به بار میاره؟خودت چندین بار بهت گفتم یا به بازی ها گیر میدی یا به موتور گرافیکی اون از FB 2 که دربارش بحث کردی اون از CE 3 اونم از موتور AC 3 ؟!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من تو پست اول همین تاپیک نظرمو در مورد کنسول دادم واله تا به الان من تو 3 بازیی که انجام دادم مشکلی یا افت فریمی ندیدم.CPU آیا من از CPU بحث کردم گفتم عده ای میان میگن نینتندو به گرافیک اهمیت نمی ده و کژواله پس بت من و AC و اینا و COD با نمره 9.8 چیه آیا مشکلات کنسول 9 یا 8 به بار میاره؟خودت چندین بار بهت گفتم یا به بازی ها گیر میدی یا به موتور گرافیکی اون از FB 2 که دربارش بحث کردی اون از CE 3 اونم از موتور AC 3 ؟!
شما بحث نکردی درباره CPU؟ بحث نکردی چون بحثی درش نیست، CPU کنسول ضعیفه، هرجا هم هرکی چیزی میگه در اینباره میگی گفتن GPU قویه، کلن استاد سفسطه هستی :D.
نینتندو به گرافیک اهمیت نمیده و واقعن کژواله چون اگر نبود کنسولی نمیساخت که تو عرضه ی بازی های همین نسل هم زائیده باشه چه برسه به نسل بعد؟
میخوای COD Bo2 با 4 نقد میانگینش از نسخه ی 360 با 60 نقد کمتر باشه؟ :|؟ بزار حداقل 20 تا نمره بدن بعد نمره هاشو بزن تو سر این و اون :|.
گیرائی که من دادم مشکل داشتن؟ AC3 مشکل نداشت؟ افت فریم نداشت؟ باگ نداشت؟ من اومدم گیر دادم؟ وقتی این همه آدم دارن میگن بازی باگ داره، بازی افت فریم داره این نمیشه گیر این میشه مشکل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر