Ninja Gaiden Sigma 2 Plus برای حرفه ای ها

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,945
درود...

20121012_ninja_gaiden.jpg

Ninja Gaiden Sigma 2 Plus دارای محتوای اضافه تری به نسبت نسخه PS3 آن می باشد که تنها به استفاده از صفحه لمسی Vita ختم نمی شود.
آقای یوسوکه هایاشی، رئیس Team Ninja در گفتگویی با PS Blog گفت عرضه شماره نخست NGSP به همگان نشان داد که Vita خانه مناسبی برای عناوین Ninja Gaiden می باشد.
وی به طرز مرموزانه ای گفت:
"ما در این نسخه بدنبال افزودن المانهایی برای حرفه ای ها هستیم، المان هایی که شما قطعا آن ها را دوست خواهید داشت و NG با آن ها شناخته می شود."
آقای هایاشی به نظر خیلی مشتاق می رسد اما برای منتقل کردن یک NG دیگر به کنسول قابل حمل جدید Sony محتاطانه صحبت می کند.
"مطمئن نیستم بازی رو PSVita بی نقص باشد اما، این کنسول به نظر قدرتمند می رسد و هر آنچه را برای بازی کردن این مدل بازی ها لازم دارید در اختیارتان قرار می دهد. در کنسول های خانگی شما برای بازی کردن یک عنوان باید در یک مکان [خاص] باشید، اما با داشتن یک PSVita بازی مورد علاقه شما همیشه در کف دستانتان قرار دارد، و می توانید آن را تجربه کنید."

Ninja Gaiden Sigma 2 Plus در واقع نسخه باز سازی شده Ninja Gaiden Sigma 2 است که برای PS3 عرضه شده، که خود نسخه باز سازی شده Ninja Gaiden 2 است که پیش تر برای XBOX 360 عرضه شده بود. طبق اخباری که در TGS امسال داشتیم، اوایل 2013 بازی بر روی Vita منتشر می گردد.
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر