Nintendo در حال پایان دادن به اخبار پیرامون هک Wii U

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
1,909
نام
Мojtaba
360x200

در پی انتشار خبری مبنی بر احتمال هک شدن منوی اشکال زدایی(debug menu) کنسول Wii U در خلال زمان عرضه این کنسول در فروشگاه ها، شرکت Nintendo درصدد است تا ترس حاکم در فضای رسانه ای پیرامون این خبر را کاهش دهد. این شرکت در متنی که برای سایت GamesIndustry International فرستاده است عنوان کرده است که تصاویر منتشر شده مبنی بر هک منوی اشکال زدایی(debug menu) کنسول در واقع نشان دهنده یک طرح آزمایشی (mock-up) بوده است که هم اکنون غیرفعال شده است.
داستان زمانی آغاز شد که یکی از کاربران NeoGaf با نام کاربری Trike تایپیکی را در NeoGaf باز کرد که در آن ادعا کرده بود که به صورت تصادفی توانسته است منوی اشکال زدایی Wii U را هک کند، در این منو Trike پست هایی از جانب ادمین ها در شبکه Miiverse را مشاهده کرده است که دلالت بر عرضه بازی هایی که رونمایی نشده اند دارد و یکسری اطلاعاتی جانبی را نیز کسب کرده است. پس از آن بود که Nintendo اقدام به پاسخ گویی در این مورد کرده است. به نقل از متن منشر شده توسط Nintendo آمده است: "متوجه شده ایم که پس از عرضه کنسول Wii U در آمریکا یک سری از کاربران قادر به دسترسی به منوی آزمایشی در شبکه Miiverse بوده اند. توجه داشته باشید که این فقط یک منوی آزمایشی بوده است و هم اکنون برداشته شده است و دسترسی به آن امکان پذیر نیست."
در این میان سوالات دیگری نیز از Nintendo پرسیده شده است مبنی بر قرار گرفتن نام یک سری از بازی های رونمایی نشده مانند Metal Gear Solid و Yoshi's Land که احتمال رونمایی از این عناوین وجود دارد یا نه؟ در پایین شاهد تصاویری هستید که کاربر NeoGaf آن ها را منتشر کرده است.توضیحات: Miiverse(متشکل از دو کلمه Mii و Universe) یک سیستم ارتباطی و شبکه ای اجتماعی است که توسط Nintendoساخته شد و در شبکه Nintendo Network قابل اجرا است به واسطه این سیستم کاربران قادر به تعامل و اشتراک گذاری تجربیات خود هستند. این سیستم از طریق کامپیوتر، اسمارتفون ها، تبلت ها، 3DS و Wii U قابل دسترسی است. این سیستم برای اولین بار در سوم ژوئن 2012 و پیش از E3 رونمایی شد.

منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر